Je možné, že je to hlenová zátka?

matyldik
2. kvě 2021

Ahoj,omlouvam se za takové intim tema,ale potřebovala bych poradit...u prvního syna mi Zátka,myslím,neodesla,narodil se brzo a takové ty “krásy” pozdního těhotenství jsem ani vůbec nepoznala,takže si v podstatě přijdu jako nepolibena prvorodicka v plno věcech 🙂
Už od pátku mám vyšší sekreci hlenu,měla jsem ho cele těhotenství,ale teď je to fakt veliké množství,bílý až čirý bez krve. Je možné,ze to je hlenova Zátka? Dnes jsem i vyfotila,ale veřejne ho sem dávat nechci,jen kdyby to nějaké mamince nevadilo a mohla bych fotku poslat do zprávy..jsem 38+6,otevřená na prsty prsty. Vím,ze porod muže byt v podstatě kdykoliv,ale už bych to chtěla mít za sebou a malinkeho u sebe 😀❤️

alik20
2. kvě 2021

Me teda hlenová zatka odesla a byla to krev

amazonkajanik
2. kvě 2021

@matyldik já v ní měla nitky krve, ale odešla i s plodovkou, takže o porodu nebyly pochyby

klokanka31
2. kvě 2021

@matyldik Já v zátce taky měla krev

agneska7
2. kvě 2021

Já u obou těhotenství měla v zátce krev , takže jsem si byla jistá , teď jsem těhotná po 3. A taky si nejsem úplně jistá ale na 90%asi jo byl to jen hustý hlen tentokrát bez krve ale bylo ho hodně , zátka nemusí být zaručeně jen s krví ale takhle si nejsem jistá no 🤔ale stejně to je jedno a můžeš klidně přenášet

lenka421
2. kvě 2021

@matyldik U me to bylo velke mnozstvi hlenu najednou (neslo to postupne) s nitkami krve. Takze si myslim ze spis ne.

matyldik
autor
2. kvě 2021

Děkuji všem za reakce a zkušenosti..necham se tedy překvapit,ono nic jiného stejně nezbývá 🙂

matyldik
autor
2. kvě 2021

@agneska7 jsme ve stejně skupince kvetnovek,ze?
Už se to tam hezky rozrodilo...také už bych si to přála mít za sebou 🙂))

agneska7
3. kvě 2021

@matyldik Ano , no taky bych tu hrůzu měla ráda už za sebou 😢 ubíjí mě to čekání kdy a jak to přijde , nedokážu myslet na nic jiného 😔

moncicakhj
3. kvě 2021

Taky slintám jak bernardýn, ale bude to jen výtok. U prvního těhu jsem ji měla s nitkami krve a přímo v porodnici na příjmu mezi kontrakcemi, takže to už jsem moc nezkoumala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru