Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ve 14. týdnu těhu se necítím vůbec jako těhu

michalinka1
27. říj 2013

Ahojky jsem úplně poprvé na diskusním fóru doufám, že tady najdu spřízněné duše. Mám doma již 8 letého syna Jardu a za těch 9 let jsem spoustu věcí zapoměla. Mám za sebou velmi těžké obdobý těch 12 nejistých týdnů. Už jsme před 3 lety o mimi přišli v 7 týdnu tak mám teď strach aby se všechno povedlo. Jsem teď ve 14 týdnu a necítím se vůbec jako těhulka máte někdo stejné příznaky nebo spíš nepříznaky?

evabed
27. říj 2013

Ahoj! Já osobně nebýt břicha (jsem 33tt) a necítit kopání prcka, tak o nějakém těhotenství taky nevím.. 😀

michalinka1
autor
27. říj 2013

@evabed Ahoj to máš dobrý já už se nemůžu dočkat vím, že teď vystrkuju břicho a nafukuju ho před zrcadlem, ale v takovým 30 týdnu až se nebudu moct ani ohnout k botám se tomu budu řechtat. Co máš v bříšku kluka nebo holku?

evabed
27. říj 2013

Tak to ví jen doktorka 🙂 S manželem nechceme vědět pohlaví.. Čekáme největší vánoční dárek, jaký jsme mohli dostat a tak jsme se rozhodli, že to bude překvapení se vším všudy 🙂
Taky už se nemůžeme dočkat. Jen u nás to bude trochu dřív než u tebe 😉 A břicho vystrkuju a nafukuju už od zjištění dvou čárek na testu 😀 Taky je těhotenství jediná doba, kdy to bříško hrdě ukazujeme a vystrkujeme, takže si to musíme pořádně užít 😀 Pak zase přijde období zatahování a schovávání špeků, které nechceme vystavovat.. 😀

prcccek
27. říj 2013

Holky, já jsem ve 25 týdnu a taky nebýt občasného kopání a bříška, tak nevím, že jsem těhu. Nevolnosti jsem neměla ani nic podobného.
@evabed Napsala jsi to dost výstižně, teď hrdé vystrkování bříška a potom zatahování 🙂

sisi137
28. říj 2013

To jsem ráda, že to čtu. Jsem v 7.tt a furt čekám kdy začnu zvracet nebo mi aspoň narostou prsa. Zatím naprosto nic. Těhule v okolí jsou schopné problít celý den, kupují větší podprsenky....no jsem ráda, že nejsem sama bez příznaků 🙂

sedlu
5. lis 2013

Ahojte holky,
píšu sem také poprvé mám doma 6letého synka a ted čekáme holčičku (zjištění pohlaví díky vyšetření ve 12-14 týdnu),první 3 měsíce jsem jen spala a bylo mi pod psa ale jako u prvního asi nejsem blinkající tip a jsme ráda 🙂 a jak začal 13tt tak vše ustoupilo...jsem už na neschopence a ted si doma dělám vánoční uklid a užívám si to a je mi moc dobře...takže jen při natahování a zvedání těžkych věcí si musím uvědomovat,že jsme těhulka.ted jsem v 15tt.Těším se na pohyby,aby mi to miminko stále připomínalo 🙂

partyzanka91
13. pro 2013

já taky nemám žádné těhu příznaky a mco se těším na pohyby. Kdybych menstruoval asi bych stále nevěděla že jsem těhotná

evca_
13. pro 2013

ja taky nic jen když jsem u doktora a vidim ultrazvuk nebyt toho tak to vůbec nevim a jsem v 12 tt. brisko mam ale spis mi to pride jako kdybych pribrala a neotěhotněla 😉

misspotter
11. led 2014

Ahoj, mám to podobné, jsem v 16. týdnu a nejsem unavená, zvracím jen když si čistím zuby (každé ráno, ale za to může nejspíš zvýšená citlivost sliznice v ústech). To, co znervózňuje mě, je že když přijdu po celém dni z práce, bolí mě bříško, jako bych posilovala břišní svaly (v době, kdy jsem nebyla těhotná). Nevím moc co to je, ale snažím se nezneklidňovat.
Kamarádka o týden ve starší těhu, je doma od 2. měsíce, nemohla vstát z postele, blbě je jí furt, slabá, unavená a už zůstala doma.
Každá to máme jinak.

kristy46
11. led 2014

Ahoj, trochu me pobavil nazev diskuze 🙂 - bez urazky samozrejme. Ja jsem ve 40. Tydnu, mam male brisko a nebyt toho, ze zacinam byt nervozni, kdy porodim, tak se misty taky necitim ani jako bych byla tehotna ;) energie mam na rozdavani, schody do 8. Patra vybehnu "jak zamlada". Bud rada, ze se tak citis, pozdeji to ocenis ;)

kristy46
11. led 2014

@misspotter tyto problemy s bolesti brika jsem mela taky, dr. Rikal, ze je to atahovanim vazu, ktere drzi zvetsujici delohu, jak se pri chuzi-pohybu hybe, tak to ty vazy namaha.

misspotter
11. led 2014

kristy46: děkuji, uklidnila jsi mě :o))

mrsnikola
11. srp 2014

Ahoj, já jsem ve 14tt ještě šla do lékárny ještě pro jeden test, protože jsem si vůbec nepřipadala těhotná :D koza no :D a to jsem měla už průkaz :D nic méně, to teď jde ráz na ráz a už se ujišťovat nemusím 🙂 spíš mám tendence zatahovat břicho :D a jsem v šoku z otoků :D hodně štěstí a hlavně zdraví !

janie1988
11. srp 2014

Neměly byste číst tolik ty diskuze, pak si člověk myslí, že jakmile nemá oteklé nohy nebo nezvrací, tak není v pořádku. Nechte to na přírodě a buďte rády, že vám nic není.

Sem začni psát odpověď...

Odešli