• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chrápání v těhotenství, máte to taky někdo?

13. listopadu 2016 
Ahoj holky, nevím jestli je to normální, ale asi už měsíc v noci děsně chrápu, dokonce se i slyším! Manžel mě musel několikrát i probudit :grinning: tohle jsem nikdy neměla a teď, jako když zapnou motorovku :grinning: Máte to taky někdo?
23. led 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já chrápu i netěhotná, ale co jsem těhu, tak je to horší - dokonce si mě manžel natočil zvukově, abychm u prý pak neříkala, že nechrápu :grinning: ale je to normální - protože v těhotenství díky hormonům dochází k otokům nosní sliznice, po porodu by se to mělo napravit :slight_smile:
23. led 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@megy no to doufám, protože já si pak ráno připadám i taková unavená (tohle bývá, když má někdo apnoický pauzy, to jsem četla), tak ti budu věřit, že se to pak upraví :wink: tak to manžela nenapadlo, aby mě natáčel, ale je to sranda :grinning:
23. led 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenus202 nemysli hned na apnoické pauzy, to je troššičku jiná kategorie :slight_smile: neboj, já mám svého muže taky natočeného, protože on tvrdí, že nechrápe :grinning: :grinning:
23. led 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky si teď v těhotenství sem tam zachrápu a slyším se :grinning:
23. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo jo taky jsem to měla poslední dva měsíce před porodem tak jsem spala sama v pokoji :slight_smile:
23. led 2014 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky jsem se občas přistihla... :wink:
23. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chce to pri spani vic podlozit hlavu, me to funguje a lip se mi spi, spim skoro v polosede a citim se rano odpocata :wink:
24. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@odvarkova to určitě zkusím :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, že v tom nejsem sama, sem se styděla když mi to řekli, nikdy sem nechrápala a teď řežu špalky pořád!
31. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo meli jsme to :slight_smile: manzel chrapal jak drevorubec, mala si to zvykla a od doby co je na svete a ma postylku s nami v loznici je to nejlepsi uspavani pro ni :grinning: jinak na chrapani v tehptenstvi i mimo nej nevidim nic spatnyho pokud to tedy neni spojeny s apnoe apod :slight_smile:
31. led 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gepe neříkám, že je to špatný, ale nechrápala jsem, když jsem nebyla nemocná a teď pořád :grinning:
2. únor 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla osočena z chrápání :grinning: podložila jsem si hlavu a je klid :slight_smile:
3. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neslysim se ale prej jo :slight_smile:
4. únor 2014 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenus202 Taky hrozně chrapu i se někdy slyším... přítel kolikrát ani spát nemuže... Snad se to po porodu spravýýý... :frowning2:
6. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ninizoi jééé chudák se ani nevyspí? Nic si z toho nedělej...manžel, když nemůže spát, tak jde na gauč :slight_smile: ale doufám v to, že to pak přestane :wink:
6. únor 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja v těhotenství začala taky hodne chápat.Chudak manzel odchází na gauč:slight_smile:.Tak doufam,ze je to dočasne a po porodu to přejde.
30. pro 2014 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky ke konci těhotenství chrápala, manžel se smál, že konečně není jediný, po porodu to přešlo
4. led 2015 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrapu jak Baryn, az me to nekolikrat probudlo. Chrape i manzel a chrape i nas pes. Chudak dite, aby se vubec pak vyspalo :grinning:
9. led 2015 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já chrápala tak, že jsem se sama budila s tím, co je to tady za hluk :slight_smile: Manžel mě nahrával a bavil se tím. Chrápala jsem každou noc, celý třetí trimestr. Ke konci to bylo nejhorší, když jsem byla těsně před porodem hospitalizovaná, prosila jsem o nadstandard, že to nemůžu spolubydlícím udělat :grinning:
9. led 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj nečetla jsem vše, ale od vánoc mi to manžel říká každý ráno. No a musím říct, že nezapírám, někdy vzbudím i sama sebe - doufám, že to odezní. Manžel spal za poslední týden už 2x v obýváku.
9. led 2015 ve 22:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@akmitaf po porodu jsem chrápat přestala, tak vydržte, i manžel :slight_smile:
10. led 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
I já mám tento problém. Nikdy jsem na to netrpěla, ale od začátku těhotenství je to katastrofa. Přesně, jak píšete :slight_smile: manžela budí mé chrápání a dokonce i budím sama sebe. Doufám, že se to po porodu zlepší...
24. led 2015 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to prestane i u mne. Chrapu tak, az se sama na to vzbudim nebo mne muj pritel postuchuje. Uplne se za to stydim. Jsem v posledim trimestru tesne pred porodem a mam pocit, ze se to tsk zesililo, jakoby svinu zabijeli. :grinning: Nechtela jsem nadstandard, ale hodne zvazuju naf tim, protoze pri nadechu schrapu a pri vydechu mrncim. Je to des. Kdxz ma chlap nocni, tak mi to neva a jsem rada :grinning: Myslite ze to prejde??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :zipper_mouth:
7. črc 2015 ve 03:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přidávám taky do skupinky maminek které chrápou jako dřevorubec :slight_smile: Chudák manžel je testerem špuntů do uší a dokonce i minulý týden to chudák poprvé nevydržel a šel spát do obýváku :frowning2: Normálně jsem před těhotenstvím chrápala jen když jsem měla ukrutnou rýmu, ale teď je to fakt záhul - dokonce to budí i mě. Ještě, že za chvilku bude malej na světě - tak doufám, že s bříškem odejde i chrápání :slight_smile:
7. črc 2015 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka během těhotenství chrápala tak, že se manžel odstěhoval do obýváku :grinning: ale neboj, po těhotenství jí chrápání opustilo :wink:
7. črc 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem se teda ze zvědavosti přítele ted ptala a pry jsem taky zacal pekne chrapat :grinning: ale sam mi to neřekl..... :slight_smile:
9. črc 2015 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
díkybohu...už jsem si myslela,že jsem sama :grinning: :grinning: manžel je ze mě na prášky,pořád na mě v noci mlaská :grinning: já už teď taky budím sama sebe a na dnešek jsem třeba skoro nespala kvůli tomu :grinning: už se těším až budu po porodu...btw-manžel si mě taky nahrál,nejhorší zážitek slyšet se chrápat :grinning:
19. srp 2015 v 06:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo... v noci nechrápu, spíš odpoledne, když na mě přijde únava a občas si zdřímnu. To bylo taky chrápání, že jsem se až slyšela... :grinning: jednou mě i moje vlastní chrápání vzbudilo :grinning:
28. srp 2015 v 08:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem chrápala, manžel musel zavírat okno, abych nevzbudila sousedy :grinning:
28. srp 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky tak, běžně nechrápu, manžel taky ne a nesnáší to, když někde pracovně spí a někdo chrápe,tak se nevyspí. Ale teď už si zase stěžuje, že chrápu a taky mi to nahrál na mobil a sem tam spí vedle v pokoji. Měla jsem to tak i v prvním těhu, ten třetí trimestr a porodu zase vše ok,tak teď už ty 3 týdny nějak doklepeme a pak to snad bude zase v pohodě :slight_smile:
19. zář 2015 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek