35+2. Odchod zátky?

30. led 2024

Zdravím, už nevím kam se obrátit 😄
Včera mi dělali výtěr na streptokoka a dneska mám čirý až lehce nažloutlý výtok. Připomíná mi to výtok při ovulaci, odešel ze mě větší hlen.
Čekám dvojčata a už máme naplánovány CS tak řeším zda se stresovat, že začíná odcházet zátla nebo je to je důsledek toho výtěru (byl nepříjemný a celý den jsem se nemohla pořádně vyčůrat). Už jsem se totiž nějak smířila s tím císařem a nerada bych aby se nám to rozhodilo. 😄
Fotku radši nedávám, tak doufám že jsem snad popsala co jsem mohla. Jako prvorodička je tohle pro mě totální Španělská vesnice, kontrolu v rizikovce máme v pondělí. Včera jsme se teprve nahlásili do porodnice.😄

vikinkav
30. led 2024

Ja mela zatku vzdy s krvi, nemyslim ze je treba stresovat, navic pokud nejsou kontrakce, zatka muze odchazet postupne

danca9257
30. led 2024

Mě když odešla zátka tak to vypadalo jak ovulační hlen.

palja
30. led 2024

Já jsem měla zatku hodně krvavou až černou a odešla těsně před porodem.
Ale načetla jsem si toho dost a některé maminky psaly, že jim zátka odešla i měsíc před porodem a odcházela postupně. Takže to vůbec nemusí být známka toho, že v příštích hodinách porodíte.
Já jsem k tomu už měla i slabé MS bolesti, pak silnější a pak se už rozjely kontrakce.

lilian2111
30. led 2024

U mě to vypadalo jako sopl, pardon 😂 ale odešla mi cca tři týdny před porodem. Až když se čípek otevíral, šla s krví

danca9257
30. led 2024

@lilian2111 já to takhle přesně měla v listopadu 🫣a do 3 dnů mi praskla voda.

kackabis
30. led 2024

Hele já jsem si taky myslela, že ze mě jde zátka, bylo to jako ovulační hlen. ALE, když opravdu odcházela, nedalo se nad tím ani přemýšlet jestli je to ono nebo ne, to prostě nešlo nepoznat :D bylo to obří třeba 5*5cm jakoby kus sliznice, no hnus :D říkala jsem si jak se to tam mohlo vejít a chvíli před porodem vypadlo to samé ale ještě větší.
... pokud je to jenom trocha jakoby ovulačního výtoku, tak bych neplašila 🍀

autor
2. únor 2024

Ahoj holky, no sice pozdě ale přece.😄 po dotaz mi ve 3 ráno praskla voda a jeli jsme 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru