Papaya v těhotenství, máte zkušenost?

hanulehanousek93
14. bře 2018

Holky, teď jsem snědla půlku Papayi a pak jsem si uvědomila, že jsem četla, že v těhu se nesoporučuje její konzumace. Může vyvolat kontrakce v děloze. Tak mám strach ale prej je nezralá horší. Máte s tím některá zkušenost? :(

karolly
14. bře 2018

Celé první těhotenství jsem jedla naprosto všechno vč. tataráku a podobných věcí. Syn je naprosto zdraví, krásně mi jí úplně všechno, co dostane, žádné alergie, nic. Musela by jsi sníst daleko větší množství, aby se to nějak projevilo 😉

alassel
14. bře 2018

Tyhle nesmysly by mel nekdo z internetu vymazat... jist muzes naprosto vsechno

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz
odula
14. bře 2018

@hanulehanousek93 prosím tě v klidu. Pokud se týká ovoce,zeleniny a v nich obsažených látek,musel by to člověk jist neustále a na kila aby nektery druhy mely hypoteticky nejakej negativní účinek.

odula
14. bře 2018

@alassel no... uplne všechno asi ne. Ale ovoce a zeleniny (umyty ;) ) se bát asi nemusi no...

hanulehanousek93
autor
14. bře 2018

Já vím, radší nebudu vůbec číst ty članky... Je to naše první, tak jsme oba trochu hysteričtí :D díky holky 🙂

kafr
15. bře 2018

No já bych moc netvrdil a, jak je všechno ovo-zel v pohodě... Záleží asi i na průběhu těhu. Mi pravidelně tvrdne děloha a po granatovém jablku a pak po ananasu jsem opravdu měla zhoršení... A to jsem na to měla taaaakovou chuť 😒 až zpětně když jsem pátrala, tak jsem zjistila, co to asi bylo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru