Kdo z vás si v 9. měsíci zavázal boty?

lalanna
20. čer 2019

Ahoj ženy 🙂
Kolik z Vás si v 9. měsíci dokázalo ještě zavázat boty a kdo to opravdu ani za nic nezmohl? 🙂

barumat
20. čer 2019

Zavázat bych si je zvládla, ale jsem na to líná i jako netěhotná. Takže mám uraženo jen trochu a nazouvám 🤷

bayt
20. čer 2019

@lalanna Tak asi jsem to zvládla, ale nechtělo se mi. Jenže často nebylo zbytí 🙂

sister05
20. čer 2019

Pardón, tuhle jógu nedávám. Vrchol mého umění je ve vaně pokrcit nohy a vyndat špunt. Momentálně nosím nazouváky a nazouvaci sandály 👍👌

gruyerre
20. čer 2019

@lalanna mně to problém nedělalo 😁

luciklim
20. čer 2019

@lalanna nedokazala jsem to uz v 7. ...😀

garfulka78
20. čer 2019

@lalanna Ja to sice dokazala, ale byl to boj. Muj muz si delal srandu, kdyz jsem mu rikala uklid tu cokoladu nebo ji sezeru a jeho odpoved: hod ji na zem 100x ji prekrocis nez aby ses pro ni ohla 😂

martinakovar
20. čer 2019

Když jsem fakt musela tak jsem to během 15min zvládla..jinak manžel..naštěstí byl slunečný a teplý květen!😂🌟

makronka222
21. čer 2019

Slo to blbe ale musela jsem zapnout zip u zimnich bot. Na tkanicky sem kaslala, peoste jsem to zavazala a nechala, pak do boty jen vklouzla lzici.

ireniq
21. čer 2019

Ja rodila v listopadu a az do posledního dne jsem si zavazovala tkanicky i zapinala dlouhy zip na kozačkách... Akorát jsem potrebovala misto na sednuti, dala jsem si kotnik na druhé koleno, takže jsem i bez ohýbání v pohodě dosahla na botu, a bříško me v tom nijak neomezovalo 🙂

miba10
21. čer 2019

No sice jsem si u toho hrála na potápěče (nadechnout, ohnout, zavázat, narovnat, vydechnout) ale dalo se. Ještě že to bylo výjimečně. Patřím mezi lidi, co mají tkaničky zavazane permanentně, tak boty jen nazouvam 😁

lajla
21. čer 2019

V pohodě, ale zavazování celkově nemusím, antisexy😁

julielim
21. čer 2019

nezavazuju ani bezne, pouzivam obouvacku. v 8 a 9 mesici jsem si ale nemohla ani oblict ponozky, nastesti byl konec kvetna, cerven. ridila jsem v pulce cervence takze jsem nosila baleriny a pantofle. Chlap me dokonce i holil, nejen nohy, to jsem taky nezvladala 😂 😂

jannym
21. čer 2019

Ja mela na boty osobni asistentku v podobe starsi dcery bohuzel jeste neumela zavazovat tkanicky, tak jsem chodila v botech na suchac...

ninive211
21. čer 2019

Já zavazovací boty předem zrušila, první jsem rodila v říjnu, to jsem měla jedny baleríny a pak tenisky na tu utahovací gumičku a druhé jsem rodila v červnu a tam to bylo jasné, poslední měsíc jen sandálky nebo žabky. Anebo taky ty tenisky na gumičku.Takže ani nedokážu odhadnout, zda bych zavazování tkaniček zvládla, asi ano,ale s námahou a stálo by to dost času 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru