• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
@sluvko mělo by se to rozjet do šesti hodin..Mně začaly bolesti tuším po čtyřech hodinách, jdu to dohledat v diskuzi..
24. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marinko si hodna děkuju, a jak si na tom byla ty? přenášela si a nebo si chtěla o něco malinko dřív?
24. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Tak tři a půl hodiny po vypití mě začala pobolívat záda a tvrdnout břicho a pět hodin po vypití to zesílilo a začaly být bolesti pravidelné..Pak jsem si dala vanu a bolesti zeslábly a prodloužili se intervaly, tak jsme dali s manželem sexík a hned po něm velmi silné bolesti po třech minutách a tři a půl hodiny po tom sexu byla malá na světě. Dvě hodiny po sexu jsme přijeli do porodky, to už jsem byla otevřená na 8 cm a za hodinu byla Leontýnka venku :dizzy_face: Měla jsem 14 dní do termínu..
24. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si šikulka, já manžela k sexu asi nepřinutím:slight_smile:
takže vanu jsem si dávat asi neměla:frowning2:, no počkáme, malá se mi tam nějak vrtí, a začíná se tlačit víc dolů... tak snad
24. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Měla jsem na placentě hamatom, tak jsem se bála, aby placenta ještě stíhala vyživovat, doktoři to dost podcenili :unamused: A šíleně mě bolely kosti v pánvi, nemohla jsem skoro chodit..Od toho 39 tt už je miminko donošené, tak jsem si říkala, že to zkusím a jestli to má vyjít, tak to vyjde. Moc jsem tomu nevěřila, nějak extra jsem na porod připravená nebyla. Malá teda byla hodně nízko,ale čípek jsem ještě měla a otevřená jsem byla jen malinko. No a nápoj mi nakonec Leontýnku zachránil, protože placenta už na tom byla opravdu velice špatně a kdyby nešla ven dřív, možná bychom se toho termínu ani nedočkaly, hrozil každým dnem placentární infarkt :frowning2: Naštěstí to dobře dopadlo, malá věděla, že už musí ven a proto nápoj se sexíkem zabraly :wink: Držím ti moc palečky, ať to taky vyjde, ale záleží jen na miminku, jestli už se mu chce ven, nebo ještě ne..
24. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč si ty chtěla rodit dřív?
24. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jste holky měli velké štěstí:slight_smile: gratuluju
24. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu jíst?
24. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Já jsem jedla řízek :grinning:
24. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím nic... prdelka malá asi ještě není připravená... :wink:
24. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka prosincovky se po Tobě sháněly.... :wink:

@sluvko hodně štěstí přeju, někdteré to chytlo i druhý den... :wink:
24. čer 2010 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno:slight_smile:
tak zatím jsem měla v noci kontrakce velmi velmi silné, ale tak moc to bolelo, že jsem šla rovnou do vany, a přešlo to. od rána mě bolí pánevní dno. tak uvidíme.
Holky děkuji za podporu.
25. čer 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko tak tos měla úúúplně jako já... musela jsem do vany... bylo mi z té bolesti až na zvracení.... ale tak nějak jsem cítila, že to není ono... po vaně to přešlo... a pak už jen slabá bolest spodku....
25. čer 2010 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceeruti Holky,tak ja ho nedala,neměla jsem odvahu a ještě ten večer se mi porod rozjíždel sam...ale jak muj porod dopadl...jsem rada,že jsem ten ricin nevypila....
28. čer 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceeruti snad to nebylo tak zlé.... :unamused:
28. čer 2010 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceeruti promiň, tak jsem si přečetla o Tvém porodu a mrzí mě, že jste si to tak špatně prožili.... :frowning2: ale už jste v pořádku a Jiříček je moc krásný kluk jako buk.... :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky furt jsme 2v1, dneska jsembyla na kontrole a zeptala jsem se co dělat když mě hodně svědí kůže udělali mi jeterky - no a nedopadly moc dobře:frowning2:
29. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bocinko,tak jak se máte,holky?Koukám,že taky rostete jak z vody :grinning: My už máme dva zoubky,hurááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď nám jdou asi další...to je boj :frowning2:
Tedy ale ze Sofinky je pořádná fešanda po mamce :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , mě by hodně zajímalo, jestli některý to miminko, který jste údajně přenášely mělo znaky přenošenosti Tzn. olupující se kůže, dlouhý nehtíky atd.
Díky za info.
3. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenises26 ahoooojky, děkujuuu.... :dizzy_face: my o prvních čtyřech zoubcích ani nevěděli, a ty další tři byly děs... takže těď jich máme sedm a trpíme zas, páč rostou špičáky... :frowning2: máš pravdu, je to boj, ale já si říkám, že to budeme mít aspon brzy za sebou... :wink: Páťa je šikula a má vypapanou pusu jako my.... :dizzy_face:

@lablanita moje malá byla vyvolávaná na údajný termín, kvůli velikosti a i přesto všechno měla dlouhý něhtíky, kůže teda v poho, ale i doktor po porodu říkal, že je 100% přenášená aspoň týden.... a můj brácha byl přenášen 14 dní a přesto se neloupal, jen nehty měl jak drápky...
3. črc 2010 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zabral někomu ten ricinovy napoj ve 39+0tt/podle konika 40+0tt/ ?
9. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anette- taky jsem ho zkoušela celkem třikrát a mě teda nepomoh jen jsem se pořádně pos.....a :wink: jednou nějak těsně před termínem pak v den termínu a pak asi čtyry dny po termínu. Doktor řek že v sobotu uděláme indukci tak já na malou ať kouká jít sama nebo se jí to nebude líbit když nebude připravená a mě taky ne. Tak se lekla a šla sama v noci :slight_smile: Ale za zkoušku nic nedáš maximálně se opravdu po....... ale stejnak by člověk měl bejt pokornej k přírodě i ktomu mimču a nechat to být.
9. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@averena člověk by aji k mimču pokornej byl,ale tady jde o řízenou indukci lékařů,pokud by bylo na mě přenášela bych klidně i těch 14 dní,já šla do nápoje,páč jsem dostala nůž na krk od doktorů!
10. črc 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, me teda ten napoj nezabral.jakorat jsem z toho měla prujem. :sweat_smile:
14. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka No jejda,to už máte tolik zoubků? :grinning: To měla první zoubek Sofinka docela brzy,ne?Pátín je jedlík po taťkovi :grinning: :grinning: ,ale je to takové naše malé zlato :sweat_smile: .Ale pamatuješ,jak jsem tu psala hned po porodu,jak je to spinkavé miminko,že o něm ani nevím a ty jsi mi psala,aby mu to tak ještě vydrželo?Ty bláho,byl takhle asi dva měsíce a pak to začalo,přes den řval a řval :grinning: No,ale alespoň v noci spal dobře a spí tedy do dneška...musím zaklepat :grinning: .Teď už jsme v pohodě,naopak je to takový smíšek,jak říká babička :slight_smile: .A co Sofinka,jaká byla jako novorozeňátko?
16. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenises26 první dva zoubky jsme našli náhodou ještě před 4tým měsícem... byly to dvojky nahoře.... vypadala jako upírka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: teď už jich má skoro devět - těch zubů.... všichni mi říkají, co jsem jedla za prášky... :grinning: :grinning: :grinning: ale já nic, jen ten riciňák... :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá byla skvělá a vlastně pořád je, přes den je smíšek, od porodky spí dvakrát denně a přes noc se budívala jednou, dvakrát, potom vůbec.... :dizzy_face: jenže jako jsme o prvních třech zubech ani nevěděli, tak ty další stály za to... :zipper_mouth: no a teď už zase spávala skoro celou noc a má úplně ukázkovou separační úzkost, tak čekáme až přejde tohle a můžou třeba začít růst stoličky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska máme 7 měsííícůůůů.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenises26 a co velkej brácha na malucha???? :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Tak to je zlatý dítě :slight_smile: No Tonyna je z něj úplně hotovej,pořád se s ním mazlí,hraje si s ním,dává mu napít,prostě super.Kdyby mohl,tak s ním spí i v posteli :grinning: .O tom ricinu mi ani nemluv,bylo mi z něj tak špatně,že jakmile někam liju olej,tak si na to pokaždé vzpomenu a je mi na zvracení :confounded: .Věř mi,že asi měsíc a půl po porodu jsem nemohla číst ani tady tu diskuzi,protože se mi zvedal žaludek.Brrr :confused: .A co vy,nepořídíte Sofince sourozence? :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenises26 no, je fakt, že mi teda bylo taky divně a asi bych ho už nevypila, kvůli té chuti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani meruňkovej kompot už si nedám.... :grinning: Sofinka má na sourozence ještě čas.... vždyť ani nechodí.... můj brácha je o deset let mladší a vyhovovalo mi to, ale samo nechci čekat tak dlouho.... tak tři, čtyři roky a bude mimi.... :wink:
16. črc 2010 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neodbočujte, prosím, od tématu :wink:
16. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek