Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

mariejosef
16. led 2017

@marketa11112 opravdu to vypada na slecnu 👍 nase mala mela dost velky vybezek,ale smeroval dolu a rekli kluk no a od 17tt holka 3x potvrdili tak to snad i zustane 😔

tinka2017
21. led 2017

Ahoj holky. Byla jsem na utz 16+0..Dr rika ze to bude nejspis kluk.Co myslite?Je nejaka sance ze je to pupecni snura? Dekuji za nazory

janyshka
21. led 2017

@tinka2017 99% kluk

valmaxa
21. led 2017

@tinka2017 je to kluk 🙂

tinka2017
21. led 2017

I ja vidim spis pindika..jen jsem si vsimla 3 stejne jakoby pruhy pres zadecek a nevim co to je.jestli ten utz neni nepresny..Vidite to taky?

mariejosef
22. led 2017

@tinka2017 je to horší utz bych rekla a v 16tt to chce asi lepší vydrz par tydnu a bude to jasnejsi 👍

riga
22. led 2017

@marketa11112 jestli se doktorka přiklání k holčičce, tak jsem přesvědčená, že to určovala z jiného pohledu. Něco by řekla fotka ze spodu zadečku, jako když bys udělala fotku sedícího člověka na skleněné židli z pod židle - to je popis...🙂

kotate
3. únor 2017

Holky, a zkusily by jste si tipnout u mě ? děkuji😉

mariejosef
3. únor 2017

@kotate klučik 👍 bych tipla co rikali?

kotate
3. únor 2017

@mariejosef právě že si Mudr nebyla jista a říkala že mi řekne až ve 20tt , je to 12+5tt

kotate
3. únor 2017

@mariejosef prý v tomto týdnu se to pozná pouze podle sklonu pohl. hrbolku ale na té fotce nějak nemůžu poznat který ten hrbolek se má na mysli .. :-/ takové to první je nějak zahnuté .. 😀

nikyta159
3. únor 2017

Nedávno jsme sem dávala fotku z utz, tak hlásím, ze vedle mě leží osmidenni chlapeček 🙂

valmaxa
3. únor 2017

@kotate z pánve se trčí vzhůru vystupek a z toho bude pindík - je to jasný chlapeček - je to velmi pěkná fotka 🙂
u holky by tenhle hrbolek směřoval jakože "vodorovně s páteří"

danger007
3. únor 2017

@kotate kluk jak buk, mam velmi podobnou fotku z utz 😀 a ti kluci na tech utz v tomto týdnu jsou veeelmi podobni. 🙂

kotate
3. únor 2017

Moc děkuji, jak to budu mít na 100% potvrzené, dám vědět. Jste jedničky👍

mellilinka
4. únor 2017

Zdravim 🙂

haninen
4. únor 2017

@nikyta159: Ahoooj ,tak máš už Šimonka u sebe ?? 😘 Moc ti to přeju hlavně hodně zdraví Vám oběma!! 😍👶👍

nikyta159
4. únor 2017

@haninen ano, mám 🙂 jsem šťastná máma..je to andílek 🙂 děkuji

nikyta159
4. únor 2017
haninen
5. únor 2017

@nikyta159: Je nádhernej 😘❤

nikyta159
5. únor 2017

@haninen děkuji, je to nádherný být matka 🙂

englerova14
5. únor 2017

@tinka2017 ahoj Tinko, my jsme měli úplně tu stejnou fotku a narodil se nám 100% chlapeček. Hlavně ať je miminko zdravé, není nic důležitějšího 🙂

haninen
5. únor 2017

@nikyta159: To tedy je !! I když ta naše skoro 4letá dračice dává zabrat solidně 😀 těšim se až je budu mít s malým oba u sebe :D a nakonec bude malej Honzík po tátovi, malá si to hrozně přála tak jsme to už napsali do zprávy sice chlap prakal ale když si to přeje malá že 😂😇😍

moodie
10. únor 2017

Těžko říct nejsem odborník, ale osobně si myslím že chlapeček.

kris5
10. únor 2017

@kotate Ja bych si nebyla uplne jistá chlapeckem. Je to opravdu 50:50. Viděla jsem uz i hrbolky, co vypadaly podobně a byla to holčička 🙂. Ja čekám asi chlapečka a mám pocit, že hrbolek byl ve 13tt víc jakoby kolmo nahoru :D. Tady mi to tak jednoznačné nepřijde 🙂

vissper
13. únor 2017

Kluk jak bud. Ten bílý trojúhelní je pindík co se vznásí v plodovce :D

chipsicek
14. únor 2017

Můžete si typnout i u mě? 🙂 Ultrazvuk z dneška 12tt. Doktor ještě nic neřekl 🙂 Já i pár lidí vidí kluka, co vidíte vy? 🙂

wond3r
17. únor 2017

Ahojky, myslíte, že se tu dá už něco rozluštit, krom "miminka"?😄 Po dvou klukách bych ráda holku. Dr.mi řekla, že to tipne nejdříve kolem 16-20tt...😕

wond3r
17. únor 2017

Jo a prcek tam má nohy od sebe, takže by tam něco mělo být vidět. Původně jsem myslela, že ten "zobáček" je pindik, ale po bližším zkoumání, jsem zjistila, že to je levá noha🙂

estrellita
17. únor 2017

@chipsicek v tomto tydnu maji stejny vystupek jolky i kluci,zalezi na pohledu ze strany,jestli je kolmo (holka),nebo miri nahoru. Takze z tehle fotkx ve 12tt to nepoznas 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru