• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

24. ledna 2017 
@renina66 neboj, to příjde samo, až budeš chtít další dítě. A to podezřívání je také u těhu normální :confounded: Prostě jsme teď nejtlusčí na světě a nemůžeme se tolik věnovat svým zájmům, tak se upneme na partnera a ten holt musí snášet naše nálady. A proto se fakt hrozně moc těším, až zase budu fungovat normálně!
15. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že jak si udělám ten kořeněný nápoj že stačí jak tam dám hřebíček,skořici a zázvor,a trošku oleje ricinového.Chtěla jsem se zeptat jestli to pomáhá na otevírání,dneska mám bolesti jak kdybych měla dostat měsíčky.V zádech mě bolí atd.
15. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenag nevím, recepty by měly být někde na začátku diskuze. Tak na to mrkni, ale porodní bolesti už máš, tak by něco zabrat mohlo :wink:
15. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem jen chtěla reagovat na to,jestli jsem trpělivá,že tu neustále každé mamince radím,ať si projde aspoň prvních strany a najde recept.Já myslím,že pročíst aspoň část diskuze je na místě,můžu tak zjistit,zda je tato alternativa porodu pro mě vůbec přijatelná a o co se jedná.Já osobně mám ráda max info
15. led 2011 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pročítala celou diskuzi průběžně. A jakmile jsem se rozhodla, že do nápoje půjdu, přečetla jsem jí celou. Uf, byla to fuška. Trvalo mi to 3 večery :wink:

Jinak já dnes ztratila kotníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: S otoky bojuju už delší dobu, ale vždy to tak nějak šlo. Ale dnes hrůza. MS bolesti přetrvávají.
Jsem fakt zvědavá na pondělní kontrolu, jestli se už něco chystá a malá už definitivně snad změnila polohu na tu správnou :slight_smile:
15. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 co ty tvoje otoky a fleky, uz to zmizelo?
@petja ja teda 127 stran vubec nestiham precist :confounded: a musim teda rict, ze kdybych si bejvala precetla jen tu prvni stranu, tak ani nebudu mit otazku k receptu, ale cim vic jsem cetla, tim nejasnejsi mi to bylo, pac kazda to michala trochu jinak a taaak :sweat_smile:
15. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo tady zmińoval, že by bylo dobrý napsat recept do názvu diskuze, aspoń by se na to někdo neustále neptal :grinning:
I když je fakt, že receptů je několik :wink:
15. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natama ahoj...otoky mam furt a ty fleky mam pry z toho ,mamina rikala.vidim ,ze za 4 dny mas termin :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jak je? :wink:
15. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tri vecery jo? tak to ses rychloctecka.. ja to cetla tejden!!! :grinning:
15. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 jo, jo jsem rychločtečka, já přelousknu, kde co :grinning: :grinning: :grinning:
Před spaním taky musím něco číst, jinak neusnu. Jednou jsem dokonce byla už tak zoufalá, že nemám co číst. Tak jsem přečetla návod k obsluze k plynovému elektrokotli :grinning:
15. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 mozna nejaka alergie
ja mam termin 20, jsem si to nejak blbe nastavila ci co. jdu v pondeli na ko, tak uvidim, co novyho, jak dlouho nechaj pripadne prenaset, jak se to chysta a pak uvidim, kdy se na to vrhnu. ricinak uz mam pripravenej :slight_smile: doufam, ze broucek neceka az se shodnem na jmenu, pac to se asi bude resit este na sale :grinning: jinac mam pocit, ze snad uz prasknu
15. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiz bylo na case ,ale s tema jmenama :grinning: :grinning: :grinning: tak to my mame jmena uz od zacatku,nastesti jsme se shodli :wink: take mam pocit ,ze prasknu :frowning2: pupek mam velky jako hrom...hruza...moje znama je stejne jak ja a brisko ma polovicni :unamused: tak treba to jeste do ko stihnes...budu drzet palecky :wink:
15. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natama není třeba číst celou diskuzi,mluvím o prvních stránkách
16. led 2011 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
od rana mam bolesti v podbrisku :frowning2:
16. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak před chvilkou jsem vypila nápoj tak jsem zvědavá co to semnou udělá,zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se tam něco pohlo,bolesti mám pokaždé v noci nebo kolem 3 rána,ale budu doufat ať už se to rozběhne,už mě to taky nebaví.pa
16. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se přidávám. dneska jsem měla 2.termín, tak jsme si řekla, že vyzkouším olej. už 14dní jsem otevřená na 2cm a čípek zašlý, tak snad to zabere. vypila jsem koktejl 21:15 , tak ted půjdu spát a budu doufat, že se něco pohne...
16. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela jsem se vas zeptat...v tehotenske prukazce mam pod CS naposledy cislo 3...znamena to,ze jsem na 3cm otevrena?
16. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenag drzim palecky...ja to zkousim zitra znovu :angry: :wink: ty bolesti v podbrisku mam taky kolem 3-4rano :unamused:
16. led 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky, nemáte některá radu, co dělat aby se mi už konečně začaly připravovat porodní cest?? Jsem 39+ něco a stále mám Cervix score 0. Nechci přenášet a už vůbec nechci rodit císařem. Už fakt nevím- maliník piju, cvičím s epi-nem riciňák už mám doma připravený a pořád nic :frowning2:
17. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 Ja netusim.. ja piju ten zazvorovej odvar se skorici a hrebickem.. ale jestli to nejak pomaha, to teda opravdu nevim.. kazdopadne lepsi pit neco, nez to nechavat nahode :slight_smile: aspon pro ten pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se picnu... :confused:
Manzel mi privezl domu ricinak!!!! :fearful: :sweat_smile:
Byl kupovat v lekarne pliny a napadlo ho zeptat se, jestli naaaaahodou neprodavaji ricinovej olej.. a pan za pultem se prej zeptal.. Chcete to na vlasy nebo to hodlate pozit vnitrne? :confused: Tak rekl, ze vnitrne a prej tak si vyberte prichut!!!! A normalne mu prodal lahvicku ricinovyho oleje 60ml s pomerancovou prichuti!!! :confused:
Doma mi to predal se slovy.. vzal jsem ti pomerancovou, pac bez prichute by ses akorat poblila.. :confused: :grinning:
A pak mi vysvetli, ze jim to davala babicka v Mexiku, kdyz byli maly, jednou za mesic na procisteni a ze je to desnej drastak.. tak kdyz nic, tak mne to aspon projede.. :grinning:
Ja tady sedim a cumim jak pero z gauce..
A prej kdyby se mi z toho chtelo rodit, tak se mu to o vikendu nehodi a mam to vypit v tejdnu..!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ted nevim co mam delat, pac jsem s takovymhle "darkem" vubec nepocitala.. :sweat_smile:

17. led 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile:
@olga777 to bych taky ráda věděla, jak se připravují porodní cesty. Já myslím, že to snad umí zařídit jen příroda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám CS 3. A to už určitě 5 týdnů. Ale jsem zavřená.A to se můžu stavět třeba na uši.( sex, úklid,schody, maliník atd.) U mě se fakt historie opakuje :pensive:
@medunka1 no nekecej :grinning: a ještě s příchutí, to je luxus :wink: Aspoň ti z toho nebude na poblití :wink:
18. led 2011 ve 03:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Jee to bych si nechala libit :slight_smile: Ja si ho davala vcera 16:30 a od 21:00jsem mela silne kontrakce ,ktere trvaly az do 1 rano. :unamused: Uz jsem chtela do porodky,ale pak to preslo.Rano to same,akorat to trvalo jen chvili...(a dneska rano me to pekne prohnalo)
18. led 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 vypadá to, že by ti ten nápoj mohl zabrat, co? Zkoušela jsi si dávat večer vanu?
18. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 zkousela,po te vane se me to rozjelo,ale potom to ustalo.Rano jsem mela take pobolivani a pak nic :frowning2: a co ty?dela to s tebou neco?
18. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 já už to ted pít nebudu. V pátek mám nástup do nemocnice Bud se malá narodí sekcí, nebo mě pošlou domů a bude se čekat. Kdyžtak bych to vyzkoušela až po termínu.
Protože jsem se z toho akorát vyprázdnila. Bolesti jsem měla, ale ne k porodu. Jen silné MS v břiše a bolesti v zádech.
18. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja mam v pondeli termin a zitra jdu do porodky....taky uz to pit nebudu.po dnesnim truneni na zachode :grinning:
18. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 u mě se to také opakuje. Alespoň máš 3, třeba by se ti to povedlo protlačit. Já mám prd.
medunka1 tak to je fakt vtipný, nakonec si můžeš vybrat i příchuť. Tak držim palce ať to vyjde.
18. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 to už bych taky nepila :grinning:
18. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek