Jak obrátit miminko? Ve 32tt je hlavičkou nahoře

bejushenka
16. čer 2015

Ahoj maminky, čekám druhé miminko, jsem 32tt a miminko je pořád hlavičkou nahoru. První miminko šlo kvůli stejnému problému císařským řezem, pokud se mi teda prcek neotočí, automaticky půjdu na císařský řez ☹ ☹ V prvním těhotenství mě taky pořád utěšovali, že se obrátí bla bla... teď zkouším homeopatii, moxuju si nohy a ještě budu užívat pulsatillu 30 ch - což je homeopatikum. Problém je, že miminko sebou mlátí tak šíleně, že nemůžu v noci spát, chce se mi z toho zvracet a já totálně nevím, jestli se otočilo nebo ne. Nechci aby se mi zamotalo do pupeční šňůry nebo něco podobného, poradíte mi? 😒 Máte s tím zkušenosti?

bejushenka
autor
21. čer 2015

@apacheee jasně, že chtěla, i poprvé jsem chtěla, ale poprvé mi doktor řekl, že miminko jde nohama (nevím, jak to teda tehdy poznal, protože na mě jen šáhl rukou a já měla po minutě kontrakce, takže jsem neměla silu jakkoli diskutovat) a teď podruhé mi bylo řečeno, že po jednom císařském řezu neexisuje rodit KP. ☹

fidlin
21. čer 2015

Měla jsem to u druhého těhotenství stejné,malá se nakonec neotocila, šla jsem cca měsíc před termínem na obrat,v Brně Bohunicích jej provádí,ten se ale nepovedl a také byl důvod,malá měla omotanou šňůru,neměla se jak otočit a ještě byla krátká.nakonec císař.držím palce 🙂

bejushenka
autor
21. čer 2015

@gepe já se taky vzpamatova brzo a z nemocnice jsem šla za pár dní, ale myslím hojení než se člověk začně cítit v pořádku. Tu jizvu pořád cítíš, ať zvedáš mimčo, nebo kojíš, nebo se tě chytně partner, řezali mě do toho kalhoty i kalhotky.... tohle myslím. Taky miminko nechci otáčet, když nebude jiná možnost, bude to císař, jen jsem doufala, že tentokrát by mohlo být v pořádku miminko i já. Proto jsem založila tuhle diskuzi, abych se zeptala na zkušenosti, jelikož miminko je na prvním místě 😉

apacheee
AMBASADORKA
21. čer 2015

@bejushenka pokud se mimco neotoci samo,urcite bych zkusila obrat.Vse je pod dohledem a utz,takze bych se nebala.Maximalne se mimco otocit nepovede,ale ty budes vedet,zes zkusila vse a nesla na cisare zbytecne

gepe
21. čer 2015

@bejushenka to jsem rada, ze to tak beres 🙂 proste je podstatne aby jste byli v poradku, ja to prave naprosto chapu 😅 nejsem priznivcem klasik porodu za kazdou cenu, ci sekce jen z rozmaru. Ja po porodu nosila skoro tri tydny sitovane kalhotky doma stejne jako v porodnici a hodne to i pomohlo na vetrani jizvy. Pravda, rodila jsem v polovine srpna a i kdyz uz jsme po tech 3 tydnech vysli ven, tak me kalhotky nevadili, mam jizvu hodne nizko, tak bylo akorat neprijemne pres ni neco mit. 🙂 s kojenim a manipulaci chapu, ja mela asi i tu vyhodu, ze kdyz jsme opousteli porodnici, tak mala mela 48cm a 2560gr, takze drobna a lehka. Nastesti manzela jsem se chytala ja, ne on me, to by hned dostal za usi 🙂) avsak Ti naprosto rozumim jak to myslis neboj.
V kazdem pripade co se tyka toho otoceni, nechala bych to na prirode. Ona vi proc kolikrat veci jsou jinak nez ma byt. Jak pises, miminko na prvnim miste. Ciste muj pohled na vec.

bejushenka
autor
21. čer 2015

@akankeo taky už jsem toho měla plné kecky a řešíme to přes alternativní. Nejprve jsme chodily na čínskou, ale je problém, aby dítě jedlo bylinky, tak jsme začali jezdit na biorezonanční léčbu. Snad to bude mít lepší účinky ☹ je zvláštní, že malá začala být takhle hodně nemocná, až už stresy přestali, dva roky zpátky - to bych pochopila, jezdila jsem do školy, přestavovali jsme dům, to bylo náročné, ale teď už je pohoda 😉 jediná změna je to, že čekáme miminko, ale takhle navenek se malá hrozně těší, stres vidět není 🙂

bejushenka
autor
9. črc 2015

Ty jo, sama jsem tomu nevěřila, ale miminko se otočilo. Děkuju za rady 🙂

evuleen
27. únor 2016

@bejushenka ahoj,ja som na tom uplne rovnako. V kolkom tyzdni sa ti miminko otocilo? a rodila si nakoniec normalne??nemala si problem s jazvou? ja skusam teraz na otocenie homeopatika a kraniosakralnu terapiu, snad to pomoze 🙂

bejushenka
autor
13. bře 2016

Ahoj miminko se nakonec obratilo pomoci cviceni a homeopatik pulsatila a moxovanim. Rodila jsem normalne, jizva to v poradku vydrzela a to mi i skakali po brichu. Byl to upne jiny zazitek nez cisarsky rez. Vubec toho nelituji, maly mel kratkou pupecni snuru,proto se zrejme nechtel otocit, kdyz jsem ho dostala na dotepani pupecniku, musel mi lezet na podbrisku. Hojeni bylo o dost rychlejsi a to jsem byla hodne potrhana i nastrihla,presto jsem byla po sestinedeli ok. Drzim palce at ti to taky vyjde.

evuleen
13. bře 2016

@bejushenka Díky za info, ja už tiež týždeň moxujem, berem homeopatika a chodim este na to kranio. Zatial máme ešte jako tak čas a hlavne mi príde, že tam má malá hodne miesta, tak snáď sa jej to všetko podarí a pojde von normálnou cestou 🙂 verím jej, nič iné mi neostáva 🙂 vela zdravia prajem obom detičkam!!!

bejushenka
autor
14. bře 2016

@evuleen drzim pesti at vsechno zvladnete a at je to pro vas obe tak pekny zazitek,jako pro nas. Ja presne nevim,kdy se my otocil, mul doktor mi nedelal moc utz, zjistila jsem ze je spravne az 38tt a na konci tohoto tt uz jsem i rodila,takze tak tak 😀 pak napis,jestli se podarilo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru