• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

10. července 2017 
@ninouche a ten čaj se dělá jak?
20. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
9ka - o zdravy vyzive tady newim :(
20. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucielp - nevim jestli to ma cenu obejdnavat kdyz muzu kazdym dnem porodit prenasim dneska 2 den a nez by to prislo tak bych asi porodila sama
20. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ten čaj piju denně od neděle - břicho tvrdne, občas nějaký ten posel, ale jinak nic. :unamused:
Dávám 15 hřebíčků, cca 3 cm zázvoru+přisypu trochu sušeného, 1kůru skořice+taky přisypu mletou, 1 polévkovou lžíci sporýše. Je to dost štiplavé, tak to sladím a přiliju trochu mléka.
Dneska jsem snědla i misku nakládaného zázvoru a wasabi (prý pomáhají pálivá jídla), tak čekám co to udělá. :confused:
20. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danyseq tak jedině zkus vyslat toho přítele, jestli mu to prodají... :confused:
20. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
9ka - jj to zkusim zitra ho vyslu :slight_smile: a jemu snad jo
20. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka a to je na 1 litr? a ten sporýš je co??
20. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem v pět vypila další várku "ricinu" tak jsem zvědavá. Po dvou hodinách mě to parádně prohnalo a jinak mi docela často tvrdne bříško, ale to už mi pořádně tvrdne 14 dní, takže to vypadá,že z toho nic nebude :frowning2: ale za pokus to stálo.
20. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucielp na 1 litr - já mám konev asi na 3/4l, ale z toho už se nestřílí... hlavní je množství těch ingrediencí. Sporýš je bylina, taky se to jmenuje Verbena, koupila jsem ho v bylinářství. Má pomoci děložním stahům. M.j. je i na uklidnění a lehce projímavý. :wink:
20. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tajk jdu v pondělí na vyvolání tak uvažuju že bych to zkusila ještě dnes odpoledne nebo zítra.naposledy jsem to pila ve středu ale jen mě z toho prohnalo.tvrdnutí břicha A POSLÍČCI ANI NEVÍM CO JE.TAK NEVÍM...
NEBUDE JEŠTĚ NĚKDO BUMBAT??ŽE BYSME SE NAVZÁJEM PODPOŘILY :grinning:
21. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veendula Já se jdu v pondělí dohodnout na vyvolání, tak si to chci dát zítra ráno co nejdřív, abych na to měla čas. Myslela jsem tak kolem 7 ráno.
21. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucielp Tak koukám, že ti už odpověděla 9ka - je to asi víceméně jedno, v jakém poměru - já mám tento recept: 10 hřebíčků, 1ks celé skořice, malý zázvor - to se lehce vaří 10 minut, mezitím si udělám čaj ze sporýše (je to bylinka - sporýš lékařský, neboli verbena officinalis, kdybys potřebovala lat. název) a ten pak přilít k tomu odvaru z koření. Já jsem sporýš sehnala u Grešíka. Ale zatím bohužel taky žádný účinek... možná mi trochu víc tuhlo břicho, ale nijak dramaticky... bolesti žádný, takže zatím to teda nezabírá
21. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka klidně ráno mě je to jedno :slight_smile:
tak že bysme se tu sešly?
akorát jsme psala petje že mi ho chlap donesl z lékárny a je tam napsané ricinový olej ale pod tím je natištěno K POTÍRÁNÍ.no ale prý je to on tak snad se z toho neotrávím :grinning:
21. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi jako namíchali není to originál.to ricinový olej je tam napsané rukou
21. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jak se vzbudím jdu do toho, doufám, že nejpozději do 7 hod. :slight_smile:
Z té lékárny: někdy to míchají s hroznovým olejem, tak doufám, že když je to k potírání, tak Ti to nenaředili. Já mám od Saloosu a je tam napsáno za studena lisovaný, vhodný též k vnitřnímu užití. Mám 50ml, tak si chci dát půlku, místo džusu mám meruňkový kompot. :wink:
21. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak na tzo ted asi nepříjdu :confounded:
a co to je ten hroznový olej to by mi ublížilo?
21. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by Ti asi neublížilo, spíš se to tím někdy ředí, aby to nebylo tak silné...
ale tady spousta holek mělo úspěch s olejem z lékárny, takže bych se s tím nijak nezabývala :sweat_smile:
Kolik si toho dáš?
21. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám toho asi 40dcl tak právě nevím.asi všechno :slight_smile: když už tak už maximálně se snad poseru. :grinning:
21. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši 4dcl :sweat_smile:
21. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 dcl - to je bezmála půl litru?! :astonished:
21. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééé :grinning: já jsem dneska fakt mimo :sweat_smile:
prostě 0,4dcl.takový panák no
21. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :grinning: to bych asi dala celý, já pořád špekuluju jestli si mám dát půlku nebo celý - 50ml, ale asi dám celý. Co jsem četla různý recepty na netu, tak píšou 30-50ml. Tak když už se mám pos.at... :grinning:
21. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě když už má být průtah tak aspon pořádný :grinning:
21. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

@veendula Tak napiš, jak to do sebe kopneš... já si to dám hned jak se vzbudím a písnu. Tedy asi to nedám na lačno, abych to pak nevyhodila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se asi taky trochu najím.já to taky kopnu ráno hned jak vstanu.tak se tu pak sejdem :wink:
21. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to do sebe kopla... Rozmixovala jsem kompot i se šťávou, přilila trošku minerálky, víčko slivovice a 50ml oleje. Pak jsem to ještě zapila skleničkou jedlé sody - to jsem někde vyčetla, že to podpoří, ale nevím přesně jak...
Dalo se to úplně v pohodě vypít, jediné, co mi trochu vadilo takhle po ránu, byla ta vůně slivovice, jinak dobré.
22. srp 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem tuuuu.tajk hlásím vypito v 7,20h. :slight_smile:
22. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda vadilo jak mi to tuhé zůstalo nahoře ale jinak se to dalo .jednou mě sice natáhlo ale ustála jsem to.
22. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám teda trochu problém udržet, nějak mi to leží v žaludku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi není problém to vypít, ale nevyvrátit... :grinning:
22. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky mi to moc nedělá dobře ale zatím se držím :grinning:
22. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek