Kdy vám začlo růst bříško?

dadanana
12. únor 2015

Chtěla bych se zeptat kdy vám začalo růst bříško? 🙂 Jsem v 8týdnu. A bříško mám o dost větší, nafouklé, ale mám ted hodně chutě, a dost jím, tak jestli to není tím :D 🙂

agenz
12. únor 2015

@dadanana tak to jsme na tom stejně, také jsem v 8týdnu, taky jsem nafouknutá, ale i hodně jím, už mám 3kg nahoře. Břicho nezatáhnu a lehce vyboulené už ho mám, takže já už to na sobě poznám, že tam někoho mám 🙂

mykolaapsi
12. únor 2015

To je celkem běžný, že máš nafoukle bříško, taky jsem to tak měla u obou těhotenství, ale pak splasklo a výrazněji začalo růst až po 20tt.

dadanana
autor
12. únor 2015

taky jsem právě přibrala kolem 3 kil :D 🙂 přítel mi říká že to snad není možné jak jsem za tak krátkou dobu se zvětšila. Tak děkuji za informaci 🙂

sannnya
12. únor 2015

myslím si, že každá to má jinak a záleží taky na tom, zda je to tvé první dítko, prvorodičky mají prý pevnější dělohu a bříško jde vidět později, ale já jsem taky prvorodička a bříško už mám od 3. měsíce, teď jsem v 21tt a bříško mám pomalu stejné jako kamarádka co je ve 30tt.......ta začala také růst brzo 🙂 ostatní kamarádky vyrostly až tak kolem sedmého měsíce

melodygirl
12. únor 2015

@dadanana na počátku zhruba okolo 12 týdne jsem měla nahoře asi 3kg, trochu mi bylo vidět v 5 měsíci, ale jen v plavkách to jsem spíš vypadala že jsem se více nejedla a opravdu začalo růst až v 7 měsíci.

mandala
12. únor 2015

@dadanana Nic si z toho nedělej, já měla pocit, že to na mě je vidět úplně od začátku, jaký jsem měla břuch nafouklý a přibírala jsem taky dost, protože jsem chtěla zajíst tu hnusnou chut v puse, takže jsem jenom jedla a jedla jedla... 😀

fillipepi
12. únor 2015

Tak mně třeba bříško vyrazilo až někdy kolem 20. týdne a pořádně vyskočilo až teď před porodem 🙂. Co bych ze začátku dala za to, kdyby bylo vidět dřív a dneska za to, kdyby zase na chvilku zapadlo :D

werunqa
12. únor 2015

Ze začátku jsem měla taky nafouklé.Pak splasklo a to pravé těhotenské začalo růst v 6. měsíci a u druhého až v 7. 😉

sibara
12. únor 2015

U první dcery po 25.tt, u druhé dřív, cca po 22.tt, ale mně tedy bylo dlouho blbě, skoro nic jsem nemohla jíst a tím pádem jsem ani celkově nepřibírala, to až později...
Tak je třeba si to užít takové, jaké to člověk zrovna má, třeba ty chutě a mlsání😉 (když obzvlášť v tomto období je čím si to omluvit i sama před sebou😉
Tak hezké kulacení přeju😉

terysek44
12. únor 2015

Já jsem byla od začátku nafoukla, ale ted už se mi začíná hezky kulatit. Dnes jsem začala 5 měsíc a už mám 6 kilo nahoře, tak se bojím kolik to bude na konci 😀

jitavrtule
12. únor 2015

do začátku patýho měsíce nebylo vidět nic, narostly mi akorát kozy 🙂 skokově pak břiško vyrostlo přes Vánoce, takže někdy mezi 20-22tt, od té doby se postupně kulatí, ale pořád vypadám jak dost mých kamarádek někdy v prvním trimestru 😀 teď jsem v 28tt, nahoře mám 5 kilo, ale velikost podprsenky o tři čísla jinde.

yildiz
12. únor 2015

Zalezi na mamine...jak je stavena - stavba tela ...pripadne sport.zalozena...atd...
U prvni dcerky me zaclo rust az kolem 8.mes..v 9m jsem pak brisko mela ale ne velke /nabrala jsem 10kg a po porodu jsem mela jeste o 3kg mene nez puv.vahu/...u druhe dcerky me brisko take zaclo rust kolem 8.mes /opet 10kg navic a vse ihned dole/....a u treti dcerky jsem mela brisko nejaky? koncem 7.mes/nabrala jsem 8.5kg a ihned na sve vaze/ ..briska mam mala...a porodni vahy holek 3.600g , 3.800g a 3710g takze nemusi byt pravidlo,ze pri dalsim tehu je brisko brzo...pokud bude?jeste c.4 uvidime...🙂 tak preji at je vse ok hlavne zadnej stress tehu neni nemoc ale dar a hlavne zdrave mimi je nade vse.

atenka46
13. únor 2015

Ja sem na konci 8tt, první tehotenstvi a taky jsem nafouklá... Byla jsem vždycky hodne hubená, takze na me bylo videt i kdyz jsem snedla jablko🙂 zda se mi ze se mi konečně daří pribirat🙂 jim co dvě hodiny,budim se i na svačinky v noci, protoze ve chvíli kdy mam prázdný žaludek se mi děla špatně...

lucyp13
13. únor 2015

já mám první těhotenství a viditělné jsem ho začala mít až nějak přelom 5-6 měsíce, ale to jsem spíš vypadala že jsem najedená. Jinak klasika těhotenské mi vyskočilo až v 7 měsící

teenyel
14. únor 2015

Teprve se začínám kulatit a vypadat těhotně. Doteď jsem vypadala spíš přejezeně. A to za 2 dny začínám 5.měsíc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru