Ztráta mleziva v nemocnici. Rozjede se po porodu laktace?

dianawonder
21. říj 2022

Ahoj. Jsem desátý týden v nemocnici a za asi týden mám rodit. Teď už jsem jen na pozorování až do porodu, bez léků, jen klidový režim. Jsem nesmírně ráda že jsme vydrželi takovou dobu 2v1. Bohužel ikdyž je sice člověk rád za každý den co se podaří těhotenství udržet, z druhé strany vás válcuje psychika ( odloučení od rodiny, přatel, zavřená v jedné místnosti, sama s pocity nejistoty). Návštěvu jsem mohla mít jeden den v týdnu kvůli velké vzdálenosti, to tomu taky moc nepřidalo...
Dělalo se mi krásně mlezivo, už jsem kvůli tomu i v nemocnici nosila v podprsence vložky a najednou ze všeho toho stresu je úplně pryč. Je to už hrozně moc dlouho ta hospitalizace a teď do toho plánovaný porod, nervy úplně v pr****... a nevymáčknu ani kapku. Je mi z toho úplně smutno... Myslíte že po porodu se laktace rozjede?

mimco
21. říj 2022

@dianawonder samozřejmě, že rozjede, nestresuj se zbytečně👍

moonulka
21. říj 2022

Určitě se rozjede, zařídí to hormony a hlavně stimulace prsa miminkem. Takže kojit a kojit a mléko bude 😊

jjasmina
21. říj 2022

@dianawonder já žádné mlezivo před porodem neměla a laktace se rozjela krásně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru