Bolest na hrudi. Měla jste některá?

vaseli16
7. lis 2021

Ahoj holky,setkala jste se s tím některá?Už víc jak 5 dní mám bolest mezi prsy vystřelující do zad a do uší,na hrudi a v zádech je to taková jako tíha a jak to "vychází" ušima tak spíš pichlavá bolest.Nejdriv jsem to nějak nevnímala,ale včera a dnes to je v etapách celý den.Musim to jakoby z hluboká rozdychavat dokud bolest nepovolí.Zitra jdu k obvodacce,ale stejně jsem nevydržela a ptám se tady.Jsem ve 30tt, děkuji

te_reza
7. lis 2021

Máš tam něco skřípnutý. Mě to rozhýbe masér, ale co s tebou jako těhotnou budou dělat nevím

vaseli16
autor
7. lis 2021

@te_reza aha no tak uvidím kam mě doktorka odkáže

marselina
7. lis 2021

@vaseli16 no já mam něco podobného, jsem 27tt
Do toho mě silene páli zaha. Taky jedu zítra k lekari. Dělala jsem si doma i test na kovid, negativní

vaseli16
autor
7. lis 2021

@marselina ten jsem si dělala taky a též negativní

marselina
7. lis 2021

@vaseli16 porad si rikam ze to muže být i tím jak miminko tlačí na orgány. Uvidím co mi řekne zítra MUDr

vaseli16
autor
7. lis 2021

@marselina to nevím,u prvního syna jsem tohle vůbec neměla

marselina
7. lis 2021

@vaseli16 já u předchozích dvou taky ne, ale tohle tehu je celkove jiny

jancazao
7. lis 2021

To mě mrzí. U mě to byla zablokovaná žebra. Nepomohlo nic, přešlo to až několik týdnů po porodu.

danvitka
8. lis 2021

Měla jsem po porodu dva roky, než jsem začala cvičit a navštěvovat chiropraktika. Někdy mě i brněla brada. Myslela jsem že jsem prodělala chřipku a ta mi zůstala na plicích, ale omyl. Šla jsem k chiropraktikovi a ten mi prokřupnul jakoby ten obratel za plícema (někde mezi hrudní) až jsem začala kašlat a za pár min jsem dýchla jak znovuzrozená. Ale už to není 100%. Někdy se to vrací dost ošklivě. Ale bolest na hrudníku celkově bych nepodceňovala 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru