Sestup bříška dolů. Ve kolikátém tt?

kachnik
27. pro 2007

Ahojky holky, chci se jen tak poptat, kdy vám sestupovalo bříško dolů. Jsem dnes 38+2 a nic moc dole není, prcka mám píchlého pod žebry, hlavičku má správně dole. Jak jste to měly vy? A co by se stalo, kdyby nesestupovalo?

lenkabu
27. pro 2007

kachnik: já myslím že se nestane nic..nemusí klesat každému 😉

zuzanacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ria80
27. pro 2007

Ja jsem uz rodila a porad bylo nahore.Ale je to hnus pak priporodu,to doufejte,ze vam jeste pred porodem klesne.

jankax
27. pro 2007

Ahoj, me teda zatim taky nesestoupilo, a to mam tri dny po terminu.....
Ria: proc je to hnus pak pri porodu? 😖

suki
27. pro 2007

ria80 tak já jsem to měla taky tak břicho mi vůbec nesestouplo a porod byl celkem těžkej a tval velmi dlouho 😠

lu777
27. pro 2007

a safra, holky, neděste nás 😖
jakože když nesestoupí dolů tak to pak udělá až při porodu a tím pádem to trvá dýl? 😕

schnek
27. pro 2007

mě sestouplo už ve 34 tt, naštěstí. Kamarádce ne a musela při porodu tlačit, aby malej sestoupil a říkala, že to bylo děsný (nechci vás děsit). To já už bych asi definitivně umřela 😀 Ale zase moudrá literatura mě poučila, že mimi může setoupit kdykoli 😉 Přeju hodně štěstí 🙂

suki
27. pro 2007

no já konkrétně jsem už tlačila a malá byla stále vysoko, takže jsem tlačila hodinu, což je teda dost dlouho. Sestřička mi přo tom říká-já už vidím hlavičku, ale ona je stále tak vysoko.... 😅 prostě malá nesestoupila dost a i přesto mi odtekla voda a rozběhl se porod, ale bylo to náročný ji vytlačit, když byla vysoko, ale zvládly jsme to. Nechci vás strašit, myslím, že jak jsem to měly my je to spíš vyjímka 😉

jankax
27. pro 2007

aha uz to chapu.....no snad to nebude tak hrozne, nebo si to mimco jeste rozmysli a pekne mi sestoupi co to pujde... 🙂 Hlavne aby uz to bylo hodne brzo!

ria80
28. pro 2007

U me to bylo stejny jak u suki,uz jsem byla otevrena a sestricka rika,no vy byste uz mohla tlacit,ale mimco je porad vysoko,tak musime pockat az sleze.To bylo fakt desny.To nikomu nepreju.A porod trval taky dost dlouho,asi kvuli tomu.

zuzanacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kachnik
autor
28. pro 2007

Noo to vám tedy holky děkuju, zuzanacb asi půjdu taky 😀

kachnik
autor
28. pro 2007

Nejhorší je, že mě pořád tak zvláštně to břicho pobolívá, jak malej tlačí hohama pod žebra, blbě se mi spí, nejraději bych ho stlačila dolů...
Holky, při kontrakcích bolí spíš jen v podbříšku?

fredanek
28. pro 2007

ahojky,já mám mimi sestouplé snad od 32tt.,mám pocit že bylo pořád nízko.Zadeček cítím pořád u pupíku.ted už mě to i bolí, mám pocit , že se chce provrtat hlavičkou už ven,mám tam někdy takový tlaky hlavně v noci a ještě když si k tomu protáhné nožky tak mám pocit že mi chce zlomit žebra.Taky se mi blbě už spí.Snad už brzy porodím ach jo. 😒

mobina
28. pro 2007

Tak mě kleslo minulý týden, resp. občas je výš, ale teď už se spíš drží níž.
Jinak kamarádce taky vůbec nekleslo, ale porod celkem na pohodu.
Kachni to budou asi spíš poslíci, taky mě pobolívá podbřišek. PA říkala, že do porodnice máme jet až když jsou konrtakce pravidelné po 5ti minutách a hlavně v celém břiše 😉

paolin
28. pro 2007

ahoj holky! mne kleslo brisko tak mesic pred porodem. segre jeste driv. doktorka mi rikala, ze je to taky o brisnich svalech - jak jsou posilene.
jinak me u porodu bolely hlavne zada. ale mne se maly natocil spatne - tedy spis nedotocil a byl hlavou k me pateri. "normalni" kontrakce maji zacit bolet jako pri menzes a pak se stupnovat. ono to stejne bude u kazdeho individualni. 🙂

zuzanacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
28. pro 2007

no,ja ani nevim, kdzy mi kleslo...asi tyden pred porodem, tj. v 37 tydnu

kachnik
autor
28. pro 2007

je sranda, že poslíčky asi taky nepoznám. Břicho mi tvrdne průběžně skoro celé těhu... a fakt normálně nepoznám zda jsem nafouklá a nebo jso to poslíčci, protože mě bolí celé břicho

kachnik
autor
28. pro 2007

a žáha mě nepálila tak jako teď, hrůza.. už aby malej byl venku, už se snad nedočkám.. ty poslední dny jsou fakt krize...

susik77
28. pro 2007

mne tiez nekleslo ako suki-rodila som 13 hodin 😎 ale v poho, mala som epiduralku.

andilek
28. pro 2007

já měla bruch snad dole od začátku těhu 😅

berev
4. kvě 2013

já jsem 30 týden a už ho mám dole

andulka86
6. kvě 2013

mně u prvního mimi nijak nekleslo. Nebo jak jsem neměla moc velké břicho tak třeba nebylo klesnutí tak nápadné, ale myslím, že mi sousedky na ulici říkaly, že nekleslo, že ještě rodit nebudu a rodila jsem, tak nevím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru