Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
16. lis 2009

Luci, tak to jo... Řešila bych to až po termínu, teda pokud nemáš, třeba jako já, naplánovaný císař... Kdyby to nevyšlo v termínu... 😒

cudlinka22
17. lis 2009

Boci, proč máš mít císařský řez?

bocinka
17. lis 2009

cudli, mám astma a malá je velká, takže bych prý neudýchala, když bude mít 4 kilča... 🙂

jitie
17. lis 2009

ahoj holky,
tak kdo dneska nápojuje??????

bocinka
17. lis 2009

jitie, já ne... 😀

jitie
17. lis 2009

boci, neee?? 😀 😀 ještě máme času dost..
ale olej už začnu shánět 😉

bocinka
17. lis 2009

u nás je běžně k dostání, tak nestresuju... 😀

jitie
17. lis 2009

aha, no mě vylekala Davlu, když říkala, že se nedá u nás nikde sehnat, je ze stejného města..
no každopádně to oběhnu ještě jednou, třeba ho někde objednali 😀

bocinka
17. lis 2009

jiti, tak když máš čas - objednej ho z netu... 😀

lucie777
17. lis 2009

Já s olejem uspěla až ve čtvrtý lékárně, v první mi ho nechtěli prodat, v druhý na mě koukali jak na blázna a že ho nemají.. Ale nakonec se podařilo, nalili mi trošku do skleničky a chtěli za to 22Kč.. 😀

bocinka
17. lis 2009

luci a už jsi to zkusila??? asi ne, že??? 😀

lucie777
17. lis 2009

Boci, včera, ale jen sem si po tom došla jednou na záchod, pekelně mě bolelo břicho, ale jinak nic.. 😀

bocinka
17. lis 2009

luci... hmmm, tak to asi fakt zabírá až je mimi připravené 🙂

lucie777
17. lis 2009

Boci, taky si to myslím, ještě jí dám chvilku a pak to zkusíme znova.. 🙂

bocinka
17. lis 2009

já mám ještě čas, příští týden musím zvládnout čtyřícítku přítele a k tomu i moje narozky, pak to taky vyzkouším.... 😀

lucinek
17. lis 2009

Ahoj holky, chtela jsem se teda zeptat, napoje vseobecne, ktere zrychluji porod, jsou skodlive ci ne?
Diky Lucka

lucie777
18. lis 2009

Boci, já zas chci stihnout 28.11.oslavu padesátky tchýně, takže další pokud bude až pak, když teď to nevyšlo.. 😀

Luci, když se to nepřehání, tak sem přesvědčená o tom, že neškodí, jinak by to přece tolik lidí nepilo, ale chce to asi především používat hlavu a bude to ok.. 😉 Navíc si z vlastní zkušenosti myslím, že pokud miminko ještě není připravený se narodit, tak se prostě nenarodí! 😉

bocinka
18. lis 2009

Lucinek, zkus si pročíst tuto diskuzi, obecně škodlivý není, protože nikomu neublížil a když jej doporučuje tak známá PA musí to trochu fungovat... 😅

Luci777, tak to máme stejné datum oslavy... 😀

Jinak jdu zrovna z KO... Moc mě MUDra nepotěšila... 😒 CS už mám sice 1 - 2... což je první změna, ale i přes to mi řekla, že do termínu 17. 12. určitě neporodím, takže bych 20. 12. nastoupila do porodky rodit... ☹ Což mě akorát utvrdilo v tom, že od 3. prosince, kdy mám první termín jdu do nápoje at se děje co se děje... 🤐

crawler
18. lis 2009

Lucie777: trochu mimo téma, ale jsi červencovka z beremese? jestli jo, tak ti moc přeju krásný porod - už to máš za pár😉...jinak jak sis všimla, tak my jsme do toho taky spadli🙂

sarinkaa
18. lis 2009

ahojky holky,
tak hlásím,že ten den se nám ve 3hod. ráno narodila Sára, vážila 2760g a měří 48cm
dnes jsme přišli z pordnice, porod bez komplikací,boletivej ale náádhernej konec 🙂

vidím,že Marince to také zabralo a porodila o něco dříve než já 🙂

bocinka
18. lis 2009

sari... gratulujeme se Sofinkou a tiše závidíme, že už se můžete mazlit, aniž by vám v tom překážela břišní stěna... 😀 😀 😀

cudlinka22
18. lis 2009

Boci, ještě jíš magnésko?

cudlinka22
18. lis 2009

A sarinkaa: taky gratuluju 🙂 Tobě ten zázračný nápoj zabral už před termínem, že?

bocinka
18. lis 2009

cudli, nee, už asi měsíc... ale oficiálně mi řekla at ho nejím ode dneška.... 😅

cudlinka22
18. lis 2009

A kolik už malá váží?

sarinkaa
18. lis 2009

cudlinko jojo, protože bych ve čtvrtek měla nejspíš jistý vyvolávání opět kvůli nestabilní poloze a když už se to od rána rozjíždělo samo, tak jsem tomu asi nejspíš dopomohla 🙂
jsem ráda, že ji mám u sebe, že jsem měla oproti prvnímu porod s krásným koncem a že je malá v pořádku

milliss
18. lis 2009

Ahoj těhulky,já přenáším 5 den,zítra jdu na kontrolu,tak si zkusím koupit ten olej,vůbec totíž na porod nevypadám jsem nějak moc čilá a sex mi nepomáhá.. 😅 😅

marinka
18. lis 2009

Ahojte holky, tak vám chci jenom napsat, že nevím, jestli zabral nápoj nebo sexík, protože po tom nápoji mi ty bolesti úplně ustaly na dvě hodiny a po tom sexu se rozjely okamžitě po 2 minutách a pak už to byl fofr, ale v každém případě mi to vyvolávání asi zachránilo mimi, protože už jsem měla tak špatnou placentu, že mi dr. řekl, že kdybych nerodila dřív, mohlo to špatně dopadnout, a že malá moc dobře věděla, proč už jde na svět..
Takže u nás už bylo na porod opravdu vše nachystané a díky bohu, že jsem to vyvolání zkusila a zabralo 😉

sparka
18. lis 2009

milliss:ahojky tak udělej podle mého receptu:panák oleje půl kořaly a rozmixovanej malej merunkovej ikompot..že šári? 😉 moooc gratuluju a mari tobe taky

bocinka
18. lis 2009

marinka, to jsi měla štěstí, moc gratuluji... 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru