Kolik jste přibraly v těhotenství?

sssmisek
24. únor 2015

Ahojky všechny maminky a budoucí maminky. Chtěla jsem se jenom informativně zeptat kolik jste přibraly v těhotenství. Vím,že každá to má jinak,že se nedá řídit podle žádných tabulek 🙂 . Jsem ve 32tt a mám už 11kg nahoře,nevíme co čekáme je to překvapení ale poslední dobou jsem úplně závislá na čokoládě. Není den kdy bych si ji odkřekla,ale budu muset protože ještě mám před sebou 2 měsíce a v takovém tempu se asi zachvilku neunesu. 🙂Děkuji za jakoukoliv odpověd

ewwryl
13. bře 2015

V prvnim teh. do sedmeho mesice asi 2 kg a vcelku 7 🙂 a ted jsem v sedmem a zatim 7 nahore...ale rekla bych, ze patrim v teto veci k tem stastnejsim... Sladke moc nejim, ikdyz na ne mam silenou chut, ale kvasinky... Mno a kazdy den se snazim tancit brisni a cvicit jogu, moc doporucuju, pak se clovek az tak tim tukem neilepuje zustane fit!!!! 🙂

pejsanek
13. bře 2015

Já přibrala 14 kg a tři týdny po porodu jsem měla o 20 kg míň 🙂

me79
13. bře 2015

Ja v tehotenstvi mela stale hlad a chuť na sladké, které normálně nejim. Zmrzlina v půlnoci byla na denním pořádku . Přibrala jsem jen7,5kg a tyden po porodu jsem byla jeste o 3kg mene a to se me drží i nyní, 7 mesicu po porodu :(

sheila86
13. bře 2015

13kg a cca do 2 měs. jsem byla zpět na své váze 😉

romina15
13. bře 2015

Nabrala jsem 8 kg. Take jsem se cpala cokoladou a sladkym, ktere normalne moc nemusim. A bramburkama…nic zdravyho, ale nemohla jsem odolat. Kazdy vecer jeden pytlik chipsu 😀 Vychozi vaha 50 kg, nyni (9 mes. po porodu) tak 47 kg. Stale se strasne cpu a na cokolade ujizdim porad, ale vypadam, jako kdyz jsem zdrhla z koncentraku ☹ Rada bych pribrala. Nutno podotknout, ze mam zlate miminko, krasne spime a tak. Takze je to diky kojeni a dlouhym prochazkam s kocarkem 🙂

samanta001
24. bře 2015

Já při prvním těhotenství přibrala 7 kg a z toho 4 kg za poslední dva měsíce 🙂 Teď jsem ve 30tt a mám nahoře 5 kg. Myslím, že 11kg není moc a po porodu to půjde určitě rychle dolů.

ronelan
26. bře 2015

jsem po třetí těhotná, poprvé jsem přibrala devět, podruhé jedenáct a teď dva měsíce před porodem mám nahoře deset, ale přijde mi, že víc jak polovinu mám v prsou :D s porodnice jsem pokaždé odešla jen se třemi kily navíc

nikimik
26. bře 2015

Jsem poprvé těhotná, taky mám pořád chuť na sladké, čokoláda, koblížky, koláče :D tohle jsem nikdy nemusela, ale teď, každý den něco. Končím 22 týden a nahoře mám zatím jen 2 kila. Ale myslím si že teprve teď to začne to přibírání.

svatkafojta
27. bře 2015

Ahoj, tak já končím 25 týden a nahoře mám 7 - 8 kg....takže ty "nejžravější měsíce" mám teprve před sebou ale snažím se jíst zdravě, dost si ulítávám na čokapiku nebo podobných kuličkách v mléce a sem tam i nějaká čokoládová tyčinka ale snažím se nejíst vůbec smažené, brambůrky mi nejedou tak aspoň každý den zelenina/ ovoce, pečivo sem omezila a stejně rostu :D navíc zatím chodím do práce ale snažím se i sem tam cvičit a o víkendech procházky, když už začíná být fajnový počasí 🙂 ale sem zvědavá kdy se ta váha zastaví teda no...🙂

aklin
27. bře 2015

jsem poprvé těhotná, ale od samého počátku těhotenství přibírám. Za to můžou chutě na sladké a jiné nezdravé věci. V současné době jsem přibrala 12,5 kg a to mě ještě čekají 2 měsíce.

janazacekova
1. dub 2015

U mna prve tehu +22kg, zacinala som na 57. V porodnici som nechala asi 6 kil a trvalo viac ako rok nez som sa dostala do formy. Kratko na to som opat otehotnela, som 29.tyzden a uz mam 13 kg hore 😒 Takze to vyzera na prirastok ako pri prvom...Ale nijak sa nestresujem, snad to casom zase zhodim...i ked u mna to bude asi beh na dlhu trat. 😉

kathyxkathy
1. dub 2015

1. Kolo 18 kg, do pul roka dole,
2. Kolo 20 kg taky rychle dole,
3. kolo "jen" 15 kg a nejak to nejde tak rychle dolu 😒

anath
1. dub 2015

V prvním těhu jsem asi od 10. týdne přibírala pravidelně cca 2kg měsíčně a skončila na +15kg, měsíc po porodu mi zbývalo jen 1,5kg na výchozí váhu. Zato teď mám ve 24. týdnu už 7,5 kg nahoře, jen tento měsíc jsem přibrala 4,5kg a vůbec nevím jak. Sice mám chutě na sladké, občas si večer neodpustím nějaké chipsy, ale není to nic závratného abych se takto nafukovala. Jím i dost ovoce a zeleniny, když mě přepadnou chutě. Bříško už mám pořádné, zadek a stehna taky narostly no a prsa už o dvě čísla 🙂 Doufám, že teď už se to přibírání zastaví a nebude tak hrozné, dnešní vážení u dr. mě fakt nepotěšilo :(

zabzulka
4. dub 2015

poprvé to bylo 14 kg, startovací váha 50 kg, do dvou měsíců 46 kg.. teď startovací váha 55 kg, zatím mám nahoře 11 kilo, uvidíme co ještě ty dva týdny přinesou 🙂

bara_doc
20. kvě 2015

27tt a zatím 5kg, uvidíme, co bude dál 🙂

mako2014
22. kvě 2015

já 27 tt a mám cca 7 kg nahoře. Doufám, že ten 3 trimestr už moc nepřiberu, ale taky z toho mám pořád hrůzu. Jinak čokoládu miluju. Jím ji každý den. Do toho mi každý den vozí tchán zmrzlinu. Mysliím, že prasknu 🙂

saruska89
22. kvě 2015

Ja 21tt a 9kg nahore.. No chutna mi no.. ;)

krista1
22. kvě 2015

Já jsem 31tt a mám +10kg...no u prvního jsem měla celkově 22kg tak jsem zvědavá, jak to dopadne teď🙂

ehh
23. kvě 2015

31tt a 12kg nahoře. Ještě dva měsíce to ted poletí.

sisinka74
24. kvě 2015

Já přibrala 14kg, ale na konci 8.měsíce jsem porodila. Do měsíce po porodu jsem 10kg měla dole. Ty poslední 4 kila teda né a né shodit.
Ale to je tím, že už mám nějaký režim a nejsem tak vystresovaná a hlavně jím sladké. Hm, takže tak🙂

martina468
24. kvě 2015

Ahoj jsem 32tt a mám už 18kg nahoře....u prvního jsem přibrala celkem 30kg...

lucifereeek
24. kvě 2015

v prvním těhotenství +8,5kg (do 32tt 3kg a 5kg do 41tt) a ve druhém těhotenství 10kg, v prvním těhotenství jsem měla týden po porodu ještě o 2kg míň než před těhu a teď 16dní po porodu jsem byla na své původní váze před těhu.

chiherrr
27. kvě 2015

ja mam 15 kg nahore v 36.tydnu. pripadam si hrozne tlusta. zvlast posledni tydny. zacala jsem na 57kg/168cm.
a jak poznate, ze jste otekly? kez by to byla voda u me...

svetlus_pepca
27. kvě 2015

Přibrala jsem 11 kg a všechna jsem je nechala v porodnici 😀

renabelly
27. kvě 2015

Já měla před porodem cca 15 kg navíc, po porodu 10 dole a těch posledních pět se snažím pomaloučku shodit teď 🙂 Těch 10 kg bylo teda asi hlavně mimi a voda, plus jsem kupovala tak třikrát větší podprsenku 😀. Bylo fajn, že jsem byla těhotná přes léto, stále se někam výletovalo, hodně jsem tancovala a jógovala, občas mě honila mlsná, vykupovala jsem zmrzlinu v nejbližších cukrárnách 🙂 ale díky teplu jsem se nějak extra nepřejídala, ani neměla chuť např. na čokoládu...

renabelly
27. kvě 2015

@chiherrr já poznala, že jsem oteklá díky nateklým rukám, takový haksny jsem neměla ani nepamatuju, žádnej prstýnek by se na mě nevešel :D ale hlavně taky díky tomu, že jsem se nevešla skoro vůbec do bot, a to i po porodu. Ještě že byl začátek zimy tak teplý, protože bych si jinak musela kupovat větší kozačky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru