Bolesti zad ve 36+4tt, máte zkušenost?

bludiicka
29. dub 2013

Ahoj maminky, jsem v 36+4 tt a dnes v noci mě vzbudily silné bolesti v kříži. Bolesti neustupuji, přicházejí v dílně bolestivých vlnach. Máte s tím některá zkušenosti prosím? Neblíží se porod? Jsem prvorodicka,tak jsem trochu nervózní a zmatená 🙂 dekuji a pěkný den.

joa.n
29. dub 2013

já jsem taky ke konci těhu trpěla silnými poslíky právě v křížové oblasti - nebolí tě přitom i podbřišek?
Pokud by to neustupovalo zajdi si k Dr. nebo do nemocnice kde jsi registrovaná - oni tě zkontrolují, jestli náhodou nerodíš.. hodně štěstí.. 😉

hest
29. dub 2013

někdo má porodní bolesti do břicha, někdo do zad, zaleží na poloze miminka..jak píše @joa.n když by to nepolevovalo, tak se vypravit do porodnice, pokud nemáš v plánu tedy rodit doma-) Ale jinak to můžou být poslíčci..děloha občas trénuje-) Zrovna mi něco podobnémho psala kamarádka včera, co je v 35.tt-) ale byli to jen poslíčci.

coxa
29. dub 2013

Ahoj, porod to být může, já měla při obou porodech převážně křížové bolesti, do břicha mi to snad nešlo vůbec. Uvidíš, jestli se to bude stupňovat a bude to přetrvávat, pak by asi bylo dobré, aby tě někdo zkouknul když si sama nejsi jistá. 🙂

lamarika
29. dub 2013

Jestli stále trvají, tak bych na tvém místě zavolala na gyndu nebo hned jela do porodnice. V tom stejném termínu, ale o den dříve mi takhle začal porod. Než jsem poznala, že jde o kontrakce už bylo pozdě a porod nešel zastavit. Hodně štěstí!

nyi
29. dub 2013

Dobré odpoledne všem 🙂 Přicházím s malou prosbou... Jsem studentka porodní asistence a hledám ochotnou těhotnou slečnu nebo paní, která by mi vyplnila 2 dotazníky, popř. zodpověděla pak ještě pár otázek. Cílem práce je najít několik ošetřovatelských problémů (jako např. bolení zad), které vás trápí a pokusit se navrhnout řešení. Byla bych vám velice vděčná ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru