První pohyby, ve kterém týdnu jste je cítily?

sunshine125
28. říj 2015

Ve kterem tydnu jste citily prvni pohyby? Myslim uz zretelne ,ze se daly odlisit od pohybu treba strev. Jsem v 17+1tt a cekam druhe,zatim mi obcas prijde ,ze se tam neco hne,ale prave nevim jestli to nejsou streva. Myslite ,ze je jeste brzo? Za boha si nemohu vybavit ,kdy jsem je citila u dcery. Dekuji

morellax
21. lis 2015

Tak už kopeme ligu🙂

ladyhacek
21. lis 2015

mě se zdálo, že něco cítím už v 18 týdnů - večer když jsem ležela v klidu - dr že až si budu jistá ať řeknu > ve 20 týdnu kopnul i manžela 🙂. Říká se, že u druhého to bývá dřív takže klidně to můžou být i pohyby

mrsnikola
21. lis 2015

já cítila pohyby až někdy ve 19.tt ...už jsem se bála a pořád se ujišťovala, že ultrazvuk dopadl na jedničku, tak si prostě dává načas. Pak stačilo udělat doma generální úklid a únavou se posadit a kop 😀

dc2015
21. lis 2015

v 19. a hned pořádně, byl nožičkama dolů

alenaholcakova
28. lis 2015

U prvního ve 20.TT teď jsem znovu těhu 15.TT a čekám 🙂 Koupila jsem si ale angelsounds a občas poslouchám srdíčko jen na chvilku pro kontrolu. Někdo že je to pro nervy, mě to nervy šetří.

barumat
14. pro 2015

Tak se hlásím do klubu okopávaných žen, zatím teda spíš nesměle oťukávaných... První 100% jistota, že je to ONO a ne jen zaražené prdy 😀 : 18+4

petratom
3. led 2016

Od 16+3 zřetelné pohyby, ale teď 21+6 pohyby jak blázen, celý den...budí ze spaní a to je celodenní rodeo

moniguzzi
5. led 2016

Ahoj, já sem 22tt, ve vaně se už hýbe skoro 14dnů a když sním něco, co mi nesedne, tak o sobě taky dává dost vědět😉 Čekám první a moc se těším...ten správný taťka mě potkal až teď, v mých 38 🙂

anezkak
6. led 2016

Ja jsem v 18+6. Je to mé první a lautr nic.. Kdyby mě tak 1 až 2x za den nebolelo roztahovaní dělohy tak vůbec nevim, že si tam bydlí.

monyna_88
13. led 2016

Jsem 18+3 a necítím nic, je to moje první, tak čekám že to přijde tak ve 20 tt. A myslím si, že i kdybych něco teď cítila, tak že nevím že je to ono 😉

lauraf
19. led 2016

Prvni tehotenstvi, 19tt jiste (18 jsem si nebyla jista), ale mam placentu na predni stene... Ted jsem 26tt a obcas mu rikam, jestli by toho jako uz nechtel nechat 😀

barumat
19. led 2016

Jsem čerstvě v 25.tt a holka se hýbe, ale zřejmě to bude líné miminko (hurá!), že by mě budila ze spaní, nebo že bych ji cítila celý den, to rozhodně ne. Když se chci přesvědčit, že tam fakt je, sedím mírně předkloněná, do pár minut nespokojeně kopne. No a večer, když si jdu lehnout, se natáhnu na záda a pak se tam taky trošku vrtí. Jinak je spíš klídek.

monyna_88
10. únor 2016

Tak ja pocitila prvni stouchnuti v 19+4 od te doby opravdu vim, ze je to mala. Po sladkem radi jak diva. Obcas me vecer i vzbudi. Jsem poprve tehotna.

sares26
10. únor 2016

Já jsem prcka poprvé skutečně cítila v 21. týdnu. Teď jsem 25. týden a je to pořádný sportovec :D

keydance
10. únor 2016

Od 20 tt 🙂

janiborka
11. únor 2016

@barumat My to máme podobně. Jsem teď 25tt. Chlapeček je hodný, za to jsem vděčná. V noci spinká, nebudí mě, a líbí se mu, když dostane najíst. Prostě celý tatínek 😀 Taky nemá rád, když ho nějak mačkám v předklonu, to mě nespokojeně ujišťuje, že tam opravdu je 🙂 První pohyby, o kterých jsem si byla jistá, že to je on, byly až v 21tt.

lipli
11. únor 2016

První pořádný kopanec až v 21. týdnu kdy večer kopnul manžela a od té doby je pořád v pohybu. Občas mě to v noci budí. Na ultrazvuku se hýbal, tak že se pořádně nechtěl zastavit.

luciestancova
21. únor 2016

Poprvé jsem "něco" ucítila už v 18. týdnu, ve 20. týdnu už to byly jasné pohyby s vlněním kůže na pupíku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru