Přeskakování srdce a bušení

strasidelko
9. čer 2019

Ahojky mate někdo zkušenosti ze v klidu se vám najednou rozbusi srdce? Plus dneska jsem šla do velkého kopce a šílené se mi rozbusilo musela jsem se zastavit a pak pokračovat bylo to až bolestivé.
Nemáte někdo zkušenost? Není to něco vážného? Jsem v pátém měsíci.

hankaviki
9. čer 2019

Ano, to znám, ale já mám vrozenou srdeční vadu.

strasidelko
autor
9. čer 2019

@hankaviki aha tak teď se bojím zda něco také nemám

dofi86
9. čer 2019

Mela jsem to pri nedostatku zeleza....

leymea
9. čer 2019

Mne se srdce teda nerozbusi, ale ze mi jakoby dvakrat preskoci se mi stava. Neboli to. A treba jen v klidu lezim. Mela jsem to v prvnim tehotenstvi a ted to mam zase v dalsim tehotenstvi. Kdyz nejsem tehotna tak se mi to nestava. Je to zajimavy.

sister05
9. čer 2019

Taky to může být dekompenzovanou štítnou žlázou 😎 mívala sem to i mimo těhotenství.

lery92
9. čer 2019

@leymea je to tím že srdce přečerpá v těhotenství víc krve než když těhotná nejsi ...
Srdeční synkopa není nic výjimečného kord když je venku takhle ,, fantasticky"
Neplasila bych s arytmiema apod ...navíc pokud si tě dobře vybavuju , užívala si Asentru , že ?@strasidelko a chtěla si ji změnit na jiné AD , nemůže být ta souvislost zde ?

bayt
9. čer 2019

@strasidelko Ano, znám, mám to kvůli nemoci.

strasidelko
autor
9. čer 2019

@bayt jaké nemoci.

bayt
9. čer 2019

@strasidelko problémy se štítnou žlázou

tulikiss
9. čer 2019

nebudu te desit, ale presne takhle mi zacaly moje problemy s arytmii, nejdriv to bylo jen obcas proste se rozusilo a pak to samo preslo. no a pred 2,5 rokem se rozbusilo a kdyz ani po hodine neprestalo busit tak me odvazela rychla s tepem 240. Od te doby jsem jela rychlo asi 12x, teda spis prijede napichne me srovna tep a odjizdi uz beze mne. Byla jsme uz na 3 operacich, naposledy v listopadu a musim zaklepat ze ot vypada ze ta 3 konecne pomohla. snad to i tak zustane. Ale muze to byt i uzivanim leku, stitkou ci nedostatkem vitaminu.

klea81
9. čer 2019

U většiny lidí se na kardiologii nic patologického nezjistí a odnesou si diagnózu extrastoly. Jsou to stahy srdce navíc a sice jsou nepříjemné, ale do 10 000 denně se nijak neřeší a nejsou nebezpečné.

leymea
9. čer 2019

@lery92 rikala jsem si, ze to nebude nic neobvykleho 🙂

gracinka7
9. čer 2019

V těhotenství bys měla absolvovat EKG. Už jsi byla? Prober to tam s nimi. Může to něco znamenat, ale taky nemusí.

radu98
9. čer 2019

@strasidelko stává se mi to také, ale nijak to neřeším, ale dělali mi ekg asi v 15tt a prý dobré. 🤷🏼‍♀️

margaret88
9. čer 2019

Ano,mám teď v těhu to stejné. Když jsem v klidu tak mi srdce jako by přeskakuje a v tom se mi na dva nádechy hůř nadechuje. Budu řešit s moji dr. Teprve se tam chystám. U prvního těhotenství jsem to neměla.

zmrzlinka
10. čer 2019

Může to být nedostatek železa.

tinkad29
7. črc 2019

@strasidelko ahoj, já to Tedy nemám když jsem v klidu, ale když třeba vyjdu schody nebo tak, nemůžu kolikrát ani chytit dech 🙂ale i mám min železa tak nevím jestli to s tím nějak souvisí... a jsem taky v 5 měsíci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru