Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

eriska
13. led 2010

dobre ranko, kocky,

veri, to je super, ze mate dvd i fotecky, pridavam se k holkam, hod nejake do albicka🙂 my z 3D fotecku nemame ani jednu, mrnousek se nechce fotit, vzdycky jen odbyde mereni a to, ze nam pan dr. ukazuje, kde co ma a pak jak rekne, jdeme zkusit fotecku, tak mame ruce vsude mozne, otacime se..proste nebudeme fotivej typ😀

jani a kde jsi objednavala? a kolik ponozticek mas? ja jsem nekde na strankach o vybave cetla, ze ma byt alespon 5 paru..ja mam 4 pary a doufam, ze to staci..

janinka22
13. led 2010

eri,já jsem objednala 4 páry, taky myslím že to stačí... jinak objednávala jsem na kojenecke-obleceni.eu,do albíčka jsem dala odtam nějaký fotečky věcí co mi včera přišly 🙂 jsou opravdu pěkný a řekla bych že ceny tam jsou dobrý. Akorát moc nechápu ten kojící polštář od nich co mi došel,myslela jsem že to má pevný tvar té podkovy ale je měkoučkej a tvar pevný není,normálně se to natáhne jako "žížala" - jestli to píšu pochopitelně 😅

evuss
13. led 2010

Jani ta zelená sada je kouzelná 🙂 Jinak ten kojící polštář má být měkej a "žížalovej" aby sis ho mohla uzpůsobit jak potřebuješ, takže myslím, že ho máš v pořádku. Nebo já aspoň pevnej ještě neviděla, tak nevím...

eriska
13. led 2010

jani, souhlasím s evus, polštář má byt natahovací, teď na něm můžeš chrupkat, to můžu doporučit 😉 a pak se na něj, na ty konce, dá ušít jen povlak a ten ti je stáhne k sobě a drží ti tvar..taky si myslím, že to stačí..my jsme ještě podědili nějaké pletené botičky, takže když by byla zima, tak natáhneme je, ale já pořád doufám, že v dubnu bude pěkně😉

já už se tak těším, až budeme mít hotový byteček, až mi teta předá komodu a budu prát ty mrňoukovinky a kochat se🙂

evuss
13. led 2010

Eri tak na to se těším taky. Kdo by to řekl, že se jednou budu těšit na praní a žehlení. Ikdyž teda proti tomu nic nemám, ale stejně 🙂 Jinak co se ponožek týče mi jich podědili asi dvacet, né-li víc a myslím, že unosíme asi pětinu 🙂 K tomu máme ještě nějaký nový pěkný takže v tomto jsme zásobovaní dostatečně 🙂

crawler
13. led 2010

hezké ráno holky🙂

jani: já viděla i ten pevný, dokonce jsem si ho zkoušela, ale můžu ti říct, že si budu objednávat žížalu - přijde mi praktičtější - budu na něm spát ještě před porodem a taky ho využiješ pro mimíska - budeš ho moct zkroutit kolem něj jako ohrádku 😉

veri: taky se těším na fotečky z 3D - sem s nima🙂 a poznali byste, že je to kluk, kdyby ste to nevěděli?🙂

eri: včera jsem si volala do g-medu na objednání a ona mi řekla, že volám moc brzo a ať zavolám až tak ve 28.tt - což nechápu, páč když jsem minule volala 3 týdny předem, tak už neměli volno a šla jsem až ve 22.tt a gyndařce se to moc nelíbilo...nechápu, proč už mě nemohla zapsat a musím volat znovu...:-/ ???

Jinak mám dneska holky písemnou a ústní zkoušku, tak mi držte pěsti ať to dám a ať mi nerupnou nervy a hormony a já ať nebulím ;-DDD

večer se zase ukážu a teď se jdu ještě učit ať mám čistý svědomí🙂
papa

verisek
13. led 2010

jani ja mam kojici polstar a ten taky neni pevnej, je naplnenej takovyma kulickama..
dneska mi ma dojit povleceni do postylky a zavinovacka, zitra nejaky hracky
ty penize jen litaji 😖
jinak fotku uz jsem dala do alba

eriska
13. led 2010

jani, taky jsem na ty oblečky koukala, ty modrý dupajdy jsou super🙂 nakonec jsem ale objednala tady na bazárku u paní oblečko, které na fotkách vypadalo úžasně..mělo by zítra, nebo pozítří dorazit, tak se moooc těším, nafotím a přidám do albíčka🙂 a až to přijde, budeme mít všechno..teda, z oblečení🙂 jak jsem se tak dozvěděla, tak teta pro nás má nějaký bodyčka a lasláče, druhá tetka zase botičky a bodýčka, takže s nakupováním už končím a teď jen ty větší částky, jako kočárek, atd..

verisek
13. led 2010

jinak, ze to je kluk bylo videt jasne 🙂 byla to sranda, vecer jsme pak doma zkoumali po kom ma nosanek 🙂
zatim jsem tam dala jen jednu fotku, ostatni musim naskenovat

miselaniki
13. led 2010

Ahoj holky,

jani: hezká sada ta zelená
veri: no chlapeček je nádherný, vidím, že taky jste byli v prenatalu, o penězcíh nemluv já jsem včera skákla do chicca že vezmu jenom podložku na přebalování a nechala jsem tam 1500 Kč
craw: držím pěstičky, pak napiš jak si dopadla, manža má dnes taky zkoušku, jo prosím o změnu v tabulce u jména - nakonec to bude Kryštof

Taky jsem dala fotky 4D do alba tak můžete mrknout. Sice pořád ležím, ale je to veselejší po té včerejší kontrole. V pondělí jdu na ten glukozový test, tak doufám, že bude ok. Jo holky lahvičky a šidítka kupujete jaké - myslím značku?

verisek
13. led 2010

nam jeste chybi perinka a polstarek do postylky, prosteradlo, chuvicky, ty jsou objednane, ale zatim nedorazily, kooupili jsme pouzite na aukru, od sestrenky mame slibenou kolibku a monitor dechu, mozna nejake obleceni, ale ma holcicku,tak nevim jak moc toho ma ruzoveho, pak bych chtela jeste jednu jakoby zavinovacku a deku v jednom od znacky lodger, jsou fakt super,tu mam slibenou od mamky, z kosmetiky zatim nemam nic, asi koupim jedny ubrosuky na prdelku a krem na zadecek, ostatni az budem doma z porodnice, tam mi urcite poradi a navic se dava i nejaky box se vzoreckama vseho moznyho..

verisek
13. led 2010

mis: ja koupila lahvicky 2 od Aventu, ale nekdo rika, ze i Nuk je vyborny
siditka mam asi 4 uvidim ktery se mu bude llibit a to pak budu kupovat
vcera kdyz jsme byli v prenatalu tak tam zrovna pani krmila dvoumesicni mimi a mela flasticku Avent, krasne sal..

eriska
13. led 2010

craw, tak vidíš, ona tam je totiž jedna sestra a ta mi přijde dost nepříjemná..tak to zkus příští týden a řekni, že bys už chtěla být objednaná, že máš zkoušky a potřebuješ to vědět..ale držíme s mimísek pěstičky, ať to dobře dopadne..a nervy koukej nechat doma, máš na to tři pokusy plus děkanskej termín, takže žádné stresy

very, mis, nádherné fotečky..mooc vám je závidím..fakt..budou to krásná miminka..a že nechci být hnusná, ale některá mimča fakt moc krásy nepobraly, ikdyž věřím, že ty naše pro nás budou to nej🙂

lahvičky taky budu kupovat od aventu, ale jen jednu..a dudlik jsme jeden dostali k vánocům, ale není to ten silinkový, a ten já chci, takže ten koupím s lahvičkou, asi taky avent a jen jeden..

já z kosmetiky taky nebudu moc věcí pořizovat, jen ty buničité čtverečky, tyčinky do uší, vlhčené ubrousky na zadeček (ale ty si vezmu aspoň dvoje, troje, jedny do porodky a zbytek na doma, ať nemusíme kupovat hned), bepanten na zadeček, calciovou mastičku a buď aviril olejíček po koupání, nebo od sebamedu..ale nějaké pěny, šampony, mlíka, to kupovat nebudu, přijde mi to zbytečné..

holky, s těma penězma je to hrůza 🙄 jen lítají..a to mám jen oblečko..nejvíce teda zatím spolkne ta rekonstrukce, ale teď je to teda síla, deset tisíc sem, dvacet tam..už aby to bylo a mohli jsme dávat jen do miminka..

zuzi82
autor
13. led 2010

Ahoj holky,
Veri, Misi: krásné fotečky krásných miminek.
Jani: moc pěkné oblečky.
Mě přijde nějaká kosmetika od SebaMedu dneska z lékárny. Je pravda, že teda přijde hlavně mýdlo, které kvůli exému používá i manžel, takže pro mimíska toho zase tolik nebude. Ale když už jsem objednávala, tak jsem vzala ještě mléko a šampon (ten teda spíš na později).

zuzi82
autor
13. led 2010

Ještě bych otevřela jedno téma, když už mluvíme o praní a žehlení těch mini věciček. V jaké prášku budete prát. Možná bych už pomalu začala, ale nevím jaký prášek bude nejlepší.

janinka22
13. led 2010

Misi,Veri: krásně fotečky 😵
Holky díky za názory na ten kojící polštář. Já ten stejný našla ještě na jiných stránkách a dokonce je tam obrázek jak se dá využít na spaní 🙂 tak to zkusím. Je fakt,že když se dá tvarovat, tak jde pak použít vícestranně. Já totiž v pondělí v obchodě viděla jiný typ,byl takový tvrdý spíš a měl opravdu pevný tvar. Ale máte pravdu, "žížala" bude lepší.
Jinak je to pravda,ty peníze lítají až hrůza.. nejhorší je,že bych pořád něco nakupovala 🙂

evejka
13. led 2010

Ahoj holky,moc vás zdravím po dlouhé době...čtu vás,ale v práci i doma hukot,takže moc nereaguju,ale inspiruju se a vo tom to jééééé 😎 Jinak dneska jsme byli na velkém UTZ.A jsme zdraví a holkááá 😀 moc se mi ulevilo...pro miminko máme zatím jen prá oblečků,zatím nám všechno schramstla rekonstrukce bytu,tak se vzpamatovávámě a říkali jsme s manžou,že začneme v březnu 😀 Holky,díky za inspiraci a pěkný těhulkování

eriska
13. led 2010

jani, souhlas, taky bych nakupovala, ale už se musím krotit, vím, že toho máme pro prcka dost, co se týká oblečka..ještě nějakou drogerku, lékárnu, povlečení a vše s tím spojený a kočárek..což bude boj..už jste nějaký vybrali?

zuzi, já budu používat lovelu..už v ní peru a mám ji vyzkoušenou..mně ani příteli nevadí a je pro děti, takže u ní zůstaneme..jinak jsem to četla i na diskuzích a dost si lovelu chválí..a ještě tam psali, že pak, jak se dávají příkrmy, tak byl dobrý persil sensitive..

verisek
13. led 2010

taky jsem slysela chvalu na lovelu..

evuss
13. led 2010

Veri,Mis: Krásná miminka 😉

Zuzi: já budu prát v SA8-baby.

Nám toho ještě taky do výbavy dost chybí. Oblečení bych řekla, že máme všechno. Ještě pořídím deku do sedačky, peřinku do kočárku, nějaký povlečení a pak se vrhnu do lékárny a pořídím co je potřeba tam. Hraček (šidítek apod) pro začátek moc pořizovat nebudu, max.jedno nebo dvě, páč mě doma furt nadávají, že si všechno kupuju a co pak mají koupit oni, takže výbavu v tomto směru nechám na tetičkách 🙂 a pak dokoupíme co bude chybět.... Jinak denska se chystám si konečně vytisknout seznam věciček a odkontrolovat co máme a co ještě chybí, tak doufám, že se k tomu dostanu 🙂

zuzi82
autor
13. led 2010

Díky eri, taky jsem četla o tom Pesilu, tak začneme asi Lovelou a pak pomalu přejdeme na Persil.
Evej: gratuluji k dobrým zprávám. Konečně nějaká nevěstinka. Je fajn, že se inspiruješ, ale co my. Možná bys nás taky mohla něčím inspirovat. Tak snad až budeš mít víc času, ale jak se mi to tady tak zdá, tak to mi už budeme mít všechno komplet nachystané. 😉

evuss
13. led 2010

Evejka: gratuluji k holce. Těch je tu jako šafránu 🙂

miselaniki
13. led 2010

Taky budu prát v lovele jak píše eri a pak později zkusím ten persil sensitive, protože prý hlavně mrkev s tou lovelou nejde vůbec vyprat.

eriska
13. led 2010

mis, taky jsem o mrkvi četla, ale ona možná nejde vyprat vůbec,ne? to fakt nevím, protože jsem ji prát ještě nemusela..a takový banán, to je prý taky dobrý věc na praní..no, co je prý super, dávat na baštění tmavé, nebo červené věci, ona tam pak t mrkev není tak vidět..ale u nás ji stejně moc nebude, protože na ní má přítel alergii, takže s mrkví budeme opatrní..ikdyž já ji mám moc ráda..

katy007
13. led 2010

Ahojky,
tak jsme se vrátili z poradny a vše je OK jsem tabulkový měříme 31 cm a vážíme 830 g ještě mezi 30- 32 tt jdeme na poslední velký 3D UTZ, testy na cukrovku jsou negativní, ještě mě poslali na krev na protilátky tak mi teď smrdí ruka tou desifekcí a nejde to umýt ani za nic! Dneska jsem poprvé v ruce měla nožičku - patičku prcka dr. mi zmáčka břicho, že nožička krásně vylezla a už jsme i hlavou dolů. 🙂

A vypadá to, že čekáme opravdu holčičku 🙂

evuss
13. led 2010

Tak že by se to tu rozholkovalo 🙂 Katy to je dobře, že je vše v pořádku a s tou nožičkou je to krásný. Já su zvědavá, kdy dr. pošle nás na UTZ v úterý jdu na kontrolu tak snad nám už řekne...

zuzi82
autor
13. led 2010

Katy, no ty máš teda dneska zážitky 😉 My jsme se s manžou včera večer strašně nasmáli. Jak už jsme leželi v posteli a manža mě mazal, tak jsem pak tu tubičku s krémem postavila na bříško a jak se tam to mimčo sem tam zavrtělo tak se ta tuba málem vyvrátila. Normálně to vypadá, že se to břicho jen trochu chvěje, ale tak to vypadalo na úplné zemětřesení. Byla to stranda to tak pozorovat. 😀

evuss
13. led 2010

Zuzi to já taky každej večer ležím a pozoruju břucho a s mímem si vykládám. Ale když přijde manža, tak prcek okamžitě zklidní a pohne se jen sem tam a na to manža nemá trpělivost. Ale když mímo pozoruju sama tak mám pocit, že mě chce prokopnout 🙂

katy007
13. led 2010

Evus: u nás to samé, malé sebou mele, bříško se hýbej jen co na mě sáhne manža nebo mě pozoruje tak nic, jako by tušil, že to není mé ruka a mé oči, tak si hraje s tatínkem 😅

Zuzi: malý fotbalista jo?

miselaniki
13. led 2010

katy: gratuluji k holčice, no konečně nějaké nevěsty a k dobrým výsledkům a tak co jméno už máte vymyšlené?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru