Co vše si připravit do přebalovací tašky/ tašky do kočárku?

zuzlana25
18. kvě 2019

Ahoj, stalo se Vám venku, že jste s mimčem potřebovala něco, co jste s sebou v tašce právě neměla? Poraďte, prosím, co s vše si mám do ní připravit, aby mi nic v akutních případech nechybělo. Děkuji Vám! 🙂

bayt
18. kvě 2019

@zuzlana25 Věci na převlečení, látková plena, dvě tři plenky na přebalení, vlhčený ubrousky, krém na zadeček, hračka :D Později i pití a něco k jídlu.

veronyque
18. kvě 2019

My s sebou vozíme pláštěnku na kočárek, náhradní oblečení, vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, látkovou plenu, bryndák, plenky na přebalení, jednorázovou přebalovací podložku, náhradní dudlík, hračky, jídlo a pití. V létě ještě přibalíme opalovací krém. V zimě jsme vozili ještě deku navíc, kdyby se výrazně ochladilo.

xantista
18. kvě 2019

Mám zatim 3,5týdenní holčičku, ale cestujem hodně, denně jedu někam autem nebo kočárkem. Do svojí tašky hodim dvě plenky, podložku jednorázovou, malý ubrousky a max svetřík, kdyby si ho poblila :D jo a plenku látkovou abych se zakryla, když bych musela kojit venku

kepu
18. kvě 2019

@zuzlana25 já tam mám ubrousky plenku látkovou plenu krupky pití a přebalovací podložku a hračky... Hodně hraček 😂 zbytek už je můj bordel... Jinak v kočáru máme deku a něco na přioblečení +klobouček 😉

simirek1
18. kvě 2019

@zuzlana25 Myslím, že je to zkušenostmi, čím častěji budete chodit s dítětem ven a věci připravovat, tak zjistíte sama,co vám v tě tašce chybí...já jsem se vždycky řídila sama sebou, tomu, co vyhovovalo dceři a mně,každý má jiné potřeby a nároky, takže je to individuální, asi zásadní je, aby nechyběly tekutiny a jídlo, popřípadě plenka na přebalení...

makronka222
18. kvě 2019

Nahradni 2ks obleceni pro 2 deti, susenky, termoska s vodou, tasticka s plinama a kremem, vlhcicima ubrouskama- vse dole v kocaru. V tasce mam par kusu plen, krem, maly vlhceny ubrousky, lahev a svoje klice, penezenku, svacu atp. U prvniho ditete jsem sebou mela hromadu kravin. Druhe je ted mesic, beru sebou minimum veci.

malytlustyhroch
19. kvě 2019

K tomu, co psaly holky jeste mivam igelitak na plenu a bobkem - ne vsude je snadne nebo vhodne ji hned vyhodit.

ivannka92
19. kvě 2019

Latkovou tasku na spinavy pradlo a gumicku do vlasu! 😀

amenophus
19. kvě 2019

Už tu všechno padlo, ale mám to taky tak: cca 5 plen, vlhčené ubrousky, přebalovací podložku, komplet náhradní oblečení, vrstvu navíc (dle počasí tenkou mikču nebo bundičku), látkovou plenu, náhradní dečku na přikrytí, dudlík, hračku, krém proti opruzeninám, pytlíky na použité plenky nebo špinavé oblečky, dřív jsem ještě pro případ nouze tahala lahvičku s vodou a malou pixličku s dávkou UM. Za slunečného počasí ještě brýle a opalovací krém, kdybych ji potřebovala vytáhnout na sluníčko. A piknikovou deku kdybchom se chtěly někde rozvalit. A na sobě mívám pro jistotu oblečený nosítko nebo šátek (cca od půl roku věku, do té doby chtěla být jen v kočárku). A desinfekční gel na moje ruce. A několik hadrových kapesníků na utírání tlamičky nebo místo bryndáku.

yenefer1
19. kvě 2019

Mně by se někdy hodilo mít náhradní triko i pro sebe, když mě malá pozvrací po jídle 😂

daisymaminka
19. kvě 2019

Desinfekční gel na ruce, krém na ruce, balzám na rty, žvyndy, klíče a peněženka, sluneční brýle - věci pro mě.
Pro dceru - pleny, ubrousky, látková plena, hračka, křupky (kdyby se náhodou vzbudila, jinak v kočárku se zásadně spí).
Přes léto, bude mít už rok, přibude možná opalovák, pití, náhradní oblečení pokud už bude chtít chodit... svačina.

m_tina
19. kvě 2019

ja nosim to, co driv plus veci pro dite: 3x plinka, vlhcene ubrousky, krem na zadek, latkova plinka, nahradni teplaky, triko a ponozky, moznost prioblict (tricko s dl rukavem nebo mikina), pozdeji pribyl bryndak, lzicka, piti, jidlo, vlhcaky na ruce, jeste pozdeji pribyl krem na opalovani nebo proti chladu, lekarnicka 😉 dalsi me ted nenapada, ze bych jeste v tasce neco mela...

petralak
20. kvě 2019

Ještě nevidím zámek na kočár může se někdy hodit. Jinak jednorázovou prebalovaci podložku, v různých centrech, u doktorky a pod. raději pak vyhodit, ať něco nedotahnete domů...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru