• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
Sári, moc a moc gratuluju k Sárince, to je sranda, narodila se jenom půl hodiny po Leontýnce a váhu měly taky skoro stejnou, moje malá měla 2 700g a 47 cm :dizzy_face:
18. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari a mari, ve dvou se to asi fakt líp táhne... :grinning:
18. lis 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jsme rodili po nápoji tak nějak na stejno, co založit diskusi někde v termínech třeba aby j
18. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby jsme viděli jak ty naše zlatíčka rostou? :dizzy_face: :wink: většinou jsou i narozený po oleji ve stejnou dobu, kolem třetí ráno :grinning:
18. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak když jsem tu byla naposled byl minulý týden v pátek.Na večer mi začaly bolesti ,do půlnoci jsem prodýchávala,mezitím jsem aspoň trochu spala,a před půlnocí jsem začala krvácet.Těsně po půlnoci příjem,otevřená na 8 cm a v 1.05. hod. se nám narodil Tomášek.Jen pro zajímavost,měl 3050 gramů a 48 cm.

A co Davlu?Už to má taky za sebou?
18. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajik... gratulacééé a po oleji, nebo nee??? :wink:
18. lis 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marinko opravdu gratuluji :slight_smile: a to jsem tomu nevěřila ,ale možná,že se to u mě fakt už rozbíhalo, navíc jsem byla v 31tt. na rizikovým kvůli hrozícímu předčasnýmu takže mi bylo jasný, že mimi bude chtít dřív vykouknout

Sparka přesně tak jsem si to udělal já ten nápoj
18. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak oznamuji, že Lenises26 je v porodnici a připravuje se na zítřejší preindukci. Dnes byla na kontrole, je prý otevřená na dva prsty, tak se domluvili, že na odchod domů to už nevypadá a začnou s vyvolávačkou. Až se malinkej narodí, určitě vám to oznámím. Papa
18. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
olej jsem měla den předtím a myslím že mě jen načal,díky sexu se to potom rozběhlo naplno
18. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kraku, díky za info... :wink:

jaji, jen zjištuju, jestli to funguje... :grinning:
18. lis 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marinko četla jsem si na jiné diskuzi, že využiješ OČR, chci ho taky.Je na to podle mě ze zákona nárok, ne?To se žáda u praktickýho?Už jsi si volala?
19. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

sari, co je OČR??? :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bocinko to je ošetřování člena rodiny.Už jsem si to zjistila, volala jsem dr. a ode dneška má ze zákona 9dní na to, aby mohl být s náma doma-takže parááda, vyplní mi to obvoďačka
19. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarinka, jo, aha, tak to my asi neuděláme... příťa je soukromník, to se nám moc nevyplatí... :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konsa • 29tt • 16. listopad 2009 v 16:24

holky, ted jsem narazila na diskuzi z porodnice Hořovic na tohle:

"Ahoj,jsme na světě. Je to Tadeášek (4,3 kg, 54 cm) - kus chlapa.V 7 hod. zavedli tabletu, v 10 už dost bolelo, v 11 pichli vodu a pak to jelo. Ve 14 hod jsme to zakončili. Zvladla jsem to bez epidurálu a chvála epinu, protože jsme toho klacka porodili bez stříhání na pár zatlačení. Pozdrav tetám koníkovkám a všem těhulím - žádnej strach...dá se to! DAVLU"

Vím, že jsem Davlu hodně chodí, tak to sem kopíruju. Skvělý!!! moc gratuluju!!! Takovej obřík a bez nástřihu - jsem přesvědčená - budu taky trénovat
19. lis 2009 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...víte o tom? Ty jo,to je šikula,4,30kg!!!
19. lis 2009 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky a maminky, tady se to nějak seklo, copak už všechny rodíte??? neee, nenechávejte mě v tom samotnoou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj boci, tobě teda ty týdny naskakujou :grinning: ještě týden dva a jdeš popíjet :grinning:
20. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kali, 3. 12. mám první termín, tak pokud pak neporodím, tak to nechám dva tři dny a jdu do toho... :grinning: doktorka mi totiž řekla, že do Vánoc neporodím... :angry: ale já porodím... uvidíte... :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci, doktorka ví prd, jak může nějaká cizí ženská vědět, kdy se bude chtít sofi kouknout na mámu z venku? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, jak tak koukám, tak ty se mě snad snažíš předběhnout :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak vám hlasím, že dnes 20.11.2009 ve 14:19 hod. vykouknul na svět malinkatý Páťa - 3000 g. Maminka- Lenises26 i chlapeček jsou v pořádku.
20. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenis, moc gratuluju! :dizzy_face:

Boci, ne že budeš rychlejší než já! :angry: :grinning: Já si dám lektvárek 29.11., jestli se Karolínka neumoudří a nepůjde dobrovolně.. :grinning:
20. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali, že jo, já to taky říkám... :grinning: a navíc poslouchat musí maminku a ne nějakou cizí babiznu... :sweat_smile:

cudli, nepředbíhám, půjdem do toho spolu, tak kdy??? :grinning:

Luci, tak to snad ne, já až tak 5. - 7. .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, konečně jsi se dočkala, moc moc gratuluju, snad to nabylo tak hrozný :wink:
Boci, mě začíná být smutno po bříškuuuu :cry: už jsem na moment začala uvažovat o dalším :grinning:
20. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali, jééé, tak to snad ne, ještě... :grinning:
20. lis 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, já už do třetího asi nepůjdu...ale lákalo by mě to :grinning:
20. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali, rozumné, taky si myslím, že na dnešní poměry jsou dvě děti akorát.... :sweat_smile: navíc máš páreček, to je skvělé... :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal: taky už sem zapremyslela nad třetím ale teď máme s manželem blbě období takže to odvolán na dobu neurčitou :(
20. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sparka, vždyt máš jedno miminko a jedno skoro miminko... :wink: až budou větší, bude se ti stýskat po mimi, tak si ho uděláte... :wink:
20. lis 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek