Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

haninen
29. bře 2017

@andy11111: Já to tak měla v obou těhu 😂 v 16tt vždy opačně určené pohlaví 😂 počkala.bych si do 20tt 👍

mariejosef
29. bře 2017

@andy11111 stalo ale jsou to vyjimky

wond3r
29. bře 2017

@haninen a co máš doma za pohlaví jestli se smím zeptat. Nám se spletli u prvního syna,řekli holka do 20tt a ve 21tt v Praze pak kluk jasný,i fotku nám dali jako důkaz,ať ji ukážu mojemu dr.,aby řekl jestli stále vidí holku :D pak už jsem se ptala až na 3d jestli je to kluk a v Podolí ve 30tt,jinak muj dr. se naštval a vůbec to neříkal. :D ale sestřence se pak už trefil dobře. Druhý zase do 30tt tvrdili vloni,že to je holka,no Péťa je krásnej chlapeček :D moje doktorka nějak co dělá utz v rámci své kontroly ,co nejsou hrazené pojišťovnou,tak to vezme fofrem a nic extra teda nezkoumá:/ v 11tt tam byl ten výrůstek směrem dolu,bylo to dobře vidět, protože dal prcek nohy jakoby nahoru do pravého úhlu,jak kdyby seděl na židli pomyslně a byla tam vidět ta boulička od toho výrůstku. Ale teď třeba se mi zdálo,že tam něco je na kluka spíš,ale kdo ví no. Jdeme na 19+0 na spešl genetiku,kam mě manžel objednal jako překvapení přímo na zjištění pohlaví, sami si to podle termínu spočítali a objednali na 19+0,tak jsem zvědavá. Všichni z rodiny co si pamatujou u kluků jak jsem vypadala,tak teď tvrdí,že jsem se hodně rozjela do boků a zadku,hlavně tchýně,protože ta má dva kluky jako my a pak na to holku,dokonce je má v podobnym věkovym rozdílu :D Ale samozřejmě to neberu jako nějaký pravidlo vůbec a můžeme mít třetího krásnýho chlapečka... a co mě zaráží teda,tak spousta lidí co mě zase zná třeba i jen z fotek,tak mi píše,že jsem se změnila v obličeji a chybí mi jiskra v oku,že s klukama jsem víc tzv. "zářila",ale snima jsem zase přibírala opravdu jen do břicha a měla břicho 2x takový oproti teď, teď budu za chvilku v týdnu a mam břicho i váhu jako v pubertě a nabrala jsem po jednom druhu antikoncepce :D

haninen
29. bře 2017

@wond3r: Mám doma skoro již 4 letou holčičku❤ a v 16tt na ultrazvuku mi řekli chlapečka ve 20tt holčičku 23tt chlapeček a 24tt na 3D holčička 😂 a i když jsem jí měla potvrzenou z 3D furt to ve mě tak nějak hlodalo jak to vlastně je že :D a teďka mi opět moje doktorka v 16tt potvrdila holčičku já tam něco zahlídla ale prej pup.šňůra... jasně :D a od 20tt máme potvrzeného chlapečka a byly si tím tak jistý že mi to napsali na posledním utz i do zprávy takže s klukem už počítám 🙂

haninen
29. bře 2017

@wond3r: No taky pěkná divočina 😅 Já třeba s holkou při prvním těhu zvracela do 4 měsíce a teď s klukem taky akorát to bylo intenzivnější s tou malou sem aspoň v sobě udržela piškot kdežto teď ani pepsina po lžičkách prostě nic !!! Od 2.trimestru mi s dcerou bylo super že sem moha jít tancovat dupáka a teď u kluka? Jako strašný... :( bolesti zad od 4 měsíce ale šílený, občasný migrény, potom mžitky před očima problémy s tlakem ( ale preeklempsii nemám tu sem neměla ani s dcerou ) s holkou sem přibrala 13kg s klukem 3kg ale to přisuzuju tomu že mi zůstalo opravdu hodně kg po dceři a ty obéznější maminky přibírají pak méně jooo a šíleně mě pálí teď s klukem žáha to sem s malou neměla, takže ono podle toho to fakt člověk nepozná sou to babský rady fakt :D a na ten pohlavní hrbolek se nespoléhej já se taky těšila ve 13tt jak se to dovim a vůůůbec jako... malej sebou tak mrskal a já si říkala ok když nebyl vidět ten hrbolek asi to bude fakt druhá holka jo a ono houbelec :D jestli jim tak dlouho trvá u tebe to pohlaví tak si myslím že se u tebe v bříšku schovává holčička 🙂 klučík by se podle mě už ukázal ale těžko říct... 🙂

wond3r
29. bře 2017

@haninen tak to je hustý. No ono hlavně prcek nespolupracuje😄 prvně spalo, dr. Se snažila vzbudit, nic nezájem. Tak jsem jí řekla, ať si zvedne ten drnčící mobil, že si vzbudim dítě sama😄 vzbudila sem a protivně ukázalo záda se zadečkem😄na kontrolu nosní kůstky si dalo ruku přes nos a na měření crl se otočilo tema zádama zase a do klubíčka😄 tentokrát jsem si dala čokoládu a dopadlo to tak, že pro změnu dělalo stojky atp.😂 takže jen zkontrolovala tep😂 a že víc si povíme ve 20tt. Ale, že to je tvrdohlavý dítě, že to asi bude chlap- což bych se ani nedivila😄 ikdyž kdyby to byla stejně tvrdohlavá holka jako maminka, no tak potěš koště... ale uvidíme. U nás tam právě byl ten výrůstek, ukazovala mi ho a kam směřuje a u druhého syna taky , tam taky byl, akorát, že trčel nahoru no😂 doktor pak vzal vnitřní sondu, sotva ji tam strčil, tak řiká:" že jako běžně to takhle brzo neříkám, ale z tohohle holku fakt už neuděláme😂😂" tak kdo ví. Hlavně, ať je vše v pořádku❤

haninen
30. bře 2017

@wond3r: Přesně tak , zdravíčko je nejdůležitější ❤🙏

wond3r
30. bře 2017

@haninen Akorát teda v 16tt si říkám,že už by se měli trefit, to měla tvoje dr. špatný utz,že řekla kluka? :D naší Terce se to teda taky stalo. Do 20tt jí tvrdili kluk a Nellince byl v prosinci rok no :D

haninen
30. bře 2017

@wond3r: Upřímně ? Taky to nechápu tenkrát měla starej utz byla semnou kámoška já si hrozně přála kluka a tenkrát sem o žádným hrbolku niide nic nenačetla takže to bylo radosti že tam je pinďa... no nebyl 😂 a teď po 2x sem říkala už ji nevěřim nebudu se jí ptát ale jak jsem byla na tom prvnim screeningu tak sem byla z tech hrbolku tak zblbla ze ikdyz mi doktorka v nemocnici rekla ze to nejde poznat co to je tak sem videla vodorovnou carku a hned si rekla nojo urcite 2x holka a kdyz sem pak byla u svoji doktorky tak ona ma novej ultrazvuk a ze je mimco hlavou dolu a ma nohy v tureckyn sedu ze se to blbe urcuje ale ze to vypada na 2x holku rikam super a pak od 13.prosince uz mame potvrzenyho 3x kluka 😂 a s tim briskem mas pravdu... s malou mi to slo do boku byla sem roztekla a ted neni ze zadu skoro poznat ze sem v tom vsechno mam v brisku 😀

haninen
30. bře 2017

@mariejosef: Už se nám to blíží viď 😇 už chci mít ten svůj 2 pokladik u sebe 😍👶👧❤

mariejosef
30. bře 2017

@haninen tobe vice 😉 me to tak neprijde nemam nic nachystane ani nemam zatim silu ☹ a cekam kdy prijde 😀

tomikjoejoe
30. bře 2017

@andy11111 Třeba Vám to vyjde, u třetího dítěte mi do 16 tt, pořád říkali, že to vypadá na holčičku (miminko mělo zkřížené nohy), naštěstí jsem nic nekupovali, jinak bychom měli chlapečka v růžové 🙂

haninen
31. bře 2017

@mariejosef: Tak o týden to je mi tedy rozdíl 😅 já taky ještě dolaďuju zdaleka nemám vše 😴

andy11111
3. dub 2017

@tomikjoejoe jeee,to by jsme si moc prali;)Porad tak nejak doufame,ze se treba spletli😀

luciky
3. dub 2017

tak u nás se mimi na utz pořád schovává, je to fakt vtipný, oba kluci byli vždycky rozcapený, že nebylo pochyb 🙂 tak teď jen jednou na screeningu ve 20tt že asi kluk

danger007
3. dub 2017

@luciky malý stydlín 😉

marketa11112
6. dub 2017

tak musim rict, ze u nas se na 1. screeningu lekari trefili i napodruhé.. poprvé to byl kluk, ted podruhe holka..... fotky uz jsem davala...

mariejosef
6. dub 2017

@haninen ale ja myslim ze to bude pozdeji a neberu co ukszuje mk stejne dr.pocita jinak 🙂

mariejosef
6. dub 2017

@luciky asi kluk to je co 😀 asi to radsi at nic nerikaji dr.

mariejosef
6. dub 2017

@marketa11112 u nas ani jednou vzdy naopak a u svagra taky trefili 👍

snekule
7. dub 2017

Ahojky holky, mohu jeste jednou poprosit o názor? 😊🙏🏻

haninen
7. dub 2017

@snekule: kluk 🙂

snekule
7. dub 2017

@haninen moc dekuji. 😊

mariejosef
7. dub 2017

@snekule moc malinke ☹

luciky
7. dub 2017

@snekule taky bych tipla klučíka

luciky
7. dub 2017

@snekule a to máš nějaký nejnovětší ultrazvuk? posledně si psala, že je mimčo KP a neni vidět

snekule
7. dub 2017

@luciky Nn, to je uz starší UZ, teď uz jsem v 31+1tt. Ale stále úplně nevíme, co to bude... 😊

luciky
7. dub 2017

@snekule ted na to koukám ještě pořádně a to co jsem myslela, že by mohl být pindik mi přijde velký, to bude asi pupečník😅 takže stejně nic nevykoumeme😝

snekule
7. dub 2017

@luciky tohle je ono, je to pohlavní výběžek... 😄

luciky
7. dub 2017

@snekule tak já myslela to vedle😅 v tom případě je to rovnoběžně s páteří a to je holčička přeci😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru