• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
Ahojky.....
Tak taky hlásím, že jsem stále 2v1 :frowning2: Nic se nedělo!!!

Hanik84: Jak ti mohl udělat Hamiltona s tak malým CS???? Já měla CS5 a říkal, že to možná ještě ani nepůjde udělat.... já ho měla v úterý, další 2 dny odcházela hlenová zátka a teď nic.....
11. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko....

san, však jsem Sofi čera vyhrožovala, fže už jí nedám najíst... :sweat_smile: ale když já mám taky hlad, že jo... :slight_smile:

Hanik, já včera byla v Kauflandu a jak na sviňu jsem tam potkala bandu holek z práce, málem mě porazilo... :rolling_eyes: normální slepičárka... kvok, tys to ještě nevysypala?? kvok, jakto??? kvok, ty máš to břicho... jááááj, jsem myslela, že budu házet rajčata... :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Janca, ani stahy, nebo bolesti??? :confused:
11. pro 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bocinka, tak to ti teda nezavidim, este ze nemam kolegyne :grinning:

idem, kocky, vonku leje, ja mam nervy z tych vysetreni uz teraz, zase mi naemraju vysoky tlak a budu ma nutit jest nejake lieky... :angry:
11. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
vanit, já mám tlak pořád hraniční, tak uvidím v pondělí... :unamused:
11. pro 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky právě ho piju..ten mi teda dává horší hnus sem nepila
:frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
San, mě to taky nechutnalo... :unamused: ale co už... :grinning: jo a představa, že bych ho měla pít znova je horší, než pít ho... :grinning: :grinning: držím palce... podávej info...
11. pro 2009 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
boci, ja mavam tlak ukazkovy, ale v tej internej ordinacii mi vzdy vyleti, aj dnes na prve meranie 149/89 :zipper_mouth: nastastie po druhom merani 128/81, ta Dr. na mna neposobi dobre :grinning:

ja som prave prisla domov, zjem pizzu, vypijem teply cajik a pojdem si aj ja namiesat koktailik :slight_smile:
11. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě je z toho uplně zle vždycky když se napiju tak mě to kopne...musím pomalu abych to nevyzvracela
Manžel mi namíchal smrtelnou dávku...50ml oleje velkej panák 6 letý slivovice a rozmixoval merunkovej kompot a dolil troškou merunkovýho džusu no je to hukot!!!
11. pro 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla i před těhotenstvím vysoký tlak, takže to tak gyn bere.... :slight_smile:

vanit, pokolikáté už??? :grinning:

já se dnes rozhodla, že jdu ven... :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijela sestřenka z anglie a domluvily jsme se, že zajdem do hospody, takže jdu, at si říká kdo chce co chce... bude to i příjemná procházka, nebot hospu máme daleko... pěkně se půjdu vykoupat, namalovat, nachystat a v šest hurá ven... :grinning:
11. pro 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ho mám v sobě holky :grinning: teda motá se mi hlava jako blázen jak nejsem zvyklá pít..je to hukot :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Boci ty se máš jen jdi příjdeš na jiné myšlenky....hlavně se opatruj :wink:
11. pro 2009 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
san... pařit nehodlám, ale aspon mezi lidi... :slight_smile: mě ten jeden anák bodnul... :grinning:
11. pro 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bocinka, pytala si sa, kolky koktail? :grinning: stvrty dnes, vcera bola pauza, este zajtra a ak nic, v nedelu ficim na prijem na ten SC :wink:

san, si hrdinka! dufam, ze to aj zaberie :dizzy_face:
11. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
vanit... tobě to snad chutná... :grinning:
11. pro 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ano, ale doteraz som so 100 ml flasticky minula cca 40 ml oleja, takze to nebolo az take dramaticke :sweat_smile:
11. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak se hlásím že proběhl záchod a od šesti každých 5 minut asi kontrakce :confounded: bolí mě jako celá děloh a ztvrdne břicho tak uvidíme co dál :wink:
11. pro 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
sandule, vyborne! ja som vypila cca pred hodinou a asi o chvilu poletim na zachod aj ja :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
san, tak jak to s tebou vypadá? :dizzy_face: :dizzy_face: vanitko co ty?
11. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zatial nic, ale mam cas :wink: ale pravdupovediac, je mi na grc, dnes toho oleja bolo asi 30 ml a aj jablckovice mi cvrklo trochu viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, tu bych si zrovna dala :slight_smile: že by san už jela? :dizzy_face: :dizzy_face: vanit, dneska už to vyjít musííííí
11. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no, neviem, zatial absolutne nic, iba kyselina :unamused:

san sa uz dlho neozvala, mozno to vyslo a bocinka niekde flamuje :wink:
11. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandule, drzim paaaaaalce..Bocinko a ty si uzij hezky vecer!
11. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
janca: no já nevím jestli to byl Hamilton, já si nepamatuji jak to jmenovala, jenom vím, že říkala, že udělá nějaký hmat, a pak do mě vrazila snad celou ruku a že to bylo dost nepříjemné, a pak řekla tak jsem tomu pomohla a snad už se ve čtvrtek neuvidíme. No a od úterý mi taky odcházela zátka, úplně to samé co jsi popisovala ve středu to přestalo a pořád jsem tady v celku.
boci: :grinning: tak to chápu, já jsem dneska jela do města vyřídit nějaké věci a chtěla jsem něco nakoupit na Vánoce, všichni lidi mi neuvěřitelně civěli na břicho a slyšela jsem za zády: Vidělas to břícho, no asi dvojčata .......... Tak jsem se zbalila a jela domů ani jsem nic nepokoupila, neměla jsem náladu,copak jsem nějaké zvířátko v Zoo.
11. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, idem spat, nic sa nedeje, iba som neskutocne nervozna... neviem, ci to patri medzi predporodne priznaky :confused: dobru noc!
11. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Bocinka doflámovala... :sweat_smile: a bohužel bez následků... jsem prostě netěhotná... :confounded:

San, závist... mě se nedělo skoro nic... bolest byla, ale třeba pět minut v kuse, za 10 minut zase, pot
11. pro 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
potom znova a tak... :frowning2:
11. pro 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v pondělí budu 39. t a protože mám vysoký tlak budou mi porod vyvolávat dřív.Myslíte že mám zkusit ten koktej z oleje atd.? Petja psala že se má pít až v termínu nebo po. Díky za radu :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
karo ahoj, já ho pila před termínem a nezabral... :frowning2: jiný holky ho zkoušely v 38 a už mají miminko... :sweat_smile: takže je to hrozně individuální... když nevyzkoušíš, nebudeš vědět... :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jedu do porodky mylsete na mě
11. pro 2009 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek