Kdy vám začalo růst bříško?

26. únor 2023

Jsem drobek. Vážila jsem 49kg teď jsem v 12tt a přibrala jsem na 53,hodně tedy jim, ale zvětšení pozoruji hlavně na prsách a bříško vidět jde. Jen všude čtu že se zvětšuje až později. Tak mě zajímá kdy začalo rust vám. Jestli to mám fakt jen ztoho jídla 🤭🤭🤭

lidija1234
26. únor 2023

Mě bylo vidět taky brzo ale hoooodne jsem papala takže to bylo možná spíš špek bříško než mimi 😄

lucina90
26. únor 2023

Záleží na výchozí postavě 🙂 a pak na tom jak kdo jí 😅 mě bylo vidět až 5.měsíc

malinkata
26. únor 2023

Mě bylo vidět malé taky hned, ale až kolem 4 měsíce to začaly poznávat lidi.
Začínala jsem na 67 kg a končila na 75

laloogrey
26. únor 2023

Mně začalo též až v 5. měsíci...

natilla
26. únor 2023

U první jsem to utajila v práci před kolegy až do 6.mesice..jako trochu bylo,ale byla zima,svetry a tak..ted jsem 15tt s druhým a zatím mám trochu bříško jen večer, ale to má každý jinak a neuděláš nic😊

kakba
26. únor 2023

Oboje snad v 5.mesici. Sla jsem rodit a takovy bricho co mela ja tak holky mely na zacatku 😀😀

ester_ka
28. únor 2023

Tak deset let před těhotenstvím už mi bylo vidět bříško 🤣🤣

karinvy
3. bře 2023

První dceru jsem utajila snad do pátého měsíce a nepoznal nikdo nic, teď u druhého už od začátku 3.měsíce začíná pupek vykukovat a nyní ve 4.měsíci už je znatelně poznat že se jedna o těhu bříško 🙈 a že bych nějak moc jedla bych neřekla..

me_druhe_ja
3. bře 2023

Strašně brzo. 😀 já měla štíhlou, sportovní postavu (57/171) a břicho vylezlo už asi v 9tt. 😀 já teda obě těhotenství +18kg a pokaždé jsem měla obrovský břicho. A prsa. Jinak zadek, nohy,.ruce...vše zůstalo stejný. Jen mega břicho😀
Ale každej to má jinak. Záleží na genetice, postavení dělohy....

pettypet
3. bře 2023

Poprvé 12tt, podruhé tak 16tt, ale už ve 20tt jsem mívala k večeru pupek jak před porodem. Teď napotřetí byli kolegové ještě ve 24tt překvapení, že jsem těhotná. Pár dní před porodem ve volné mikine nic moc obrovského nemám. Bundy a kabáty porad zapnu, tkaničky závažu.

krisstina93
3. bře 2023

Mě v 7. Měsíci u prvního dítěte, výchozí váhu sem měla 55kg, ale bylo mi hodně zle a do 20tt sem hubla. Ale ve 12tt to na mě nebylo vidět ani u třetího dítěte, toje člověk spis ještě nafoukly, než aby slo o těhotenské břicho :D

laxesis
3. bře 2023

U prvního by mi ještě v 6 měsíci nikdo neřekl, že jsem těhotná, spíš nažraná :D Teď u druhého končím 14tt a už neobleču vlastní kalhoty, takže vyhlížím těhotenské=) jinak moc nejím, spíš je mi špatně..

daasqua
3. bře 2023

U první až tak do 6m nebylo nic vidět, pak to šlo rychle 🙂 A to jsem nosila celkem těsně oblečení. U syna kousek vylezl tak v 5m a pak v 7m skoro přes noc takový megabachor 😀 Najednou jsem se nikam nevešla.

manasivana
7. čer 2023

U mě do 5. měsíce skoro žádná změna. A pak přes noc BUM a měla jsem břicho snad o 10cm větší... 😅😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru