Probíhal u vás hnízdící syndrom?

jitulien
10. čer 2018

Holky, probíhal u vás hnízdící syndrom? Jak dlouho cca před porodem? :D já mám totiž pocit, že ho má spíš můj milovaný :D dnes ráno se probudil s tím, že budeme malovat

kackama
10. čer 2018

U mě vůbec nic takového neproběhlo 😂 ale jak říkáš, u manžela ano. Honem honem uklidit, a tohle a tamto se musí dodělat a tak 🙂

cuuza
10. čer 2018

Dvy týdny před porodem, bylo 35 stupňů, já totálně ko a jen jsem koukala po bytě, či všechno by se mělo udělat a změnit...

raduushka
10. čer 2018

Nestrašte 😀 jsem ve 31tt a už od minulého týdne chodím a vymýšlím co kde předělám, v pondělí a úterý jsem dokonce malovala když byl přítel v práci 😀 ve středu si přebrala veškeré oblečení a roztřídila a už plánuju co nakoupíme v ikei a pepcu abych mohla dát do pořádku verandu a předsíň 😀

petrinda
10. čer 2018

Asi měsíc před termínem, až nekontrolovaně, jsem dělala nájezdy na obchody a tvořila doma mega zásoby trvanlivých potravin a drogerie, a 2 týdny před porodem nájezd na IKEU, protože jsem si prosadila předělat obývák :D

vanea
10. čer 2018

Asi měsíc před:D A trvalo to celý ten měsíc..když jsem si pak řekla, že už je vše hotovo a prcek může k nám, začala jsem rodit :D (narodil se o měsíc dřív, takže teoreticky byl ten hnízďák 2 měsíce před oficiálním termínem, ve skutečnosti měsíc =) )

oveckaluky
10. čer 2018

Jsem dneska 22+5 a minulý týden jsem začala malovat kuchyň (jen spodek, do výšky metru a půl)...chlap byl nadšený, líbí se mu to - do chvíle, než jsem mu řekla, že by mohl vymalovat i WC a chodbu a nadiktovala jsem pár dalších věcí...prý mu byl to moje hnízdění čert dlužen 😂

hubertka
10. čer 2018

Mám ho cca od 6.měsíce..rodim v půlce srpna a občas mě to až děsí 😃

vendelinka08
10. čer 2018

Ja to tak mela..uklizela jsem.chystala a jeste jsem musela umyt okna..i kdyz jsem vedela ze se to nesmi...jenze ja to proste musela mit...myslim ze tak po 30tt...v lete...

taya244
10. čer 2018

tento syndrom mam, uz nahanam manzela k malovke dokupit skrine a vysavaniu. na umyvanie s prostriedkami sa spolieham sama na seba... lebo ja viem najlepsie. Takze ano cim som vo vyssom stadiu tym viac som trhla 🙂

viki999
10. čer 2018

Hnízdíci syndrom...no i když se projeví, tak je mi to k prdu, manžel má už přes měsíc záda v čudu, aktuálně jsem ráda, že vůbec chodí.. já vydržím na nohách tak 5 minut a musím si sednout..
Pokoj se měl vymalovat, poskládat skříně, vytapetovat, obrousit a nabarvit postýlku, o malování zbytku baráku co bylo v plánu nemluvě..a co? Mám smůlu.. Mám koupenou cestovní postýlku a s tím si budu muset vystačit.. kam dám vyprané věci netuším.. jsem 31tt.. tak třeba se to ještě otočí..

jitulien
autor
10. čer 2018

Tak koukám, že většina z vás pěkně řádila 😀

@viki999 nezávidím 😪 přeji ať je manžel co nejdřive fit 🙂🍀

viki999
10. čer 2018

@jitulien Díky.. svojí odpovědí jsem ti asi moc nepomohla.. ;)

cherris
10. čer 2018

Já jsem namrazila asi dvacet krabiček vařeného jídla, teď se má po dvou letech narodit číslo dvě, tak si říkám, že bych to měla konečně vyházet😁

esufi
10. čer 2018

tak nějak snaha připravit věci byla od sedmého měsíce. Nábytek jsem si sestavila sama, vždycky když přišel (objednávala jsem přes internet). Ale že bych vyloženě hnízdila, to ne. I tašku do porodnice jsem balila až když manžel prudil někdy koncem 39. týdne (prvorodička, tušila jsem, že budu mít ještě nějaké dva týdny před sebou). Na vaření do zásoby jsem se vykašlala, dorazili tcháni na třítýdenní návštěvu, tak se ve vaření střídáme...

jitulien
autor
10. čer 2018

@esufi taška do porodnice mě taky zatím nijak nebere 😀

klaranagy
11. čer 2018

@jitulien Já bych hnízdila pořád 😀, ale v těhotenství asi tak od třetího měsíce jsem začala vymýšlet a přemýšlet, ale jen v hlavě, až tak kolem 6 měsíce jsem pak začala realizovat 🙂.

dc2015
11. čer 2018

Nijak 🙂 Ani u muže bohužel, ale aspoň u jednoho z nás by se hodil! :D

katkatomaskova
11. čer 2018

Já minulý týden ve čtvrtek sbalila tašku do porodnice (to nám tu ještě pochodoval pán ze stavebního úřadu, neb se ten den kolaudoval baráček 😂😂 ) a to jsem točila i jednu pračku s miminkovským, co balím sebou. Dnes už jsem začala prát opravdu věcičky pro malou 🙂 Dnes deky a za chvilku půjde noční, tak vyperu ještě plíny, zítra to nechám schnout a ve středu repete 😎 Pak mi do toho zase vlítne manželovo pracovní, po kterém se musí buď otočit jedna várka oblečení, nebo v programu vyčistit buben, takže o víkendu už nic nevyperu a budu pokračovat zas příští týden. Ono se to nezdá, ale ono to letí 😎 A až to všechno vyperu, naložím to do auta, a odvezu ke tchyni, která mi to s chutí vyžehlí 😂

A to nemluvím o tom, že bych chtěla vymalovat chodbu, která jako jediná ještě v baráku vymalovaná není, a nepohrdla bych novým nátěrem v ložnici 😇 Jenže chlap současně blbne u míchačky venku na terase, a já už to sama ve 34tt nebudu pokoušet... 😂 Takže mám asi peška... 😢

priefi
12. čer 2018

@jitulien ja jsem ted u konce 1.trimestru a manzelovi uz to zacalo taky 😅

cherris
12. čer 2018

@katkatomaskova my máme dovolenou na maltě už šest let 😁 chodba ještě není ani omítnutá a dětský pokoj je hrubá stavba. To už máme dvouletého, když se narodil, tak jsme zjistili, že to zatím není potřeba a teď se mi ho tam taky nechce odstrčit, jen proto, že bude dvojka.

katkatomaskova
13. čer 2018

@cherris Taky nám to trvalo (a trvá 😀 ). Stále ještě není vše na 100%, ale zkolaudovat jsme potřebovali - kvůli adresám, neb já mám trvalák ještě stále u rodičů, což je 60km daleko... 😂 No a taky abych měla kam napsat malou 🙂 Dětské pokoje ani nezmiňuji - v jednom je naskládaný stavební materiál a stroje - řezačky, pily, cement a já nevím co všechno 😂 Paradoxně je to ten pokoj, který bych chtěla pro malou jako dětský.... A ve druhém má muž modelařinu 😂 Zatím se plánuje, že bude malá s námi v ložnici ve své postýlce, a my pohneme s venkem - potřebujeme za barákem srovnat terén, abychom postavili pergolu a bylo kam přesunout ten stavební matroš, aby se mohl udělat pokojík 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru