Překročená denní dávka Femibionu-omylem. Je to problém?

evca_w
27. kvě 2020

Ahoj holky,
vzala jsem si vcera asi pravdepodobne omylem Femibion 2 i na druhy den, proste dvakrat vic, nez je doporucenna denni davka.
Myslite, ze to je nejaky zasadni problem?
Cekam dvojcata, 25.tt, nerada bych jim nejak uskodila samozrejme..
Diky za nazor.

jaja01k
27. kvě 2020

@evca_w Jsou to jen vitamíny, když si jednou vezmeš dvojitou dávku, nestane se vůbec nic.

leniczka23
27. kvě 2020

Ne urcite to problem takhle jednorazove neni..😊

evca_w
autor
27. kvě 2020

@jaja01k
@leniczka23 Diky holky..Zacinam uz blbnout😀

leniczka23
27. kvě 2020

@evca_w a to pockej az budes kojit🤣🤣
Pohodovy zbytek tehotenstvi preji.

evca_w
autor
27. kvě 2020

@leniczka23 Dekuju❤ Starsiho uz nekojim rok a pul a stejne mam pocit, ze ten mozek mi zustal nejak vymydleny🙈A bude hur😀

kwk
27. kvě 2020

Kdyz je tu dotaz na Femibion 2, mam take jednu otazku.
Koupila jsem ho v Benu lekarne a prodavac mi doporucil brat ob jednu tabletu z duvodu, ze po tomto vitaminu se rodi velky deti. Dokonce i bezdetna kamaradka to tvrdi 🤷‍♀️
Mate s tim nekdo zkusenost?

sonnn
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmichaella
27. kvě 2020

@kwk kravina. Můj lékař tvrdí, že na to neni zadna adekvátní studie, ze by se po vitaminech rodily větší děti. Ja beru cele tehu femibion denne a mimi je velké tak jak má byt- ukazkove.

karla2015
27. kvě 2020

@kwk podle me je to kravina, ja nebrala zdane tehot. vitaminy, jen cele tehotenstvi kys. listovou a prvni dcera 3,5kg a druha 4,5kg.

eithelwing
27. kvě 2020

@kwk Jako... Na diabetologii se na to ptali, zda beru vitamíny. A neberu. Cukr mám ukázkový a stejně má prcek odhad 4kg. 🙂
Těžko tedy říci.

lizzie02
27. kvě 2020

@kwk můj doktor taky tvrdí, že to nemá vliv, že to je dané geneticky 😉 první jsem ho brala celé těhotenstvi, malej 4,10 a jak jsem začala docházet do rizikovky v nemocnici, tak kroutili očima, že je beru a nemám se co divit, nebo tak to na mě působilo, takže co doktor to názor 😁 teď v druhem beru zase, tak uvidíme 😊

radulka57
27. kvě 2020

@kwk já teda brala femibion od začátku fakt poctivě a narodila se mě dcerka 2800g, je to velky? 😀

kwk
27. kvě 2020

Dekuji za odpovedi 🙏 nechci rodit obra 🙈😀

lida9
28. kvě 2020

@kwk u prvniho jsem ho brala, rodila obrika. U druheho jsem si rekla, ze brat nebudu, jen listovku a vysledek? Taky jsem rodila obrika;-D Takze za me to vliv nema...

puhelin
28. kvě 2020

Moje dr. doporucuje brat veskere doplnky stravy pred otehotnenim a max do 10tt. Dulezitejsi je pestra a bohata strava.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru