• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohlo k otočení miminka cvičit kočičí hřbety?

19. října 2013 
Cvičil někdo kočičí hřbety a pomohlo vám to k otočení miminka?Jsem 37+4tt a malá je v poloze příčné nebo šikmé.. A pokud se neotočí do 39tt. Tak nám naplánují císaře. Chci to ještě zkusit jí přemluvit tím cvičením. A otočilo se vám miminko při tom cvičení nebo až někdy během dne. Díky
19. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ptat se zda pomohli nepomohli.. pode me zkus to.. delej hrbety... kdyz umyvas podlahu. taky na 4rech.. spat na levym boku.. to vse mi bylo receno na zacatku tehu.. tohle vse pry prispiva k dobre poloze miminka.. ja to dodrzovala hned od zacatku.. takze zkus to.. mozna je pozde.. ale za zkousku nic nedas.. :dizzy_face:
19. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slegr71 já je dělala cca ve 30.tt,ale bylo mi z nich blbě,tak jsem přestala a dcera se otočila sama.
19. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila jsem, ale nepomohlo. Ale moc poctivě jsem necvičila. Věřila jsem, že má malý důvod se neotočit a taky měl. Takže bych to nehrotila a nechala to na miminku, ono ví, co dělá :slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já je cvičila, poctivě a malé se to ani trochu nelíbilo, snažila jsem se a pak se mi začalo dělat zle, mrně se kroutilo a hrozně bolestivě kopalo, tak jsem usoudila, že asi má nějaký důvod a nechala jsem to být.
19. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slegr71 JA nekde četla,že pomaha svitit baterkou a navadet mimi ve směru kterym je potreba aby se dítko otocilo... Skus to,vdyž mimi v břísku vníma hlas a zmeny svetla a tmy,tak asi na tom neco bude.
19. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek