Screening ve 14. týdnu. Dozvěděl se někdo pohlaví miminka?

nelinice
31. bře 2021

Caute holky,zajímalo by mě, zda jste se dozvěděla na 1.screeningu pohlavní miminka?Prý je to možné.....

nelinice
autor
31. bře 2021
nelinice
autor
31. bře 2021

@mzacikova tak snad mi to řekne doktor 14.4😊

terinka86
31. bře 2021

Řekli mi to u všech tří dětí a myslím, že se sami ptali, jestli to chci vědět. U prvního prý jasný kluk od začátku, pak už to jen potvrzovali. U druhého to byl "spíš kluk", v 16tt to potvrdili a byl. U třetího mi řekli, že to vypadá opět na kluka, ale jen tak na 60%, že to není dobře vidět. A na 2. screeningu se ptala, jestli už víme pohlaví, a když jsem řekla, že asi kluk, tak se zasmála, že to teda není kluk ani náhodou. A fakt máme po dvou klucích holčičku. Takže u nás se trefili u dvou ze tří 😀

95newmommy2020
31. bře 2021

Tehdy mi řekli 60% kluk, ale ať to ještě neberu úplně jako tutovku. V 18tt už 100% a měli pravdu. Fakt jsou dobří dneska.

petulkadodo
31. bře 2021

@nelinice Ano, na prvním screeningu se doktorka sama zeptala, zda chceme vědět a určila, že to vypadá na chlapečka. Na druhém screeningu už to byl kluk jak buk, ukázal nám varlátka přes celý monitor, že jsem se ani nemusela ptát a viděla jsem to sama 😀 Narodil se kluk 🙂

keksik002
31. bře 2021

@nelinice joo my ho stoprocentně věděli az u porodu, syn se odmital otocit :D a kdyz tak strcil ruce mezi nohy a bylo vystarano.. Ale jinak ano kolem 14tt to uz byva videt

ajuse21
31. bře 2021

Ano,teď u třetího jsem se dozvěděla pohlaví ve 12 TT,sama dr.se mě zeptala zda to chci vědět,dále potvrzeno v 16 TT, na genetice 😄ve 20 TT a teď taky 😄

ajuse21
31. bře 2021

@nelinice My teď čekáme taky třetí a do třetice opět kluk 😄

me_druhe_ja
31. bře 2021

Poprvé i podruhé se už na prvním screeningu trefili. 🙂

ellyem
1. dub 2021

Mně na prvním screeningu řekli, že je to na 60-70 % chlapeček, a na druhém to potvrdili 🙂

nelinice
autor
1. dub 2021

@ellyem Tak super😊nemůžu se dočkat až se to dozvim🤭😇

mrszizy
1. dub 2021

Ano my. Screening 22.12, nechala jsem si to napsat na papír a přečetli jsme si to až na Vánoce. Doktorka sama řekla že je to tak na 95%, takže se malá asi dobře otočila ... Na dalších 2 vyšetřeních jsem to měla potvrzeno 🙂.

sanyy22
1. dub 2021

@nelinice mě řekla paní doktorka na prvním screeningu že to bude na 80% chlapeček, a měla pravdu 😉

fifinka2020
1. dub 2021

@nelinice ja pujdu proti proudu, ale at mas i nazor z druhe strany 🙂. V centru mi ve 13.tydnu odmitli rict byt jen odhad, ze to proste do 16.tydne nerikaji (pritom jsou to profici, ale mozna prave proto maji"zakaz", aby si treba neposkodili povest...). Pak jsem byla za 2 tydny u sveho gynekologa a asi stejny "typ", takze na muj dotaz me odbyl, ze se mrkne az pozdeji, ze to ted nejde zjistit...A kontrola vysla jeste takhle blbe na hrane, takze se to dozvim...no pri mem stesti az na druhem screeningu ☹.
Tak nevim, jestli je lepsi vedet to az stoprocentne, ale cekat, anebo brzy s rizikem...
Kazdopadne pisu to proto, ze treba muzes mrknout na zkusenosti maminek, ktere byly tam, kam se chystas... jestli se to bezne dela. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru