• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu v 19tt cítit srdíčko plodu?

22. ledna 2014 
jsem v 19tt a občas když šáhnu na břicho cítím takové jemné pulzování, co myslíte jsou to zvuky srdíčka mimča nebo jen odrazy mého?
12. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tvoje pulzování
12. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Já myslím, že jsou to odrazy Tvého srdce. Aby jsi cítila srdíčko miminka tak bys asi musela dát ruku přímo na něj. Když jsem v těhu chodila na toko (kardiotokograf), tak měla sestra občas problém zachytit srdíčko miminka, sem tam se do toho "motalo" moje srdce. Takže zachytit to rukou je asi nepravděpodobné. :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyz si das ruku na krcni tepnu a bricho, je to stejne. Oboje ses ty :wink:
12. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
takhle brzy asi tvoje,později spíš ucítíš škytavku mimča než tlukot jeho srdíčka :wink: nebo že by první pohyby :wink: at je to co je to, je to krásné tak užívej těhotenství :dizzy_face:
12. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
srdíčko miminka neucítíš pod rukou nikdy....
12. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nejspíš to bude Tvoje srdce, ale taky už jsem nad tím přemýšlela- nebylo by to totiž špatný, kdyby to takhle fungovalo:wink:
12. zář 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
No já jsem si všimla že teď v těhu když si položím ruku na bříško tak cítím tep výrazněji. Ale asi je to tím že bříško je až po pupík trochu vystouplé a tak jsou asi vystouplé i tepny, protože ten břišní tep se shoduje s mým. Dávám si tam ruku protože občas k tomu tepu cítím i takové nepravidelně zvedání a pohyby, jako bych měla v bříšku hada nebo tak něco. No určitě je to ten maličký, jak se hýbě, ale jeho srdíčko můžeme asi sotva cítit. zas takovou sílu aby se tolik chvělo nemá.
22. led 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek