Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

tekbasova
9. lis 2016

@misina01 tiše závidím

kulihrasekzeleny
10. lis 2016

Tak ja jsem 24tt a mam nahore 20kg ;(((

magieee
10. lis 2016

@kulihrasekzeleny Tak to je masakr. Nebyla si,ale předtím třeba jako barbína štíhlá? To by pak mohlo být i tím. Moje švagrová taky přibrala se svým prvním 36Kg

tekbasova
10. lis 2016

@kulihrasekzeleny když jsem čekala dceru (před 16lety), přibrala jsem 25kg, a ty mi zůstaly... Když jsem čekala syna, přibrala jsem osm a ty jsem po porodu shodila. A teď mám už pět kilo nahoře a to v jsem ve čtvrtém😞

kulihrasekzeleny
12. lis 2016

@magieee to urcite nebyla, ale bojovala jsem s vahou. Drzela diety a zhubla pribrala. Otehotnela jsem s vahou 82kg takze uz jsem jak vorvan pres 100kg je to hnus same strie vsude. Jsem zvedava jak budu vypadat po porodu. To se zblaznim :D

kulihrasekzeleny
12. lis 2016

@tekbasova nechapu jak je to mozne. Jeste jak rikas ze pri druhem ditku jsi pribrala 8kg. Kamaradka u prvniho pribrala 30 u druheho 10. Ale ona dala skoro vse dolu

yvik123
12. lis 2016

Ahoj, já jsem v 15tt a zatim nic...tak sem zvědavá kolik to bude na konci...

terezice1989
13. lis 2016

Tak ja jsem 16 tt a zatim mi jde vaha dolu, dost zvracim takze uz mam 3 kg dole oproti zacatku, doktorka rikala ze je to v poradku tak to neresim.

julif
27. lis 2016

Jsem 17tt a nemám ani kilo nahoře 🙂

nadla
28. lis 2016

já jsem přibrala 2,5 kg

jezzulka
7. črc 2020

Tak já s prvním prvkem přibrala 20kg ale vše jsem po porodu nechala v porodnici no a teď jsem ve 4 měsíci(začátek čtvrtého )a mám nahoře už 9kg takže zase budu jako prasátko 😂😂 každý to má jinak no,někdo přibere hodně někdo málo....

ivcaac
2. bře 2021

Já jsem teď 14+4 a zatím cca 1,5 kg nahoře, byla jsem zvyklý před tehu hodně cvičit a držela jsem dietu tak doufám, že to teď nepůjde raketově nahoru :-/

sonia2601
20. zář 2021

Ahojte. Ja som v 10tt a schudla som 2 kilá. Bohužiaľ môj žalúdok je na tom veľmi zle a k jedeniu sa musím vyslovene nútiť. Doktor povedal, že v prvom trimestri to je v poriadku, no už neskôr budem musieť začať priberať na váhe. Našťastie Mimi je zdravé a dokonca aj trošku väčšie na 10tt 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru