Výtok v těhotenství.

veritanas
16. kvě 2020

Ahoj holky, s druhým těhotenstvím je že mě čím dál větší hysterka. Už dlouho mám takový vodnatý výtok, teď jsem na konci 24 TT. Výtok je čirý nebo bílý, bez zápachu, konzistence se trochu mění, není to ani na intimku..na kalhotkách mám flíček asi 1 cm velký, který během dne uschne..jinak nepozorují nic.. před týdnem jsem byla na kontrole u gynekologa, před tím na screeningu, oba v pořádku, čípek je pevný, uzavřený, plodové vody dostatek.. Jenže do mě kámoška jaksi vrtala, že jestli to není plodová voda.. popravdě mě znervóznila... Vždyť by to doktoři museli poznat, ne? Určitě se doktorovi příště zmíním, ale nechce se mi letět na pohotovost, když tam nemůžu vzít ani vložku na test, protože na ní skoro nic není... Omlouvám se, ale tohle druhé těhotenství mi dává jaksi psychicky víc zabrat...

katka9184
16. kvě 2020

@veritanas Já jsem měla výtok skoro celé těhotenství 😉

radullah
16. kvě 2020

Měla jsem to samé, na takový ten "mokrý stav" jsem si vzpomínala i z předchozího těhotenství. Pokud by odtékala plodová voda, bylo by toho víc, říkali mi v porodnici (protože jsem též druhé prožívala daleko víc v panice, než to první, takže jsem se na to přímo ptala), že by to muselo být takové to hrknutí vody a mokro na nasáklou vložku. A s tou pak případně jet na pohotovost. Určitě bych se o tom zmínila v poradně, až půjdeš příště, aby se vyloučil nějaký skrytý zánět, ale pokud nic jiného nezlobí, dýchej, uklidni se, věř miminku i sobě. 🍀

jjasmina
16. kvě 2020

já měla ýtok celé těhu, 2x prášky. Výtok byste určitě poznala

me_druhe_ja
16. kvě 2020

Výtok cele těhotenství. Bez intimky jsem se neobešla.

cuuza
16. kvě 2020

Výtok je běžný v celém tehu a většinou je ho víc a víc...

cherie24
16. kvě 2020

Mě třeba celé těhu trápily kvasinky, co měsíc jsem je měla zase zpátky. Jsem z toho byla hrozně nešťastná. Nic mě nepálilo, nesvědilo, jen jsem měla vodnatý výtok a při každé kontrole jsem si zas odnesla něco na zavádění. Nikdy jsem je neměla před ani po porodu a prý je to hodně běžná věc. Dr mi tenkrát říkala, že mě zachrání jen porod a že se tim nemusim stresovat, ale je lepší to držet trošku na uzdě

krupka3
17. kvě 2020

Flicek 1cm na kalhotkach za den?? Tak to jsi dost v klidu. Ja mam cele tehotenstvi vytok nekolikrat denne skoro komplet mokre kalhotky 😀 A mela jsem to tak i minule. Vytok je proste v tehotenstvi bezny a normalni.

jjasmina
17. kvě 2020

@krupka3 Já jsem průběžně měnila intimky celý den , flíček by mě neznepokojoval 🙂

krupka3
17. kvě 2020

@jjasmina No ja si tak 2x denne zajdu do sprchy a mam silenou spotrebu kalhotek teda, protoze vlozky nenosim. Za chvili uz mi to konci, tak to jeste vydrzim 😀

jjasmina
17. kvě 2020

@krupka3 Celé těhu jsem se těšila na 3/4 roku bez krámu a pak jsem se bez intimky neobešla 😀 Nopak vás čeká šestinedělí, tak se stejně bez vložek neobejdete, teda pokud vás nečeká cs

krupka3
17. kvě 2020

@jjasmina I po sc prece odchazeji ocistky 🙂 Jasne, v 6n se bez vlozek neobejdu, no na to radeji predem nemyslet 😀 Minule jsem mela ocistky a pak hned MS, 8t v kuse...

jjasmina
17. kvě 2020

@krupka3 jo? Tak to nevím teda , tak to pardon 😀 Já kojim a ms jsem ještě neměla

krupka3
17. kvě 2020

@jjasmina Ja jsem kojila skoro 2,5 roku a MS jsem mela poprve hned v navaznosti na ocistky, a pak skoro pravidelne od zacatku kazdy mesic. Tak tuto pauzu jsem si moc neuzila no 😀

jjasmina
17. kvě 2020

@krupka3 to teda ne, já stejně mám ted už antikoncepci, tak ms ani mít nebudu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru