• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
ahoj holky tak jsem se vrátila z KO a nic se neděje:frowning2:jsem z toho špatná:frowning2:ach jo:frowning2:dnes zkusím ten ricinák
10. pro 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
san, držím palečky... řekl Ti CS, nebo tak???
10. pro 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandule, ja tiez, ale az vecer ako janca, ideme este s dcerou na vianocny skautsky vecierok, tak aby som sa tam nepos... :grinning:

kocky, vy fakt nespavate dobre? :fearful: ja to nechcem zakriknut, ale toto je uz tretie tehu a spavam celkom dobre, na WC max. raz za noc, aj to nie kazdu noc a teraz po tom ricinaku lahnem a spim ako drevo :sweat_smile: akurat dnes prisiel drobec niekedy nadranom sa pomojkat a zo sna rozpraval nieco o bublinkach, tak posledna hodinka spanku bola prerusovana :grinning:
10. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanitka, závidím Ti to spaní... :unamused: mě to prostě nejde, uplně se bojim, že bych šla rodit, kdyz nemám žádnou energii.. :confounded:
10. pro 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak ja sice spim, ale energiu tiez nemam :wink: ale to mozno bude detmi... neboj, nejak to zvladnes, skusim ti trochu poslat :grinning:
10. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci mám to stejně celou noc se budím každý 2 hodiny:frowning2:taky i říkám jak pak zvládnu porod když jsem bez energie:frowning2:
Boci CS1:frowning2:prostě nic jen že je děloha dost citlivá a malej dost nalíhá hlavičkou...no to mi moc ale nepomohlo:frowning2:
10. pro 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabinina: Netuším od kolika CS jde hamilton udělat.... Minule jsem měla myslím 3 a říkal, že to nejde......že jsem zabetonovaná :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky......možná z trochu jiného soudku..... Nevíte, jak zhruba velká je hlenová zátka??? Ze mě odcházela celý včerejší den a večer ze mě vylítlo tolik, že jsem se až divila, že to není možný..... tak jsme si s manžílkem dali sexík s tím, že nám spermijky pomůžou a ono prdy vrdy..... dnes ze mě ta zátka odchází zase..... Nemůžu uvěřit, kolik tam toho je....
10. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a jakou to má barvu???
10. pro 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to takový starorůžově zbarvený rosol..... někdy nahnědlý
10. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
san, aspon Ti naléhá, já mám sice CS 3, ale za to malou mám prý skoro až pod krkem... :frowning2: vůbec neslízá dolů... :zipper_mouth:
10. pro 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, a už jsi požila olejík???

Janča, podle toho co popisuješ je to stopro zátka... ale v tom případě mě neodešla... :confused:
10. pro 2009 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím 100% že je to zátka. Jen mě udivuje, v jakém množství!!! Já už chci rodit!!!! Doufám, že to dnes zabere!!!
10. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Hamilton jde udělat tak od CS 5 lépe 6, musí se do čípku vejít prstík :grinning:
10. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se ještě zeptat na ten poměr toho lektvaru?? Četla jsem toho tady už tolik, že se v tom nevyznám... kolik riciňáku, džusu a té slivovice????
10. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooo....... nějak to tu utichlo...... to už všechny rodíte?? :grinning: Zhruba tak za hodinku a půl mi manža přiveze ten olej......tak se do toho pustím :grinning: Jen mi prosím někdo napište jak jste to míchali...... poměr 1:1 je docela mazec, ne?? Kolik oleje, tolik džusu a i slivovice. To bude pořádnej zabiják...... A dnes mi taťka pravil, že je ricinový olej jedovatý..... :confused: Bóže.... no uvidíme :grinning:
10. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janca ...50 ml oleje 1panák slivovice nebo vodky,a dolít džusem meruňkovým nebo merunkovým kompotem rozmixovaným :wink:
10. pro 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janča:nerodíme.. :grinning: aspon teda u nás nic..já to dneska s koktejlem vzdávám,včera jsem toho moc nenaspala,tak dneska budu nabírat síly na snad brzký porod.. :slight_smile: :slight_smile: Jinak já teda neměla odvahu dát si tolik oleje,dala jsem si malýho panáka oleje,malýho panáka slivovice a dolila džusem..ale možná taky proto to nezabralo.... :grinning:

Cudlinka:tak to teda ještě musím čekat,mám zatím CS 3..

Boci:já taky zátku pořád mám.. :frowning2:

Držím palečky na dnešní noc,třeba někdo porodí i bez koktejlu.. :wink: :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem nakupovat. Ja davam pauzu s ricinakem. V pondeli jdu na Hamiltona, tak uvidim, co se bude dit pak. Janco, Sandu, vam drzim palce at to vyjde. Pravidelne informujte, jo!
10. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě Hamilton zabral :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sab, nápodobně, taky budu nabírat síly... už se těším... a zátka někomu odchází až u porodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky......podávám hlášení!! Nápoj jsem do sebe kopla ve 20:05. Namíchán v poměru 1:1. Velký panák oleje, velký panák slivovice a velký panák hruškového džusu..... Ve větším množství už bych se toho asi bála...... Tak uvidíme :grinning:
10. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca a jak se ti to pilo??? já jsem dala taky panáka oleje a panáka slivky, ale džusu jsem dala víc než dvw deci... :fearful:
10. pro 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to do sebe kopla a bylo to....... zatím nic
10. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...no tak já jsem nakonec do ricináku dnes nešla jelikož jsem na dnešek toho moc nenaspala:frowning2:tak naberu síly ale zítra na 100% jdu do něj...jinak jestli je teda ta zátka starorůžová až do hněda tak ta mi odcházela dva dny a od té doby teda nic....
Holky já už chci rodit:frowning2:
Musíme jim nějak domluvit...já chápu že mají u nás v bříšku all inclusive ...mají bazén,teplo,papání,ale jak k tomu máme přijít my? :grinning:
10. pro 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.....už teď mám tucha, že nic....... Já ho prostě nevypudím :slight_smile: No, hold si budu muset počkat do úterý na další poradnu a na dalšího Hamiltona...... Ten už snad zabere!!
10. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janco, to je skoda, ze to nezabralo, i kdyz noc je jeste dlouha. Peknou dobrou noc vsem :slight_smile:
10. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem taky v celu, náš drobek je asi super odolný, v pondělí jsem měla Hamiltna, v úterý odešla zátka, zkusila jsem kořeněný nápoj i tento lektvar , skákala jsem do schodů ze schodů a nic, dneska jsem byla na kontrole a prej to ani nevypadá CS4,už třetí den přenáším a mám toho fakt dost, z baráku už nevylízám na sms neodpovídám unavuje mě to každému vysvětlovat. :angry: Tak snad to alespoň vám vyjde.
10. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní úplně s tebou cítím:frowning2:taky už z baráku nevylejzám a na sms a telefony nereaguju..je to děs:frowning2:taky mi nebaví pořád vysvětlovat něco někomu...
11. pro 2009 v 00:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
vidim, ze vcerajsia noc bola maximalne pokojna, alebo to bolo len ticho pred burkou? :grinning:
ja som vcera koktailik tiez vzdala, domov sme dosli o pol deviatej, kym sme upratalai deti a najedla som sa, bolo skoro desat a to som uz bola schopna tak akurat zaliezt do perin. dnes ma cakaju predoperacne vysetrenia :frowning2: tesim sa na den, straveny v cakarnach... tak sa stretneme vecer, aspon s niektorymi :wink:
11. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek