31. týden, znovu protilátky. Co myslíte?🙂🙂

diana00
16. lis 2023

Dobrý večer,chtěla bych se poradit jsem v 31 týdnů a v pondělí mi volala sestřička že chtějí znovu nabrat protilátky.Protože je mám 0 Rh- a čekáme první miminko .a babičce přijde divný že nechtějí znát krevní skupinu partnera.
A já furt na to myslím a bojím se.

klokanka31
16. lis 2023

@diana00 Tohle je blbost, u mě se taky nikdo nezajímal jakou skupinu má manžel. A mezi náma, je to zbytečné i proto, že otec nemusí být jistý...😃

luhana
16. lis 2023

@diana00
Krevní skupina se u tatínků už dávno nezjišťuje. V prvním těhotenství jsem automaticky ve 28 tt dostala injekci, pak další druhý den po porodu. A teď opět ve 28 tt znovu.

diana00
autor
16. lis 2023

@klokanka31 já jsem si to taky říkala že už to řeší automaticky.Ale asi to moc hrotím.

xnikax1
16. lis 2023

@diana00 vůbec nikoho skupina nezajímal u manžela. A to máme dvě děti. Mám 0 Rh - a manžel bohužel 0 Rh +. Ale to jsme si zjišťovali samy pro svůj klid. Injekci jsem v těhotenství nedostala.. Chodila jsem častěji na odběr protilátek a vždy byli negativní.. A to se obě děti narodili se skupinou po manželovi 0 Rh +. Injekce jsem dostala jen po porodu.

diana00
autor
16. lis 2023

@xnikax1 Já už injekci dostala na odběru jsem byla ve 4 měsíci a pak jsem tam šla znovu že to chtějí mít nabrany 2x. A teď my dělali další odběry a že zase to chtějí mít dvakrát takže tam na druhý odběr půjdu za týden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru