• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

1. prosince 2017 
@bocinka My chceme taky ještě...holčičku,tak snad se konečně povede,ale taky tak za tři,čtyři roky :grinning:
16. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenises26 jako u nás... jen Mira chce toho kluka.... já raději ještě holčičku.... ale abychom neodbočovaly... :grinning: :grinning: olej byl hnusnej, ale pomohl mi se připravit na krásnej porod - tedy pokud takový existuje... :sweat_smile:
16. črc 2010 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam chuť oleje nevnímala,nicméně konzistenci jo,nebylo to nejhorší,mě obecně olej nevadí.No a taky sem to vypila jakoby najednou
17. črc 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote,já si na ten olej vzpomenu a je mi zle,ale kdybych byla těhotná znovu,tak vím jistě,že už bych olej nedala :zipper_mouth:
23. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenises26 Tak to já si olejík vyzvedávám příští týden ve zdravé výživě :wink:
23. črc 2010 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni já se chystám lej vypít 8,8 to budu 39+0 nemůžu čekat do termínu protože pak by mi to už vyvolali nenechají mě přenášet :frowning2:
chci se zeptrat je nějaká šance že to zabare před termínem?asi ale musí být mimčo nachystané co?nechci zase na vyvolání chjo :pensive:
a ještě dotázek někdo tady psal že si dal půl decového panáka to jako bych ten olej musela lupnout celý protože ten můj má 50ml :confused:
23. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja toto uteklo, že??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@kaceenka81 holky, to tady luply.... 50 ml je si myslím akorát.... :slight_smile:
23. črc 2010 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaceenka81 Zkusily i před TP,někomu vyšlo někomu ne. Já jsem dávala půl panáka oleje...
23. črc 2010 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bocinka No mi povídej,s jedním prckem v závěsu to letí jednou tolik :dizzy_face:
23. črc 2010 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja to asi jo.... nemám možnost srovnat... :slight_smile: napíšu Ti tak za tři roky... :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaceenka81 Kači, může zabrat, mě zabral první den 39 tt :wink: A nachystaná na porod jsem nebyla :wink:
23. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha díky no zkusit to můžu maximálně se po...ru,segra to vypila v den termínu a porodila.jenomže byla připravená mě dr.říká že se zatím vůbec nic neděje.ale zkusím to :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja Peti, ty se ho chystáš zkoušet kdy? Jsem hrozně zvědavá, jestli na tebe zabere i podruhé :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARINKA-ne?já myslela že to musí být aspon trochu nachystané.tak to jsem ráda že mám aspon nějakou naději.třeba mě to aspon připraví i dcera byla v termínu vyvolávaná a byla jsem nepřipravená rodila jsem s kapačkama úděsných 17h a ještě to skončilo kleštěma takže nikdy více.
23. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaceenka81 Tak to ti moc držím palce, ať to zabere!! U mě byla malá akrorát dost nízko, ale ještě jsem měla čípek a neotvírala jsem se..Ale už jsem měla špatnou placentu, tak to možná zabralo kvůli tomu, že tělo vědělo, že by už Leli měla jít ven..
23. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo že bych to zkusila už příští víkend v 38+0 at se to trošku pohne a pak v tom 39+0 ještě jednou ?já nevííím :confused:
ale celou diskuzi jsem přečetla četla jsem to 2 dny :grinning: vím že to někomu zabralo před ale nevím jak na tom byly s nálezem a tak.každopádně po tom co to vyzkoušela segra a ten den jela tak tomu věřím a doufám že to zabere i na mě
23. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaceenka81 Zkusit to můžeš, se mnou to zkoušela ve stejný den holka, co byla taky na začátku 39 tt a taky jí to zabralo. Ale určitě je šance menší, než kolem termínu.. :wink:
23. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vás si pamatuju to jsem četla :grinning:
třeba se ke mně někdo přidá přece jen aspon ve dvou je to lepší :slight_smile:
jinak malý má už ted 3,20 takže to nebude problém ale já mám asi talent na velké děti dcera měla taky 4kg
23. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám že starší děti máme stejně staré :wink:
23. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marinka Mári,já ho kupuji pro sichr,třebas ani nepoužiju,já jsem hrozně zvědavá,jak se mimi ohlásí tentokrát :dizzy_face: Jinak,až jak mi dají nůž na krk s vyvolávačkou...
23. črc 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaceenka81 Fakt že jo :grinning:

@petja Tak snad nebude tentokrát riciňák ani potřeba a půjde prcek ven dřív, jak to často u druhých porodů bývá :wink:
23. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ahoj @marinka
já jsem v pátek začala 41tt, byla jsem na ko v porodnici a tam mi řekli, že se mimi ještě nechystá a že mu dávají 10 dní. Takže já si chci v pondělí koupit riciňák a jestli se nic nestane, tak nejpozději v neděli 1.8. vyzkouším nápoj :wink: Tak kdybys chtěla @kaceenka81 tak to můžeme vyzkoušet spolu :wink:

Já už jsem ho tedy jednou zkoušela, to bylo někdy asi 38+4 a to mě to jenom prohnalo, ale to přiznávám, že vzhledem k tomu, že to na porod ještě vůbec nevypadalo, takže to bylo brzy..
24. črc 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja Tak to tě obdivuju a zároveň moc držím palce,aby vše vyšlo tak jak má. :slight_smile:
25. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenises26 Vyvolávačka byl můj strašák a jak mi dali nůž na krk šla jsem do nápoje.Jinak mi bylo v těhu ještě dobře,ale prý už jsemměla málo plodovky,což byl ve skutečnosti taky omyl.Chuť toho nápoje šla nějak mimo mě,soustředila sem se na věci příští :wink: myslím,že není co obdivovat a děkuji!!!
25. črc 2010 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,od brzkého rána tu pročítám tuto diskuzi. Teď už jsem zaregistrovaná a zítra jdu kupovat olej a honem na to vletím :wink: TP jsem měla již minulý týden a MUDr říkal,že se ještě k ničemu neschyluje. Z vyvolávání porodu mám panickou hrůzu...... Dalo to tolik "práce",než se mimi vůbec usadilo a tak při představě samé chemie,kterou by do mě cpali.....brrrr...
26. črc 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcela73 marcel, tak dej určitě vědět, jak to na tebe zafunguje :wink: Jsem zvědavá :sunglasses:
26. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem zvědavá :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vorllinka to bysme mohly ale ty máš už po termínu u mě je malá šance.ale zase si říkám že by mě to třeba aspon připravilo aby když mi to v termínu vyvolají to zas netrvalo tak strašně dlouho :unamused:
26. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaceenka81 Kači, no já jsem to taky zkoušela dřív (jak jsem psala) a nevím, jestli mě to připravilo.. Zatím jsem pořád zavřená a na porod to vůbec nevypadá.. Riciňák jsem si dneska koupila, ale když nic nebude, tak ho vyzkouším nejspíš až v neděli. Uvidím, co mi řeknou ve čtvrtek v poradně.. :wink: Kdyžtak se tu v neděli sejdem :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek