Pomohlo k otočení miminka cvičit kočičí hřbety?

slegr71
19. říj 2013

Cvičil někdo kočičí hřbety a pomohlo vám to k otočení miminka?Jsem 37+4tt a malá je v poloze příčné nebo šikmé.. A pokud se neotočí do 39tt. Tak nám naplánují císaře. Chci to ještě zkusit jí přemluvit tím cvičením. A otočilo se vám miminko při tom cvičení nebo až někdy během dne. Díky

luciebx
19. říj 2013

hele ptat se zda pomohli nepomohli.. pode me zkus to.. delej hrbety... kdyz umyvas podlahu. taky na 4rech.. spat na levym boku.. to vse mi bylo receno na zacatku tehu.. tohle vse pry prispiva k dobre poloze miminka.. ja to dodrzovala hned od zacatku.. takze zkus to.. mozna je pozde.. ale za zkousku nic nedas.. 😵

benjik
19. říj 2013

@slegr71 já je dělala cca ve 30.tt,ale bylo mi z nich blbě,tak jsem přestala a dcera se otočila sama.

petaov
19. říj 2013

Zkusila jsem, ale nepomohlo. Ale moc poctivě jsem necvičila. Věřila jsem, že má malý důvod se neotočit a taky měl. Takže bych to nehrotila a nechala to na miminku, ono ví, co dělá 🙂

zzuzinda
19. říj 2013

Já je cvičila, poctivě a malé se to ani trochu nelíbilo, snažila jsem se a pak se mi začalo dělat zle, mrně se kroutilo a hrozně bolestivě kopalo, tak jsem usoudila, že asi má nějaký důvod a nechala jsem to být.

missymici
19. říj 2013

@slegr71 JA nekde četla,že pomaha svitit baterkou a navadet mimi ve směru kterym je potreba aby se dítko otocilo... Skus to,vdyž mimi v břísku vníma hlas a zmeny svetla a tmy,tak asi na tom neco bude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru