Můžu v 19tt cítit srdíčko plodu?

Jsem v 19tt a občas když šáhnu na břicho cítím takové jemné pulzování, co myslíte jsou to zvuky srdíčka mimča nebo jen odrazy mého?
hofka1
12. zář 2013
tvoje pulzování
dorinek
12. zář 2013
Já myslím, že jsou to odrazy Tvého srdce. Aby jsi cítila srdíčko miminka tak bys asi musela dát ruku přímo na něj. Když jsem v těhu chodila na toko (kardiotokograf), tak měla sestra občas problém zachytit srdíčko miminka, sem tam se do toho "motalo" moje srdce. Takže zachytit to rukou je asi nepravděpodobné. 🙂
mamkamarketa
12. zář 2013
Kdyz si das ruku na krcni tepnu a bricho, je to stejne. Oboje ses ty 😉
renca_hanych
12. zář 2013
takhle brzy asi tvoje,později spíš ucítíš škytavku mimča než tlukot jeho srdíčka 😉 nebo že by první pohyby 😉 at je to co je to, je to krásné tak užívej těhotenství x-)
eficenka
12. zář 2013
srdíčko miminka neucítíš pod rukou nikdy....
kustka
12. zář 2013
Nejspíš to bude Tvoje srdce, ale taky už jsem nad tím přemýšlela- nebylo by to totiž špatný, kdyby to takhle fungovalo;-)
partyzanka91
22. led 2014
No já jsem si všimla že teď v těhu když si položím ruku na bříško tak cítím tep výrazněji. Ale asi je to tím že bříško je až po pupík trochu vystouplé a tak jsou asi vystouplé i tepny, protože ten břišní tep se shoduje s mým. Dávám si tam ruku protože občas k tomu tepu cítím i takové nepravidelně zvedání a pohyby, jako bych měla v bříšku hada nebo tak něco. No určitě je to ten maličký, jak se hýbě, ale jeho srdíčko můžeme asi sotva cítit. zas takovou sílu aby se tolik chvělo nemá.

Začni psát odpověď...

Odešli