• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekám na porod a nic :-(

28. července 2012 
@pismenka gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a závidím porod,já se srovnávám s akutním SC a dost blbě :unamused:
26. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pismenka no tak to byl tedy fofr:slight_smile: to jsi měla vážně krásný porod:slight_smile: Tak tedy moc gratuluji k Jarouškovi.
27. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavelice taky velká gratulace:slight_smile:
27. črc 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavelice gratulace :grinning: veliká

@saminomimino já se taky těšila, že si to užiju, při prvním jsem byla naprosto mimo, že mi pomáhali oxytocynem a už jsem byla tak vyřízená, že jsem nic nevnímala, ani že ze mě malýho prakticky vymačkli, jak jsem po těch 36 hodinách už nemohla. A s druhým to vypadalo tak krásně a pak tohle :cry: no holt my míníme a děti mění, že :angry:
27. črc 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky dnes jsem měla i teplotu 37,2 že je to ale normální, ale připadala jsem si jako zmlácená, unavená, jak když na mě leze chřipka, tak jsem si musela vzít paralen a už je mi zase líp. V noci spocená, mokrá košile, fakt nepříjemný
27. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pismenka tak jsi to asi chytla včas, to je lepší než nechat bacil zaúřadovat a doufat, že to samo přejde a pak to dohánět u dr :wink:
27. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pismenka já jsem to tak po porodu měla taky a podle mě to bylo z únavy - hlavně odpoledne jsem mívala dost často 37,5 a taky jsem se potila a celkově mi nebylo nic moc - hodně se šetři, choď spát s prckem jak jen můžeš - tělo potřebuje regenerovat
28. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetadr včera jsem si šla lehnout a budu se snažit odpočívat. Po koupání včera večer se do mě po vykoupání dala taková zimnice....ale dnes už zase dobrý
28. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pismenka u mě to bylo nejhorší večer - to je asi tělo nejvíce unavené - fakt mi pomohlo, když mi sem pak naši jezdili pomáhat a já hodně odpočívala - nic jiného na to neplatí.
28. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetadr včera odpo jsem si musela vzít paralen a před spaním taky, nešlo to vydržet......teď jsem spíš ospalá, ale po obědě si dám šlofíka - teda uvidíme v kolik si to naplánuje Jaroušek :grinning: ted jdu vařit oběd
28. črc 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek