Vitamíny v těhotenství. Jaké užíváte?

gabculik567
12. pro 2021

Jaké užíváte vitamíny v těhu? Zatím beru listovku , čekám na těh.poradnu ,měla bych být ve 12 týdnu. Pořád nemůžu vybrat..Je toho dost..😀 Ptala jsem se gynekoložky ta tvrdí, že to není nutné kupovat ,pokud se dobře stravuji. Záleží na mě. Prý bohatě stačí ta kyselina listová. Budu ráda za návrhy, moc děkuji🙂

emillyhk
12. pro 2021

@gabculik567 Já nakonec nebrala ani tu listovku, všechny vitamínové doplňky mi zhoršovaly nevolnosti. A malý je v pohodě 😉

pampeliska1313
12. pro 2021

Femibion. Má nastepenou listovku a lip se vstřebává.

klokanka31
12. pro 2021

@gabculik567 Já jedla jen listovku

pipi_puncocha
12. pro 2021

Femibion, celé těhotenství i kojení.

andyna85
12. pro 2021

Já také beru Femibion. V prvním těhotenství jsem zkoušela nejdřív Mamavit a hrozně se mi po něm zvedal žaludek.

meejja
12. pro 2021

Femibion, a ještě Dčko navíc…

areh
12. pro 2021

První trimestr jsem brala listovku, pak už jen omega3, ale to beru tak nějak dlouhodobě

soninkas
12. pro 2021

@gabculik567 beru celé tehu femibion.a po porodu chci zkusit femibion při kojení.

lenerka1
12. pro 2021

Běžně beru rybí tuk a hořčík, k tomu jsem v těhotenství přidala naštěpenou listovku, ale ta je spíš důležitá v prvním trimestru, pak jsem ji brala jen občas.

polakovakl
12. pro 2021

@gabculik567 pregnafolin z Dr.Max

curliess
12. pro 2021

Mamavit, Femibion, listovka - střídám, ne vše naráz 😀

katherine177
12. pro 2021

@andyna85 taky

delphine1
13. pro 2021

V prvém tehu jsem brala poctivo femibion, zpětně bych řekla ze zbytečná zátěž peněženky. Ale poprvé je člověk asi víc náchylnější na různé reklamy 😃🤷‍♀️

Ted v 2 tehu jsem brala cca do 5 měsíce listovku (měla jsem 2 balení po předchozím potratu), a poslední trimestr beru rybí tuk a vápník+D.
Občas když se mi zhorší nehty si zobnu mulťák.

Jestli jíš normálně a netrpíš nevolnostma že vše vyzvracíš, tak souhlasím s MUDr že vitaminy nejsou úplně nutné, teď stačí ta listovka

danielaveve
13. pro 2021

Mě také doktor říkal, že nemusím nic brát, ale jelikož vím, že moje strava není tak pestrá, jak by měla být, tak beru www.pilulka.cz/femibion-1-planovani-a-1-trimest... a pak jsem přešla na 2.

lucpop94
13. pro 2021

Fertiprona 🙌🍀 x měsíců před těhu, kvůli potratu VVV a teď i v těhu a plánuju i dál.
Moje gyndařka mi řekla, že jsou to vyhozené peníze, zároveň mi ale neřekla, co mám teda brát 🤷🏻‍♀️
Cenově dražší, ale pro moji psychiku asi nejlepší ❤️

msgracia
17. pro 2021

Já u prvního těhotenství měla Femibion ten doporučil doktor. Teď při plánování mám Mamavit ale teď jsem ho vyměnila za Listovku.

marketka_m
17. pro 2021

@delphine1 das prosim tip na ten vapnik a D??? Ty tehotenske vitaminy mi sam gyndar rekl ze je jenom farma bum..predrazeny

chlapecektehu
17. pro 2021

@gabculik567 celý těhotenství beru femibion brala jsem ho i před otěhotněním a sem tam si k tomu dá i jiné vitamíny

delphine1
17. pro 2021

@marketka_m ja je kupuji v DM, kupuju tam i rybí tuk. Ten vápník je taková modrá pixle, je to 300 tablet za cca 90kč, najdeš to v jejich sekci s vitamíny a doplňky stravy.

marketka_m
17. pro 2021

@delphine1 je...super...mne dm.nenapadlo...ted jsem koukla nasla jsem d3 https://www.dm.cz/mivolis-perly-vitamin-d3-p401...
A rybi taky 🙂 diky
https://www.dm.cz/mivolis-kapsle-omega-3-1000mg...

delphine1
17. pro 2021

@marketka_m aha tak jsem si spletla cenovku.
Ten rybí tuk si nasla dobre, ten vápník ale kupuji tohle, to co si nasla ty je pouze vitamin, tady je vápník+vitamin.

https://www.dm.cz/mivolis-vapnikove-tablety-vit...

sanyy22
17. pro 2021

@gabculik567 já brala cele těhotenství Pregnafolin

grow
23. led 2022

@gabculik567 původně jsem chtěla brát jen listovku, ale prozvracela jsme celé těhotenství a měla od začátku komplikace, tak mi Dr doporučila, ač není jejich velký zastánce, abych je brala. Zvolila jsem Femibion, ale jestli je tělo nějak zužitkovalo, těžko říct při tom částem 🤢🤮
teď ho beru zas, ale je to spíš pro moji jistotu, aby vše bylo ok a doufám, že současné těhotenství proběhne v pohodě.

lenula02
23. led 2022

Femibion

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru