Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

andrea110409
5. bře 2010

Ahoj holky, tak co se týká krémů a strií, tak sem v pohodě. Krém jsem dostala na Vánoce a nejdřív jsem bal podctivka a mazala každý večer. Teď vlivem stěhování sem to začala flákat a mažu zase až teď. Žádná se mi, ale neudělala...možná je to i tím, že jsem bříško měla vždycky volnější a ten napnelizmus tu neni zas až tak velký...no a do toho to moje hubnutí.

eriska
5. bře 2010

veri, jednu závidím..já už mám po obou bocích fakt dost naseto..až mi ségra vrátí foťák, tak vyfotím a můžeš se kochat, jak ta tvá jedna je krásná😉

an, já taky před těhu měla vytahané břicho, tak jsem doufala, že se mi strie neudělají, ale holt je fakt o elasticitě kůže..teď se mi navíc ještě uděla zase exém, takže těhu bříško vypadá fakt nádherně..

zuzi, kdepak tě máme? neměly být dneska fotečky? koukej je sem rychle vložit🙂

andrea110409
6. bře 2010

eri: tak ekzém je fakt nepříjemný...na začátku těhu jsme si s ním vytrpěla své. teď to musím zaklepat, ale uklidnilo se to a nemusím se mazat tím Locoidem ....vždycky když se někde něco malinko objeví tak to za pár dní ustoupí. Na plavky to, ale není to uznávám. Naštěstí manžel je v tomhle velmi tolerantní a nijak mě na to upozorňuje...spíš se jen zeptá jestli se to lepší a to je pro můj klid asi nejdůležitější. Jak říká Květa Fialová...vše co přijde vítám a ono to buď odejde a nebo najdem společný kompromis 😀 Tak držím pěstičky, ať tě to moc netrápí a ostatním ať strie po těhu zmizí 😉

verisek
6. bře 2010

andy: ja mam takovej pocit, ze strie prave nezmizi, je to trvale poskozeni kuze.. mozna vyblednou, nevim jestli existuje neco co by je odstranilo.. laser??

andrea110409
6. bře 2010

Ver: jo jo dělají to laserem. Rozhodně to půjde řešit. Dneska jsem holky byla v jednom velkém obchodě se podívat na kočárky. Obsluha byla děsná a výběr taky. Trochu mě zaujala Cortina X3 v trojkole, nevíte o ní někdo něco?

eriska
6. bře 2010

veri, taky si myslím, že určitě nezmizí (bohužel), ale asi trošku vyblednou..a pak ten laser..ale to bude zase pěkně drahá záležitost..

an, už ne x-lander? já byla dneska taky na kočárky a výběr nic moc..spíš nic, než moc...teda, měli dost kočárků, různých typů, ale mně se žádný nelíbil..☹ takže náš prďola bude asi beze jména a bez kočíku..cortina je hezká, jen mi vadí ty plastový kolečka..a taky u té trojkolky mi přijde, že to kolečko dost vyčnívá..ale to mi přijde i třeba u jané...tak tady koukni do diskuze o výbavě, tam o cortině stopro něco bude..jinak my se rozhodli, že na kočárek s vložnou taškou kašleme (jsou dost těžký a na pohled i dost hampulácký) takže půjdeme do něčeho jako je v-croos, 4 cross, mutsy, v- max..nejvíce by se mi líbilo camarelo, ale bohužel, u nás není nikde k dostání a jet pro něj do polska..to je kus cesty..prostě do tohoty typu kočíku a dle toho, který v krámě budou mít..a basta...už mě to nebaví..

jo, veri, ty máš tuším taky v-cross, co myslíš s tím sporťákem? nečetla jsem o něm nic pěkného.ale zase vzhledově se mi ten kočárek líbí a myslím si, že má i rozumnou cenu..

katy007
6. bře 2010

Ahoj holky,
tak kočárek je už doma, odvezli jsm eho hned je to MAxim vč. autosedačky kombinace geo. tvarů bíločerveno černé a šedé barvy, moc se nám líbí taky už máme smontovanou postýlku a je moc krásná. Taky jsme koupili nádhernou záclonu krémový voál s oslíky ta se fakt povedla, sice trošlku dtražšší, ale co bychom pro malou neudělali že? 🙂

andrea110409
6. bře 2010

eri: o Xlandru přemýšlím pořád, to jen že tady se mi docela libila velikost korbicky a i cena byla hooodne zajimava.

verisek
6. bře 2010

ja mam nakonec quinny buzz, cetla jsem na ty polsky v-cross atd dost spatne reference, takze jsme radsi koupili jiny..

andrea110409
6. bře 2010

ver: jojojo o quinny jsem uvazovala taky, ale cena je dost vysoká a zdají se mi malá kolečka ....nemáš fotečku toho vašeho ?

verisek
6. bře 2010

mam ten stejny ktery mam v albu i s autesadackou, kolecka ma mensi v predu, ale zase se s nim teda otocis uplne vsude, coz je super, ale asi to neni kocarek do nejakyho extra terenu, no uvidime

eriska
7. bře 2010

katy, co myslíš, ten maxim, ty kolečka, budou do terénu? tedy hlavně na dlažební kostky, já se k nám domů jinak než po kostkách nedostanu..sice nebudeme mít maxim, ale nějaký jiný, ale tento typ, co máš ty..my pojedeme pro postýlku možná dneska..přítel říkal, že na 9 pojedeme, ale po snídani se lehnul a ještě chrupká a mně je líto ho budit..a příští týden už kočárek musíme vyřešit, ať to je z krku..jo, co autíčko? už jsi se projela?😉

an, mně se x-lander líbí vzhledově, ale jak říkám, viděla jsem ho naživo a přijde mi, že se tam ta korbička strašně vyklá..jsem zvědavá, co nakonec vybereme..taky si říkáš, že už je málo času? když si vezmu, že nebudou mít barvu, kterou chci a budou ho objednávat..no, doopravdy moc času není..

andrea110409
7. bře 2010

eri : uz mi to prijde za 5 vterin 12 😒 Nejhorsi je ze jsem vcera v noci 3 hodiny četla rezenze a ta cortina nevychazi spatne ani co se tyka korbicky. Mám ještě variantu koupit jane slalom z druhe ruky sportak a k tomu korbicku v trikolce, ale ani u neho neni korbicka nic moc. No a tak jsem zase u cortiny v trikolce. Kamaradky ma jane v trojkolce a nemuze si ji vynachvalit. V pondeli jdu ale jeste do jednoho obchodu a tak se zkusim poptat. Doufam, že tam tentokrát bude někdo kdo tomu rozumí ........je to peklo 😒 😎

eriska
7. bře 2010

an, jojo, souhlasím..ale na jané jsem zatím nic špatného neslyšela..jen u mě je problém, že je to trojkolka a nelíbí se mi😀 ale jestli trojkolku chceš, tak bych šla do jané..o cortině jsem ale taky nic špatného neslyšela, snad jen, ty plastový kolečka..budu držet pěstičky, ať padneš na nějakou dobrou, ochotnou a hlavně znalou prodavačku

andrea110409
7. bře 2010

eri: no ono tahle cortina má už kolečka nafukovací a tak je opravdu lakadlem, jen je masivni 🙂 i já přeju tobě ať se zadaří ....máš už něco konkrétního v merku ? Doufám, že se opakovaně neptám. Přece jen je tema kočáry teď tak profláklé, že už nevím kdo co má a nemá 😎

andrea110409
7. bře 2010

eri: uz ho vidim, máš ho v albíčku 😉

eriska
7. bře 2010

an, on už neplatí, musím ho z alba smazat..samotný váží 18 kg, což se mi zdá už dost..chtěla jsem tento typ, kvůli vložné tašce, ale v sobotu jsem takový podobný viděla a zkoušela tu tašku a byla dost těžká..takže na něj kašleme (což jsem ráda, tenhle typ se mi nelíbí) a tak celé dopoledne hledám a čtu recenze a pojedeme se mrknout na danny sport 2010 od dorjanu..dokonce jsem zjistila, že ho mají v obchodě, 35km od nás a mají tam i camarelo, co se mi původně líbilo (má ho vyhlídnutý i zuzi) takže je budeme moci oba srovnat a už jeden z nich koupíme..chci to mít z krku..

eriska
7. bře 2010

an, tak už je v albíčku aktuální kočárek..to měním jako ponožky😀 tak doufám, že vybereme ten pro nás nej🙂

andrea110409
7. bře 2010

eri: já to taky střídám jak ponožky, vždycky něco vidím v reálu nebo slyšim a v tu ránu jsem zmatená jak včela 😉

eriska
7. bře 2010

an, je to hrůza, si připadám jak debil..a chudák přítel..vždycky mu zaargumentuju, proč zrovna ten či onen je nejlepší..a teď se už naštval a řekl, že v týdnu vezmeme penízky a pro kočárek prostě dojedeme a koupíme ten, co se nám bude zdát jako ten nej, než si to prý zase rozmyslím 😎

dneska dodělává strejda dvířka ke kuchyňské lince, tak doufám, že mi je ještě přimontuje😉 přítel si přivezl oblečení, co měl u rodičů, tak jdu vyklidit skříň a nějak to tam nasoukat (ale nevím kam☹)

andrea110409
7. bře 2010

My smontovali obývak a teď se kocháme jaký to máme krásný. Sice jsme na zařizování neměli moc peněz a tak jsme museli vzít za vděk Scontem ale i tak je to krásný a jsme spokojený🙂. A ze mě už manžel taky šílí už vybírání nechal plně na mě🙂

verisek
7. bře 2010

eri: vzdyt tam zadny strie nejsou videt, ja se dneska prohlizela a nasla jsem na bocich, na kazde strane tak 2, sice maly ale jsou tam, ted jsem si psala s kamoskou co je dermatolozka, pracuje i s laserem, tak dam vedet co poradila.. kurna a to jsem myslela, ze zadny mit nebudu

ivet6
7. bře 2010

Ahoj holky,

tak ste mi tu připravily asi tak 10 stran na dočtení 😎, tak sem to vzala letem světema a snad o nic důležitýho nepřišla 😠

Chtěla sem se zeptat, jak zařídíte interiér kočárku..?? Máte všechny speciální kočárkové peřinky? A naspod dáte přebalovací podložku a prostěradlo?? Stačí místo peřinek deka? Nebo jak se to teďka děláááá?? 😀
Žádná mimča v okolí nemám 😉

verisek
7. bře 2010

ivi: ja nic specialniho do kocarku nekupovala, mam hodne decek, polstarek stejne mit nemuze, takze pod hlavicku mu dam plinku a bude zadeckovanej
jinak co se tyce strii, v tehotenstvi se muze pouzivat jen biostimulacni laser, ostatni az po porodu, jinak strie nezmizi uplne nikdy, ale laserama se zrychli hojeni a strie dost vyblednou..

eriska
8. bře 2010

dobré ranko, kočky,

an, to je super, se takhle kochat,že? nám včera strejda dovezl skříňky od kuchyňské linky hned vypadá líp..ty barvy, no, super..dneska dokoupíme úchytky a bude kuchyň hotová

veri, díky moc za info..ikdyž bych radši četla, že mršky zmizí, ale s tím jsem počítala☹ já vím, že to je "jen" estetický, že v létě stejně nebudu chodit v tričku, co mi odhaluje boky (to jsem nikdy nedělala, má postava na to nebyla), ale i tak..ten můj pocit..chci se i po porodu příteli líbit a vím, že ikdyž říká, že mu to nevadí, tak se mu to určitě nelíbí jako mě..teď už na laser nepůjdu, podle utz dnes začínám 37.tt, tak to chvilku už vydržím, ale pak jdu hned..jen musím zjistit, jestli tady u nás v prdelákově nějaký laser je..prosím tě, nevíš, kolik to tak stojí? budu radši, když budou světlejší, než aby byly takhle hnusně fialový..jo a po porodu se může jít hned, jak budu schopná?😉

u nás to vypadá na krásný den..a odpolko asi pojedeme omrknout kočárek...tak se moooc těším..ovšem teď musím jít uklízet a to se mi moooc nechce😀

jo, kdepak máme tu zuzi se slíbenými fotečkami a baterku s fotkami ze svatby?😉

zuzi82
autor
8. bře 2010

Dobré ráno,
dočíst vás byla teda síla. Eri, ze strií si nic nedělej, na boku jich mám taky požehnaně, ale beru to tak že časem vyblednou. Nakonec je má skoro každá ženská po dětech, tak co už, že?
Na víkend tu byli naši a bylo to perfektní. Moc jsem si s mamkou užila, takže jsem úplně nabitá energií. Bylo to fajn a dokonce jsem ten včerejší odjezd ani neořvala. Dostala jsem se přes víkend celkem do dobré psychické pohody, tak doufám, že to vydrží co nejdéle.
Profi fotky jsou moc pěkné. Musím zprovoznit tiskárnu a pokud se mi to podaří, tak je ještě dneska naskenuju a vložím.
V pátek jsme byli v Pl na kočárek a už ho máme u babičky. Huráááááááááááááááááááááááááááááááá! To Camarelo, které jsme chtěli jsme nesehnali. Prodávají ho v PL asi 300 km od nás, což se fakt nevyplatí, takže jsme nakonec koupili Firkon Verano. Má jiný podvozek, ale umí všechno to co Camarelo. Výborně se s ním jezdí a má taky velkou hlubokou korbu. Měli ho v tyrkysové, tak jak jsem chtěla to Camarelo, tak jsem se radovala, ale nakonec máme takový světlounce modrý. Manželovi se líbil trochu víc a vzhledem k tomu, že mi manža do výbavičky vůbec nemluví a všechno jsem si mohla vybrat, tak jak jsem chtěla já, tak jsem nakonec alespoň barvu kočárku koupila podle něho. Bylo to pro něj překvápko, protože v pátek jsme to jen obhlídli s tím, že si nejdřív přečtu diskuze k tomu Firkonu a v sobotu tam sjedu už jen s mamkou a koupím buď Firkon nebo Danny sport. Takže mamža čekal tyrkys a přijeli jsme se světle modrou. Žádné dečky do kočárku zatím kupovat nebudu a počkám, až co se narodí. Pokud to bude holčička, tak koupím nějakou krásně růžovou a bude prostě v růžovo-modrém kočárku. 😉

zuzi82
autor
8. bře 2010

Jinak jsem už taky byla nervózní, že kočárek nemáme. Přeci jen jsou někde delší objednací lhůty. Teď už jsem spokojená. Dnes jsem objednala matraci do postýlky a mám už všechno kromě kojící podprsenky, na tu pojedu do OV asi příští týden.
Eri: Danny sport 2010 vypadá moc dobře. Mě se jen nelíbily barvy. Jediná, která u mě přicházela v úvahu byla zelená, ale ani ta nebyla to pravé. Navíc v PL, kde je mají, byla velmi nepříjemná prodavačka, tak jsme nakonec vzali ten Firkon. Tam byla paní strašně ochotná. Všechno nám ukázala a dost se nám věnovala. Reklamaci koleček řeší na místě a podvozek do dvou dnů, takže si myslím, že i když bude nějaký problém, tak u toho Firkonu ho vyřešíme podstatně snáz a rychleji než u Danny sportu. Moc si neumím představit, řešit ten Danny sport s tou "moc příjemnou paní" 😒
Za Firkon jsme i s autosedačkou zaplatili 7800 Kč, takže pohoda. 😅

eriska
8. bře 2010

zuzi, tak to je super, že jsi měla tak krásný víkend🙂 a kočárek, že máte, to taky závidím..hned jsi klidnější,co?😉 no, my pojedeme snad dneska a taky tam mají firkony, danny sport, camarelo, tak to chci všechno okouknout a ten, co se nám bude zdát nejlepší, tak ho prostě koupíme..ono na každém kočárku se najdou pro a proti..a tuhle prodejnu máme od nás 35 km, takže i s reklamací to bude v pohodě..sice to budeme mít dražší, než kdybychom zajeli do polska, ale to je od nás 80km na hranice a pak někam dál, takže tohle vyjde lépe..no, na barvičky jsem zvědavá..oba s přítelem chceme modrou..a na netu se mi ta modrá docela líbí, tak uvidíme, doufám, že ji tam budou mít vystavenou v reálu🙂

já si z mamitati objednávala povlečko do postýlky, prostěradýlka, matraci a měli krásnou sloníkovo-oslovo-modro-bílou😀 dečku a polštářek do kočárku..tak jsem to objednala taky..moc se mi líbí..já mám doma sice dvě modré deky, ale jednu z nich si už zabavil pejsek, tak tu druhou mu taky nechám..pak mám ještě červenou, což by na chlapečka mohla být, ale přeci jen..modrá je dobrá🙂 a tu dečku můžu používat i potom na hraní, na ležení doma, takže toho nijak nelituju..no a pod hlavičku dostane plínku..jen nevím, jestli kupovat nějaký prostěradýlko, ale asi ne..vyřeším to tou tetra osuškou..

eriska
8. bře 2010

jo, holky, ráno mě chytla pěkná panika..koukala jsem do průkajdy a podle toho utz už začínám 37.tt a do toho se mi v noci zdálo, že jsem byla u zubařky a začala tam rodit..k zubařce jdu 22.3., tak doufám, že se to nevyplní..

evejka
8. bře 2010

Ahoj holky,moc vás zdravím 🙂 no,taky se musím "pochlubit" o vejkendu na mě vykoukly 2 strie u pupíku a to mažu 2-3x denně drahým Hippem...no nic... 😝 hlavně aby malinká byla v pohodě,ale ze začátku mě to rozhodilo...no prostě některá maminka to má a jiná ne...a mezi náma,manža si toho ani nevšiml,kdybych mu o tom neřekla 😀 jo a taky novinka a změna,už jsme 2 měsíce měli vybranej kočár Roan Marita-jako má Terezka Kostička,ale pořád jsem si nemohli vybrat barvu, no a v Bejbycentru v ČB jsme vlastně úplně náhodou zakopli o Camarelo Q 12...a je náš...zelenej,úplně jsme se zamilovali a kočár má všechno,co od něj čekáme...teda na první pohled🙂Bude taky nějaká Camarelo pořizovat? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru