• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
tak co jak jsi na tom???u mě zatím nic
22. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem byla jednou na wc, mám slabé kontra, ale nepravidelné - jednou jsou to 2 min, pak 5.... :unamused:
možná by se Ti hodilo tohle: http://www.contractionmaster.com/
je to počítadlo kontrakcí - když začne klikneš start a když skončí tak stop - a hlídá Ti to délku a intervaly... :wink:
22. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím nemám co počítat. :frowning2: zítra mě to asi nemine.ach joooo
ale tobě to přeju hlas jak se to vyvíjí :slight_smile:
22. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím je to fakt slabé a nepravidelné v rozmezí 3-7 min :unamused: , ale je to trochu jiné než poslíci - nebere mě to v podbřišku, ale uprostřed. MOžná půjdu za chvíli zase na wc a bude po těch záhadných kontrakcích.... :grinning:
22. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebyla ještě ani na wc.vidím že moji děloze se pracovat nechce to zítra teda potrvá...
22. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veendula neházej flintu do žita, některé holky se po tom taky nepoto... a ten den rodily,
třeba Tě to ještě drapne.. :slight_smile:
22. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ti říkali na kontrole?jaký máš nález?já jsem na prst otevřená a čípek mám měkký.nic víc mi v pátek neřekl
22. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla v pondělí na špičku prstu a taky měkký čípek.
teď mě to podruhé prohnalo a to už byl poněkud větší brutus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: až sem se opotila... :grinning:
bůhví jestli ty kontra nejsou jen střevní křeče... intenzita sílí, ale intervaly jsem přestala počítat, asi zase začnu.
já ani nevím jak vypadá, když se to rozbíhá samo - první mi vyvolávali a to začly rovnou silné kontra, co se ani nedaly prodýchat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na tom stejně.taky jsem měla vyvolávaný porod.takže neporadím :unamused: já ještě pořád ani nebyla na wc ach jo
22. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka Nemáš u sebe mužíčka, že byste zkusili sexík?? Já jsem to měla jako ty, taky se mi po nápoji rozjeli kontrakce, nebyly úplně pravidelné, nejdřív co 3 minuty, pak i co 10 a slábly, ale jak jsme dali sex, tak okamžitě velmi silné bolesti a za tři hodiny byla malá venku :slight_smile:
22. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , aspoň to máš klidný, mně pořád tvrdne břicho, 2x jsem se pos.ala, ale nějaké pravidelné stahy nikde.... :unamused: a už to je 5 hodin.... :frowning2:
22. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka My jsme dali ten sexík 8 hodin po vypití :wink:
22. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka mužíčka, neteř, dceru... je tu dost příbuzných... :grinning: asi mi bude muset stačit koktejl... jsem ráda, že mužíček vaří... :slight_smile:
Jinak díky - Tvůj příběh jsem četla - tak nějak bych si to představovala... :slight_smile:
22. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím - kontra jsou stále silnější a pravidelnější cca 4,5 min, trvají kolem 2,5 min. Občas je tam menší výkyv - tak 1x za hod (třeba 7min). :confused:
Chci si dát sprchu, ale bojím se, že to přejde.... :slight_smile:
22. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja stale nic, uz bych to taky chtela mit za ssebou a nic :( uz 4 dny prenasim a zkusila sem snad vsechno a nic :(
22. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem byla 4x na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kontrakce po sprše pořád, ale slabší, tak nevím, už jsem z toho jelen. :confused: manžel se pořád ptá jestli už jedem, tak ráááda bych mu řekla že jo, ale spíš mi připadá, že to slábne.... :frowning2:
22. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veendula tak co, pořád nic?
mně se to zase rozjíždí - je to jako ráno - postupně to sílí, ale ještě to chce tu pravidelnost... :unamused:
22. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka Držím palce!! Já jsem ani u jedné holky přesně pravidelné kontrakce neměla, nemusí být :wink:
22. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bohužel nic měla jsem křeče ale jen z průjmu.takže zítra chemie :frowning2:
22. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka já ještě občas zkouším ty bradavky - to prý taky pomáhá... a co byl impuls pro vyjetí do porodnice? praskla Ti voda?

@veendula třeba Ti to aspoň pomohlo se nastartovat a po té tabletě to pojede rychle... :wink:
22. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka Já jsem pořád čekala, hodinu po tom sexíku už jsem měla opravdu pořádné bolesti, dala jsem si vanu a nepřestalo to a jak jsem z vody vylezla, tak jsem začala krvácet a to byl konečně ten impuls, abych zavolala babičce na hlídání a šla budit manžu :grinning: Do porodnice jsme vyjeli asi o čtvrt na dvě a o půl třetí byla malá na světě, přijela jsem tam otevřená na 8 cm a nevím teda, kdybych nezačala krvácet, tak asi porodím doma :sweat_smile:
22. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka nevím jestli mě to nastartovalo protože sem neměla vůbec bolesti tak asi těžko.tobě to ale moc přeju a tiše závidím :pensive:
22. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, jsem tady nová, nestíhám celé dočítat, ale zní to zajímavě, můžete mi napsat ten koktejl? Díky moc :wink:
22. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena29 Panák slivovice (nebo může být i vodka), panák ricinového oleje a dolít do 3 dcl meruňkovým džusem..
22. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka díky, koupím olej zkusím to :wink:
22. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrakce ustaly... :angry: Byla to ale pěkná neděle.... taková napínavá... :grinning: Zítra KTG a kontrola, tak když mu řeknu jak jsem se dneska rozjela, třeba mě hned nepožene do nemocnice a ještě chvíli počká. Zkusila bych to v úterý znova, jen se trochu děsím té srágory - to jsem myslela, že mi vypadnou i střeva... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moje první dcera byla už touhle dobou 10 dní na světě...
22. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9ka Škoda, že nešel ten sexík, jsem si jistá, že by ti to taky rozjelo jako mě :wink:
22. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka myslim ze alkoholu tam ma byt jenom "hlt", ne panak! :confused:
22. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka Ty, já už bych to asi stejně nedala - sotva se hýbu a manžel taky není zrovna drobek (120kg)... :grinning: a ten se navíc bál i toho oleje, že to miminku ublíží - asi bych ho nepřekecala.
Uvidím co zítra monitory a MUDr - jestli se to nějak pohnulo.... Malá prostě nechce být ve Lvu, ale v Panně... :slight_smile:
22. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninouche Já jsem si dala malého panáka :sweat_smile: No malý panák a hlt, to už je skoro nastejno :wink:
23. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek