Odběr plodové vody

aurelie34
24. zář 2019

Hezký večer, dnes v 13:00 jsem byla na odběru plodové vody. Celé odpoledne jen ležím maximálně jdu na záchod. Cele břicho mám takové tvrdé a napjaté a mám trošku větší vodnaty výtok než normálně. Měl to taky někdo tak? Jinak břicho mě jen lehce pobolívá což je prý normální.

sarkabu
24. zář 2019

@aurelie34 výtok jsem měla stejný , břicho bylo trosku tvrdší a nebolelo to tolik

aurelie34
autor
24. zář 2019

@sarkabu mě taky téměř neboli, jen když vztávam ale je fakt tvrdé i když ležím. Tak snad to nic nebude.

sarkabu
24. zář 2019

@aurelie34 dodrzujte hlavne ten klidovy rezim.ten je důležitý , a pak.opravdu netahat nic tezkeho , jen cekani na ty výsledky je strašné

aurelie34
autor
24. zář 2019

@sarkabu no 2 dny budu jen ležet ale pak už musím trošku fungovat mám 2 letého syna a manžel musi už do práce. Snad vše dobře dopadne.

krasna_neznama86
24. zář 2019

@aurelie34 zkus si zajistit hlidani a pomoc, 3 dny jsem mela lezet, tyden bez zateze a 14 dnu nezvedat syna...

sarkabu
24. zář 2019

@aurelie34 ja mam 4 leteho doma a byl u babicky , 3 dny jsem lezela , 14 dni nezvedat nic těžkého , 3 tydny jsem se musela šetřit , syn byl u babičky pouze 3 dny

aurelie34
autor
24. zář 2019

@krasna_neznama86 no se synem je to složité. Je zvyklý jen na mě. Nikdy nebyl u nikoho na hlídání, max hodinu ho pohlídala jedna z babiček ale jinak nic, ani s manželem není moc zvyklý protoze je pořád v práci. Už dnes to nesl hodně těžce a pořád brečel že ho maminka nechce. Tak že nějaké hlídání moc nepřipadá v úvahu. Nebudu ho zvedat ale musím už potom fungovat.

krasna_neznama86
25. zář 2019

@aurelie34 tak ja tohle dodrzovala striktne, hlidani jsem mela u nas doma, takze jsem synovi byla k dispozici...
Ted mam od 30 tt klidovy rezim, musim jen lezet, takze se to muselo skloubit a stridaji se tu na hlidani babicky a.manzel... mrzi mi to vuci synovi, ale predcasne rodit falt nechci...

krasna_neznama86
25. zář 2019

@sarkabu ja s nim byla doma a na chalupe, takze jsem 3 dny.poctive lezela, tyden odpocivala a nic moc nedelala a cca 3 tydny nic nezvedala... Treba po tydnu jsem byla na koncerte,.ale.tam se sedelo a od dr jaem to mela schvalene...
Ale kazda to ma jinak, ja to dodrzovala striktne, uz jsem si toho zazila dost...

sarkapeta24
1. lis 2019

Ahoj holky, prosím vás jsem 11+0 TT a mam ještě čas , ale trochu mě tady vyděsil ten odběr plodové vody :/ mohu to u Gynekologa odmítnout ? Je to me první těhotenství a nechtěla bych to riskovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru