• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy vám začalo růst bříško u druhého těhotenství?

7. prosince 2016 
Holky kdy jste zacali pocitovat rust briska u druheho mimi. ja jsem zhruba v 4tt a uz vidim naznak.
17. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla ještě 16+5 plochá jak deska, až kolem 20tt začalo být malinko vidět! cca do 25tt jsem stále nosila své předtěhu kalhoty :slight_smile: ale pak se to rozjelo a před porodem jsem měla přes bříško něco kolem 98cm. Kolik jsem měla v prvním těhu nevím,to jsem neměřila,ale určitě bylo menší.Ale i tak se mě asi 6 lidí z baráku po porodu ptalo, čí miminko to vozím :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem si začala připadat jak nějaký zloděj miminek :grinning:
17. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem ve 21. týdnu a už mám pěkné bříško, zatím jsem přibrala cca 1 kg. U prvního mi začalo růst až kolem 6-7 měsíce a přibrala jsem 7 kg.
17. pro 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mě u druhého těhu, šlo vidět teda hodně brzo, už ta kolem 3 měsíce to šlo vidět
17. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas tiez velmi skoro, teraz cakam tretie,a som len v 14 tt a brusko trci aj cez hruby kabat!
17. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze v 5. tydnu to jeste miminkem nebude :wink: Meri tak 5 mm, deloha mala...

pri druhem tehotenstvi jde u nekoho videt driv a to proto, ze mozna spis jeste po rpvnim porodu "zbylo" brisko- spek, ta vytahla kuze, povolena, tak nic moc nebrani tomu, aby se lehce nafouklo :wink: je to urcite individualni. Ja mela brisko, ktere se uz lehce rozpoznalo jako tehotenske kolem 16. tydne.
17. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za sebe musím říct,že u druhého mám daleko větší bříško(povolené svaly atd.),i když mám přesně o kilo méně.Začalo být vidět asi od 15. tt :slight_smile:
17. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního v 6. měsíci a u druhýho dokonce až v 7 :grinning:
29. lis 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mně se první poznalo brzo...Měla jsem těhotenskou zácpu jak hrom a pupek nafouklý :slight_smile:)) Každý třetí den mi břicho splasklo a teprve na 4. měsíci už bylo regulérně poznat těhotesnké břicho. U druhého žádná zácpa, ale břicho se mi vydulo tak v 15. týdnu a teď v pátém měsíci vypadám jak v 7. :slight_smile:))
1. pro 2014 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už si nepamatuju, jak to bylo v prvním těhu, ale to jsem skoro nevěděla, že jsem těhu :slight_smile: nebylo mi zle atd.
Pupík byl ale taky pěknej potom.
No a teď... těhu po 7 letech. Jsem 11tt a to břicho je znatelný už nějaký ten pátek. Už ani manža si ze mě nestřílí, že vidím něco co oni ne :slight_smile: je to asi 14 dní co sám uznal, že to prostě roste.
V prosinci už jsem i vytáhla těhu kalhoty, protože mi vadí ty knoflíky a všechno mě to tlačí.
Takže myslím, že je to fakt ve druhým těhu rychlejší.
6. led 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U druhého mi vyskocilo dost viditelne v 7tt :grinning:
9. led 2015 ve 13:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním těhu asi kolem 11-12tt
Ve druhém už od 6 tt bříško i prsa
A ted u třetího sem nafouklá asi od 2 tt-co to na sobě pozoruju a ted po 5 tt sem stále nafouklá a těžko už bříško zatahuju......
Tak u mě to bylo poznat brzo-ikdyž se to první týdny nepovažuje zcela za těhu bříško-ještě to není pevné a je to jistě pozůstatek po předešlých dětech,ale i tak budu mít bříško zase brzo-bříško se mě hned cpe dopředu a ke konci sem jak velryba :grinning:
27. črc 2015 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního těhotenství mě začalo růst cca okolo 15 tt a teď jsem krátce těhotná 5 tt a už to na sobě vidím, spíš jsem hodně nafouklá
14. srp 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního jsem do 20tt zapnula všechny kalhoty a pak nabrala neuvěřitelnou rychlostí. Teď jsem v 16tt a už nezapnu nic, ale na váze jsem přibrala zatím 1kg.
25. srp 2015 ve 22:47  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já u prvního dítěte do pátého měsíce ani nevěděla, že jsem těhotná. Teď u druhého, jsem v šestém měsíci a bříško narostlo do pomalu stejné velikosti, jako předtím v devátém. Kalhoty jsem nemohla dopnout už v prvním měsíci, ale bylo mi řečeno, že to je u druhého miminka normální. :slight_smile:
7. pro 2016 v 08:45  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek