Cvičení s aniballem

teezska
22. čer 2019

Ahoj, je tu někdo, kdo cvičí nebo cvičil s aniballem ? 🙂 Jak vám to jde - poměr čas a cm ? 🙂

petulejan
28. čer 2019

tak výsledky jsou asi takové,že hlavička pořád vysoko,díky konizaci čípek zjizvený a nejsou nachystané porodní cesty,takže čekám na výsledky a podle toho se rozhodne,kdy půjdu na vyvolání. Mám hraniční tlak,bílkovinu v moči a dost otoky... Chjo ☹

iris92
28. čer 2019

Ja jsem cvicila 3 tydny, od 36 tt, kazdy vecer cca pul hodiny, vzdy 7. den jsem si dala pauzu. Podarilo se mi to dotahnout na 30,5 cm a dalsi den byl porod bez poraneni, obvod hlavicky 34 cm. Na aniball nedam dopustit, tlaceni bylo fakt za odmenu kdyz clovek vi co ma delat a jak to zhruba bude citit.

teezska
autor
28. čer 2019

@petulejan Tak jak dopadly monitory ? Já jsem dnes jakž takž bez poslíčků,tak jsem ráda, že jsem si mohla trošku odpočinout ... včera to bylo hrozný, ale asi to mělo co dělat s tou zátkou ... Jsem ráda, že odchází .. už abychom to měly všechno za sebou 🙂 Ještě si dneska zacvičím s aniballem a uvidím. Počasí se naštěstí dneska u nás umoudřilo, tak jsem ráda :D

teezska
autor
28. čer 2019

@iris92 Ty jo, to zní dobře 🙂 doufám, že to budu mít podobně, zatím jsem teda na 24 cm, ještě mám sice čas na cvičení, ale i tak se bojím, že už toho moc nestihnu :D

petulejan
28. čer 2019

@teezska tak výsledky jsou asi takové,že hlavička pořád vysoko,díky konizaci čípek zjizvený a nejsou nachystané porodní cesty,takže čekám na výsledky a podle toho se rozhodne,kdy půjdu na vyvolání. Mám hraniční tlak,bílkovinu v moči a dost otoky... Chjo ☹

teezska
autor
28. čer 2019

@petulejan Takže nájezd na preeklapsii ? :/ To je na prd, snad se ti ještě rozjede spontánní porod 🍀 Já uvidím příští týden, co mi řeknou. Dneska jsem jela do porodnice s papírama a objednat se, no a nikdo na poradně nebyl, tak jsem to tam prostě nechala s tím, že si tam zavolám v pondělí a uvidím, no .. jinak asi jsem se trošku sekla na centimetrech, jsem na 24,5 cm :D víc ani ťuk, tak si teď dávám maliníkový čaj .. jenom doufám, že mi nerozjede poslíčky.

petulejan
28. čer 2019

@teezska no trošku náběh ano.... Mám měřit tlak,ale cítím se celkem dobře,takže to nebude tak horké. Taky jsem si ho teď uvařila a budu celý víkend malou přemlouvat,ať to jde i bez chemie 😉 Mám docela bolesti zad,ale to je tak vše.

teezska
autor
28. čer 2019

@petulejan Tak snad se to rozjede 🙂 budu držet palce 🙂 ! Jasný, no, taky musím měřit tlak, beru na něj léky (od minulého týdne 2x denně dopegyt) a to měření je strašně otravný, teď už musím měřit každý den a jakmile bude spodní hranice nad 95, tak musím do nemocnice ... zatím se držím těsně kolem 90, ale už vidím, že jakmile lehnu, tak se všechno prodlouží a budu rodit bůh ví kdy... teď se snažím být pořád v pohybu, vytírám, vařím, okna mám v plánu umýt, dělám prostě všechno jako vždycky, jen nezvedám těžké věci :D ... to by pak mohlo být rychlý :D a teda vyhýbám se poloze v dřepu, strašně to tlačí.

petulejan
28. čer 2019

@teezska no s těma oknama bych to nepřeháněla,zamotá se ti hlava... ono když to nejde,tak to nejde,taky jsem si myslela,že ji všema možnýma radama popoženu,ale jelikož čípek není vůbec nachystaný,tak mi nepomůže asi ani svěcená voda,proto mi ani nenabídla hamiltona a budou mi tam dávat nějaké tyčinky,na přípravu porodních cest.
Tak raděj zvolni a spíš nabírej síly,nic neuteče 😉
A já s tlakem jsem doteď byla ok,tak nevím,co se děje tak ze dne na den. Jediné co musím,tak si píchat injekce na ředění krve.

teezska
autor
28. čer 2019

@petulejan Jo no, to je pravda :/ když to nemáš vůbec připravené, tak to asi nepomůže 😞 Já mám s tlakem problémy cca od 18 tt. a zhoršuje se to no, je teda pravda, že jsem přibrala asi 12 kg, takže je to znát no 😃

iris92
28. čer 2019

@teezska Kazdy centimetr se pocita, jde fakt hodne i o ten pocit a ze se clovek uklidni 😉 jeste me napadlo, ze jsem pila malinikovy caj a vylouhovane lnene seminko. Tezko rict jestli to pomohlo, ale zkusila jsem vsechno 😀 drzim palce at je porod dle tvych predstav 🙂

teezska
autor
2. črc 2019

Ahoj, tak jsem nakonec v pátek večer v sobotu v sedm ráno porodila :D
Nástřih mám až k prdeli, hned jsem měla kontrakce po třech minutách, ale tělo se otevřelo na 3 cm a dál stagnovalo, protože to byla taková bolest, kdy jsem se celá stáhla a nešlo to, omdlívala jsem, žádná poloha nebyla "dobrá" no děs.... ačkoliv malá má malinkatou hlavičku /celkově je malinkatá/ tak k jemuseli došívat v celkové narkoze protože to prostě pořád teklo :D. jo a ta 40 minutová guma po porodu, kdy by se mělo zapomenout na tu největší bolest.. no, řekněme, že vím o všem! Přeju hodně zdaru 🙂

petulejan
3. črc 2019

@teezska Ty brďo,tak to moc gratuluji,hlavně že jste holky v pořádku 🍀

teezska
autor
5. črc 2019

@petulejan Už jsme i doma, tak jsem ráda, ale žloutenka se malé nevyhla a teda moc nechce jíst, takže se u toho obě vztekáme. Jinak ať ti to dobře dopadne 🙂 ! 🍀🍀

petulejan
5. črc 2019

@teezska hlavně to chce klid 😉 já jsem opět na kontrole,no a v neděli nejspíš vyvolání 🤷‍♀️ malá je prostě zasekla a nepůjde sama 😁

petulejan
6. črc 2019

@teezska tak naše Anička už je na světě,včera podána preindukcni tableta v pět,v jedenáct začaly kontrakce a v 6:50 bohužel akutní císař,prcka ty kontrakce dobře nenašel 🙁

teezska
autor
6. črc 2019

@petulejan Na prvním místě gratuluju 🙂 !! Jinak z císaře si nic nedělej, brzy budeš fit, hlavní je, že jste v pořádku 🙂 !!! Jinak ty vyvolávací tablety jsou na prd, co ? já to dostala přímo do žíly a pak ještě injekčne do boku ... myslela jsem, že se pak z těch kontrakcí zblázním.... Pořádně odpočívej 🙂 ! a ještě jednou gratuluju 🙂

petulejan
6. črc 2019

@teezska no byl to mazec,hlavně to nikdo nečekal,že to vyvolá preindukcni tableta. Měla připravit jen cesty porodní. Bolesti taky mazec,pichli mi vodu a pak jela jedna za druhou 😩 a jak píšeš ty,nic nezmizelo z paměti,jedno mimi stačí 😁 zatím jsem prdelku viděla jen jednou,ach jo 🙁

jenny91
6. črc 2019

@teezska Teď se chystám znovu začínat. Dívala jsem se včera do rozpisu, že poprvé se mi podařilo nacvičit jen 25 cm, při větším objemu mi tekla krev (někdy fakt hodně). Čtyřkilový syn se narodil bez poranění ;) Porod byl dlouhý, ale v tlačící fázi žádná bolest ani tlak, šlo to krásně. Taky mi manžel masíroval pravidelně hráz, nevím, co pomohlo víc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru