V 18tt si nepřijdu těhotná

domidlo
22. únor 2016

Ahoj jsem 18tt cekam jednovaječná dvojcatka 🙂 . A vůbec si nepřijdu tehotna. Ze začátku me furt bolelo břicho ale teď nic. Mela jste to taky tak nektera ? Bříško mam i me třeba dvakrát za den poboli, nekrvacim nevím jsem prvorodicka tak mam strach. Na kontrole jsem byla v 16 týdnu a vse bez problémů. Ted jdu zase ve středu, ale to čekání je hrozny.

schotja
22. únor 2016

Ahoj, u mě příznaky těhotenství naprosto vymizely v druhém trimestru, do té doby krom občasného pobolívání břicha a ze začátku prsou, jsem taky nevěděla, že jsem v tom - tedy až na tu "žravost".. Užívej si to a buď ráda, že máš takovou pohodičku.. Určitě není čeho se bát, ale naprosto to chápu 😉 Já měla slušný strachy až po 20.týdnu, kdy jsem prvně začala vnímat pohyby, protože jsem všude četla, že když se miminko hýbe moc, nebo vůbec, mohlo by něco být špatně.. Jenže ta naše šotinka prostě měla jeden den maximálně akční, a další den to prochrápala 😀 První dva týdny byly pekelné, než mi došlo, že tenhle její "obden" cvičící režim je prostě fakt, a není třeba se bát.. 😉

pkolin
22. únor 2016

Druhý trim. je nejkrásnější, vymizí všechny příznaky, bolesti, nevolnosti apod. Tak si ho uzivejte, až se miminka narodí, budete mít mazec 😁

lucykal
22. únor 2016

Co já bych dala za takovéé těhotenství. Užívej si to.
Jinak vůbec neměj strach z narození miminka dá se to zvládnout v pohodě.

bajana
23. únor 2016

Snáď nechceš krvácať alebo mať iné problémy? Prečítaj si nejakú knihu o tehotenstve a dozvieš sa, že 2.trimester je najlepšia bezproblémová fáza. Tak si to uzivaj, nestresuj a dôveruj lekárom.

karlajasmine
23. únor 2016

@domidlo Mela jsem to stejne.. cely druhy trimestr totalni pohodicka.. uzivala jsem si to, jela na hory (na tury), do Velke Britanie, jezdila jsem na rotopedu, chodila plavat, chodila normalne do prace... urcite je vsechno ok, uzivej si to a neboj 🙂 Za chvili budes citit pohyby (pokud uz je necitis), a pak uz budes vic v klidu.

domidlo
autor
23. únor 2016

Děkuji. Docela jste me uklidnili 😊 ale proste mi přijde divný ze me vůbec nezaboli břicho nic. Sice chodim často na malou ale jinak nic. Tak doufám že je vse v pořádku uvidíme zítra.

majinka1995
3. kvě 2016

Ahoj jmenuje se Markéta já sem prvorodička v 18tt těhotenství mám za sebou dva potraty jeden zamlčenej a druhéj mimoděložní tím že jsem po dvouch potratech tak mám furt strach o to miminko aby se dobře vyvíjelo atd chodím jednou za 4týdny na gynekologii a tam je vše vporadku jenže vůbec se necítím těhotná nemám nak moc bříško mám spíše jen kopeček že to těhotenství na mě nejde nějak vidět necítím asi ani pohyby spíše občas v pod bříšku cítím takový jako bublinky tak nevím zda to je ono za celí těhotenství sem zatím přibrala jen dvě kila což mi přijde dost malo na to že začínám patej měsíc

bachovy_esence_poradna
3. kvě 2016

@domidlo měla jsem to u prvního děťátka úplně stejně kromě toho, že jsem nečekala dvojčátka 😉
bříško jsem měla malé, lehce jsem utajila do tak 7. měsíce....
celkově jsem přibrala jen 7kg, z toho 5 kg poslední měsíc 😉

držím palce ať je vše ok, hlavně se nestresujte 🙂

fajas80
3. kvě 2016

U mě to stejný,nepřibrala jsem zatím nic,krom častého nutkání na malou a lepšího hrudníku nepozoruji žádné velké změny,břicho zatím taky nic a to jsem 18tt.Na všech kontrolách doposavad vše OK,tak si nedělám starosti-na těhotenství není šablona a pokud je všechno OK,jen dobře 🙂

majinka1995
3. kvě 2016

No taky si furt dělám starosti nak moc nepřibírám a krom toho bříško nic moc když stojím sedím tak mám jen malou bouličku ale jak mile si lednu jako bych vůbec nebyla těhotná najednou uplně plochý bříško ale zatím do posud na všech kontrolách vše vpořádku sem 18tt a náký velký změny nepozoruju

andelka
3. kvě 2016

U mě to bylo u prvního to samý. Pohyby lehce od 18tt, přibírání od 22tt (celkem 7,5). Pokud je mimi sledované, což je, a je v pořádku, nedělej si starosti (během posledních 4 týdnů jsem přibrala milá 4 kila)

majinka1995
3. kvě 2016

Můžu se zeptat v kolikátým týdnu jste měli pohyby já nevím jestli je mám občas když ležím tak cítím v podbřišku takový bublinky a když přiložim ruku na bříško tak to i cítím ale nejsem si jistá zda to je ono

andelka
3. kvě 2016

@majinka1995 já v 18tt. Ale byl to pořádný kopanec. Ale jinak jo, jsou to takové bublinky, motýlci většinou.

majinka1995
3. kvě 2016

Já právě zatím žádné kopance nemám proto si dělám furt starosti je vše vpořádku

andelka
3. kvě 2016

@majinka1995 je to normální, bývají klidně až kolem 20tt. záleží i kde máš placentu.

majinka1995
3. kvě 2016

Aha no já se sem 18tt a zatím žádný kopance jen takové bublinky v podbřišku většinou tak furt mám strach jestli je vše ok

andelka
3. kvě 2016

@majinka1995 určitě ano 🙂

majinka1995
4. kvě 2016

Děkuji

jajaninikaka
6. kvě 2016

ja taky zatim nemam nic moc brisko....jen takove trosku nafoukle.... ale to se mi nafoukne behem dne.... rano se vzbudim a zas tam nic neni :D a to jsem v 17tt.... ale kamaradka rikala ze ji zacalo rust brisko az po 20tt a to zaclo prej rust rychle... tak uvidim 🙂

bibinka2208
6. kvě 2016

ahojky ja jsem ve 26TT a tehotna si taky neprijdu pokud mala zrovna nedela kotrmelce 🙂 vse je ok .... kup si angelsoud a muzes doma poslouchat tlukot srdicka miminek a pak budes vedet ze je vse ok 🙂

ivetka7686
6. kvě 2016

@majinka1995 bublinky jsou pohyby 😉 muzou to byt rucicky a Nebo kopanecky 😊 neboj vsechno Bude v poradku 😊

marticcelli
6. kvě 2016

Bolesti jsem mela na zacatku parkrat, dostala jsem magnesko, jinak mi bricho tvdrlo cele tehu,ale to nebolelo. Jinak tehotne jsem se citila,az kdyz zacali kluci kopat, jinak se mi vyhly vsechny tehotenske obtize

anomisv
7. kvě 2016

Ahoj holky, jsem ráda že jsem narazila na tuto diskuzi. Jsem 15-16tt a absolutně o těhotenství nevím, nezvracim,nemám chutě ani bolesti prsou, asi tak jedno kg nahoře. Hrozně se bojím o Mimi 😭 ikdyz teď po přečtení vašich zkušeností a názorů je mi trošku lip. Poslední kontrola byla před deseti dny,další na konci měsíce. To čekání je hrozny. Doufám že teď už se miminku nemůže nic stát😔

lusesita25
7. kvě 2016

Do te doby nez zacal prcek nejak vyrazne kopat coz bylo v 6m a krom boleni prsou sem si jako tehotna nepripadala 😉

andreaandrejka
7. kvě 2016

Já dnes začínám 15tt a jak tu někdo psal, mě všechno zmizelo a nic mi neni 🙂 Na začátku jsem si tedy dost užila, krvácela jsem, dost silně špinila, ted to musím zaklepat, je to v pořádku. Špatně mi bývalo ke konci 12tt, ale nezvracela jsem. Minulý týden 1. screening taky v pořádku, tak jen doufám, že už to takhle doklepeme do zdárného konce 🙂
A co se týče bříška, mám, ale taky jsem si říkala, že je malinké. Ale asi ne, jelikož jsem včera potkala kolegyni z práce a ta mi povídá, jak se začínám pěkně kulatit. Takže vidět to už asi je 🙂
Stejně ale jsem vždycky klidnější po kontrole u mojí dr. A na další jdu až za 14 dní.
Holky držím vám všem palce 🙂

bibinka2208
7. kvě 2016

@anomisv já do 21tt ne přibrala ani kilo. Nemela jsem žádné chutě. Nic mě nebolelo žádné časté curani.... Prostě nic... Vůbec jsem si nepřišla těhotná. Ono to pak přijde že dne na den. Kopani, pohyby, močení, záda, hlad, neboj to přijde tak kolem 24tt :D taky jsem si všem říkala jak úplně pohoda a že mě se to jistě vyhne že to vím a pod... A prd.. Stačilo jen pár týdnů počkat 😀😀

majinka1995
7. kvě 2016

@ivetka7686 dekuju ale cítím to jen v podbřišku

alkuska
7. kvě 2016

@domidlo Neboj, to se brzo vrátí a ještě si užiješ 😀

ivetka7686
7. kvě 2016

@majinka1995 jj,ja taky citila Jen v podbrisku 😊 neboj urcite je vsechno v poradku,brzo pujdes Na velky utz ze?

bibinka2208
8. kvě 2016

@majinka1995 ono je ještě brzy abys to cítila jinde 🙂 mimco je většinou hodně nízko do 20tt a pak se šplhá výš... Já už teď cítím pohyby i kolem pupíku (rucicky) ale nožičky pořád cítím dole vlevo v podbřišku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru