Špatné výsledky plodové vody - DiGeorguv syndrom

grootik
13. črc 2018

Zdravim,

cely zivot mi lekari tvrdili ze nemuzu mit dite prirozenou cestou a ted jsem tehotna v 21tt.. Rozhodla jsem se mit dite i presto ze budu s miminkem sama. Otec s nama byt nechce. Vsechno probihalo ez komplikaci ani zadne zvraceni a prcek rozte jak ma.
Protoze uz mam vyssi vek tak jsem byla na odberu plodove vody... kdyz jsem si tam volala tak mi rekli ze je vse v poradku a ze mam prijit na kontrolu. Kdyz jsem prisla na kontrolu doktorka mi rekla ze mam nalez a to Digeorge a ze z´ten syndrom vzacny a ze je sance 20% ze se nejak projeví a ze se musim do tydne rozhodnout zda ukoncit ci ne. Vyvoje prcka je po spec ultrazvuku ucebnicovy... vse je v poradku..zadny roztep rtu, ani vada srdicka..nic...
Vubec nevim co mam delat jak se rozhodnout. Jsem v tom sama. je to ma nejspis jedina a posledni sance mit dite.. Protoze nemam s kym a tak tu sedim brecim do polstare a jsem znicena. Nikdo mi nechce rict jak by se rozhodl. Porad si rikam ze kdyz jsem dostala tu sanci tak proc se stalo tohle.?? Jeden lekar mi rekl ze kdyby mel uz nejake deti tak by do toho nesel...
Mate s timto nekdo zkusenost???? Diky

petrusew
24. pro 2018

@grootik jistě😉

grootik
autor
25. pro 2018

@grootik
@petrusew a ten mail?

grootik
autor
10. zář 2019

@grootik zdravím, moc se omlouvám že píšu až teď.☹️. Pokud máte zájem si psát byla bych moc ráda.

grootik
autor
10. zář 2019

Zdravím, nevím zda to ještě někoho zajímá.
Byla jsem se synem na kontrole genetiky kde mi sdělili že diagnóza mého syna minula. Nemá žádné stejně symptomy s touto diagnózou. Doktorka nám řekla že jsme si to vybrali nejspíš tou ptozou víčka. Jen se musí hlídat a uvidí se až půjde do školy. Ale syn je šikovný a velmi prospívá. Na operaci víčka jdeme teď v říjnu tak doufám že to dopadne dobře.
Každopádně to byl můj největší risk mého života ale za to ten nejlepší. Nedokážu si představit život bez něj.
Ještě jednou moc děkuji za podporu. 🙂👍

biedronka10
10. zář 2019

@grootik parada, takove zpravy se ctou uplne nejlepe. Tak tfuj tfuj hodne stesticka a hodne zdravicka a usmev na tvari preji

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
priefi
12. zář 2019

@grootik jsem hrozne moc rada, ze to dopadlo dobre a drzim pesti! A co otec ditete? Pomaha? Ma o Vas zajem?

kafemaniak
12. zář 2019

@grootik To skvela zprava, tvuj syn ma strasne stesti, ze se narodil zrovna tobe, projevila ses vazne jako mama s velkym M.

grootik
autor
6. říj 2019

@priefi částečně se zajímá. Ale není pro něj priorita. Ale to nevadí. Věřím že toho "správného" tatínka teprve potkame🙂

petrusew
6. říj 2019

@grootik to jsem moc rada❤️

nazka
6. říj 2019

@grootik Ty jsi znovu těhotná? Gratuluji! Tentokrát bez komplikací?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru