Odhalíte mi pohlaví miminka vy? Když dr. nechce

nonacek
10. bře 2015

Ahoj ženský 💙💖
Pomozte mi Prosím odhalit pohlaví miminka
,jsem 17 tt a doktor mi zatím odmítá něco říct.Rekl mi jen že mi pohlaví vyfotí ať prý mam doma na co přemýšlet..

nase_ema
10. bře 2015

@nonacek No jooo, už to vidím, stejnou má i nad hlavičkou 😀 Tak nic, beru třítečkovou teorii zpět 😀

nonacek
autor
10. bře 2015

ještě mám tuto fotku,ale tady nevidím už vůbec nic 😀

ronyx
11. bře 2015

Těm co tvrdí,že je brzy na zjišťování pohlaví.Text z odborného článku 😀 : V oblasti genitálií už došlo k dokončení vývoje mužských či ženských zevních pohlavních orgánů, které jsou tak na ultrazvuku jasně rozpoznatelné.

To je popisek k 16. týdnu,takže pokud má dr dobrý utz musí už to poznat s přehledem 😉
A to tazatelka už má týden po dokončení vývoje genitálií 😝

jarmulka
11. bře 2015

Tak já se s Vámi holky klidně vsadím - protože tohle je jasná holka 🙂 ... viděla jsem něco UZV ( jsem sestřička ) a tohle je princezna 😀 ....

nonacek
autor
11. bře 2015

@jarmulka manžel také tvrdi , ze tam vidí holčičku. A jedna paní mi to komentovala,na profilu ze její manžel je radiolog a ze kluka tam nevidí.
Tak to jsem teda zvědava.A viděla jsi i tu prvini fotku?

emily2015
11. bře 2015

@jarmulka a mohla bys nam i potvrdit,ze jiz v 16tt lze urcit pohlavi 🙂 i v 13tt,kdyz je dobre mimi natocene a doktor se vyzna... 🙂

madormi
11. bře 2015

@nonacek nahoře hlava, pře hlavou ručička, nohy má pokrčené amezi nohama mu vykukují kulky 🙂 tak to vidím já 🙂

madormi
11. bře 2015

@nonacek pak dej scvhálně vědět co to vlastně je🙂 já se prd vyznám , jen tipuji 🙂

emily2015
11. bře 2015

@nonacek počitala si kdo tipuje kluka a kdo holku 😀 jake je skore 😀 vypada to dost vyrovnane 😀

madormi
11. bře 2015

@irenka12 proč brzo? mě řekli ve 13 tt co to je 🙂 a měli pravdu 🙂

emily2015
11. bře 2015

@madormi pockam si na odpoved,pac to me take fakt zajima...proto jsem i zadala tady tu sestricku,aby potvrdila ci vyvratila 🙂 ale vetsina holek urcite vi,ze to jiz jde urcit 🙂

madormi
11. bře 2015

@emily2015 v 16 tt mi to do konce řekl, potvrdil , i mudr na svém obýčo utz v ordinaci( ve 13 tt mi to řekli v prenatalu a paní doktorka ani nezaváhala )

emily2015
11. bře 2015

@madormi presne,neco jineho je,kdyz mimi je spatne natocene,ci se tam plete pup. snura...ale pohlavi jiz lze poznat 🙂

ronyx
11. bře 2015

Holky mě u prvního dítka dr řekl pohlaví už ve 12 tt na screeningu a vyšlo to,kluka máme doma 😀 Pohlaví jako takové je utvořeno fakt až v tom 16 tt dřív je jen genitální výstupek (vypadá to jako penis) a pozná se co to bude podle naklonění tohoto výstupku 🙂

nonacek
autor
11. bře 2015

@madormi určíte Dam vedet jsem zvědava kdo měl pravdu😉😉😉

anetka1701
11. bře 2015

Tohle už jsem viděla dvakrát :oD Mám z toho dvě dcery... Podle mně to bude holka...

p.s. doktor je blb... Kdyby mi něco takovýho udělal ten můj, tak jsem pěkně naštvaná "vím ale nepovim"...

nonacek
autor
11. bře 2015

@emily2015 jo počítala,ale nějak se furt mení skóre..

nonacek
autor
11. bře 2015

@anetka1701 jo přesně,taky jsem naštvaná a proto jsem stím šla sem..

ronyx
11. bře 2015

@nonacek já jdu v pátek,no doufám,že na mě doktorka něco takového nezkusí,jinak jí tam rozcupuju 😀 😀 😀 Už to chci vědět

nonacek
autor
11. bře 2015

holky ze začátku vedl tip na kluka a teď hodně převažuje tip na holku

emily2015
11. bře 2015

@ronyx a mas jit na utz?nebo te doktorka bere pokazde? 🙂

ronyx
11. bře 2015

obrázek pohlaví ve 13 tt a podotýkám,že toto je holčička 😀

ronyx
11. bře 2015
ronyx
11. bře 2015

@emily2015 Já na utz chodím vždy 🙂 chodím na gynekologii do takového centra,které je zaměřeno právě na těhulky,takže je tu větší komfort 🙂 veškeré vyšetření se dělají přímo tady,i screeningy atd.Každé vyšetření pěkně malé vidím a odnáším si čerstvé foto 😀

ronyx
11. bře 2015

Jediný rozdíl mezi pohlavím v tom 13 tt je že genitální výběžek u holek směřuje kolmo dolů a u kluků šikmo dopředu. 😀 ale už podle toho se to pohlaví dá rozeznat 😉

missveru
11. bře 2015

Mně řekli v 13tt na prvním screeningu, že na 95% čekám chlapečka a taky že jo 🙂 Určitě to poznat jde! Jde o to, jak je dobrý doktor a jak dobrý má ultrazvuk 🙂

emily2015
11. bře 2015

@ronyx jee,tak to máš super,takze v patek uz budes take mozna vedet vic 🙂

anetka1701
11. bře 2015

@nonacek no já bych ho asi sprdla do kuličky na místě... Nevidí? nepozná? beru. Není si jistej? OK.... Ale když si myslí že to něco je a neřekne, tak to je fakt hnusný :o(

tulikiss
11. bře 2015

ja to teda nepoznam, ale pro ty co rikaji ze tam urcite vidi kulky....my kdyz byly na screeningu u druheho tehu v 13tt tak doktorka rika taaak a tady to krasne vidite, ja zklamana ze vidim kulky manzel natesenej ze dalsi kluk a pak doktorka dodala jsou krasne videt pysky..tak jsme se na sebe s manzelem prekvapene podivaly a mu usmev zmrzl a ja uplne happy...a opravdu to holka je.

nonacek
autor
11. bře 2015

@tulikiss tak tohle mě pobavilo 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru