Cvičení s aniballem. Kdo měl podobně?

azeret11
21. únor 2021

Ahoj, jsem 36+2, v pátek jsem začala s aniballem, dostala jsem se na 18,5 cm, včera na 21,5 a vše úplně v pohodě a dnes na 22cm jsem pak začala krvácet, žádné špinění, ale opravdu krvácení...ale asi za 10 minut po sprše to pak přestalo. Nic mě při tom nebolelo, ani bych to nevěděla, ale dost mě to vyděsilo...měl to někdo podobně a cvičily jste pak za pár dnů dál? Myslím, jestli někdo opravdu krvácel a ne jen zašpinění. Děkuji

marcicek84
21. únor 2021

@azeret11 neodchati ti hlenova zatka?

azeret11
autor
21. únor 2021

@marcicek84 těžko říct, je to mé první těhotenství 🙈 jako ve sprše jsem měla takový malinký krvavý kousek, ale u odchodu hlenové zátky bych si představovala něco jiného, ale vůbec netuším🤷‍♀️

marcicek84
21. únor 2021

@azeret11 muze odchazet i po castech,asi bych par dni necvicila a pak to zkusila zas

klokanka31
21. únor 2021

@azeret11 Spíš by tě měl zkontrolovat doktor

azeret11
autor
21. únor 2021

@klokanka31 zítra mám kontrolu, tak mu to řeknu 😊

maaaadlaaaaa
21. únor 2021

@azeret11 Čerstvou krev bych řešila s doktorem, ještě pokud ji bylo více jak z ranky. Jak píšou výše necvicit a pokud začneš znovu, tak zkus po menších skocích. Cvicim od 37tt a každý den tak 1cm navíc a převážně po vaně, masáži nebo naparce, abych se neporanila.

azeret11
autor
21. únor 2021

@maaaadlaaaaa ještě nemám pořádně vypozorované to nafukování, nechtěla jsem takový skok, že za 1 den o 3cm, jednou to zmáčknu asi víc, jednou míň, sama jsem se včera divila, že tam bylo najednou 21,5, taky už jsem pak hned přestala, tak uvidím, co zítra u doktora

maaaadlaaaaa
21. únor 2021

@azeret11 Když tak sem pak napiš, jak si dopadla. 😉

jjasmina
21. únor 2021

Upřímně právě z tohoto důvodu jsem ho nekupovala, držím palce ať je vše v pořádku

nanyh
22. únor 2021

Jestli ses nějak třeba neporanila. Já s ním cvičila také a pomalu. Ty jsi to vzala docela hopem ten obvod. Opatruj se🍀

azeret11
autor
22. únor 2021

@nanyh je to možné, jak říkám, nebyl to ani úmysl to vzít hned takto, ale prostě každé zmáčknutí bylo asi jiné a špatně se mi to odhaduje no...každopádně dnes vše v pořádku, mám si dát 3 dny pauzu a zkusit znovu, tak snad už to bude lepší, říkala jsem, že mi vyděsilo to, že to bylo vážně silné krvácení, i když do 10 minut bylo po něm, tak je to prý normální, tak snad🙏

kytickaaa
22. únor 2021

@azeret11 já to měla se synem, když jsem cvičila s aniballem, bylo to prokrveným čípkem - asi, vše bylo ok. Když sem krvácela potom znovu, tak už jsem necvičila.

maaaadlaaaaa
22. únor 2021

@azeret11 To je dobře 😉. Na aniball si časem přijdeš, ja si napsala tabulku s obvodem a počtem zmáčknutí a taky mi to někdy vůbec nesedí a je to víc. Ono tě za chvíli stejně tělo tolik nepustí a poznáš,že musíš upustit. Opravdu se mi osvědčilo cvičit po teplé vaně. Ať se daří. 🙂

nanyh
22. únor 2021

@azeret11 To máš pravdu. Také jsem si toho všimla. Pumpovala jsem jako zběsilá a ono prd🤣 ale zase to za to opravdu stojí. Byla jsem bez nástřihu a roztržení🍀 tak tfuj tfuj

maaaadlaaaaa
22. únor 2021

@nanyh Můžu se zeptat na kolik jste se dostala? Já už jsem třetí den na 27 a dál mě to moc pustit nechce.

azeret11
autor
22. únor 2021

@kytickaaa zkusím za ty 3 dny s menším obvodem, tak uvidím...

azeret11
autor
22. únor 2021

@maaaadlaaaaa já cvičím po sprše, dám ty 3 dny pauzu a zkusím opět s menším obvodem, děkuji😊

nanyh
22. únor 2021

@maaaadlaaaaa 28cm a úplně v pohodě. Malá měla myslím 31cm obvod hlavy. 🤗

maaaadlaaaaa
22. únor 2021

@nanyh Tak to jste mě uklidnila. 😊 Děkuji

priefi
22. únor 2021

@azeret11 u prvního bez problémů, u druhého jsem měla zákaz do ukončeného 38tt, pak jsem to večer zkusila, ale malý po tom s sebou hrozně šil. Probudila jsem se ve 3h ráno a krvácení. Zároveň i slabší stahy, které přestaly dopoledne. Jeli jsme do porodky (kvůli tomu krvácení, ve 3 ráno jsem tam volala a konala jsem dle instrukcí, že pokud krvácení bude stále, ihned jet, pokud přestane, stačí až během dne). Nepřišli na to, proč jsem krvácela. Vše ok. Zátka si ještě seděla na místě. Poranění vyloučili, že by to bylo dřív. Kolem poledne začaly stahy znovu, slabounké, za další 2h začaly sílit a večer jsem porodila.

azeret11
autor
22. únor 2021

@priefi u mě se asi nakonec rozjíždí nějaká infekce, takže to krvácení mohlo způsobit to, co jsem si četla, takže budu 5 dní léčit a pak to zkusím znovu😊

kytickaaa
22. únor 2021

@azeret11 držím palce

azeret11
autor
28. únor 2021

Tak ještě obnovuji diskusi...týden jsem zaváděla boraxglycerinové globule a dobrý, mám tedy ještě 4, takže doberu😊ale dnes po týdnu už jsem aniball opět zkusila...říkám si, že po minulé zkušenosti začnu třeba na 15, tak zavedu párkrát zmáčknu, žádný nepříjemný tlak uvnitř necítím, tak to jsem ho moc nenafoukla, ven vyjde skoro bez tlačení a měl 18, tak já nadšená, druhý pokus, přifouknuno jedno víc a zase nic moc necítím, opět snadno vyjde a 21, to už se ale opět objeví slaboulinké zakrvácení, ale jen při utření, ne taková průtrž jako před týdnem, tak jsem zkusila ještě jednou na 22 a zase trochu krve, tak už jsem přestala. Každopádně mě velice mile překvapilo, jak se to tam přes týden muselo zase o něco lépe připravit na porod, protože minulý týden jsem při 21 už dost prodýchávala ten tlak uvnitř a abych ho vypudila, musela jsem se dost snažit a teď? Skoro jsem ho v sobě necítíla a ven šel taky skoro sám, tak z toho mám hned lepší pocit. Zítra zkusím znovu😊omlouvám se za sloh, ale po minulém týdnu jsem se toho teď dost bála a on takový posun😊

danvitka
28. únor 2021

Mě při cvičení prasklo něco u vchodu, pak jsem přestala cvičit. Ale záleží co je to za krev. Pokud by byla se sliznici, srazeninou nenechala bych se odbyt. Mě řekli ať jdu domů a v pohodě, nic se neděje. O miminko jsme přišli (infekci jsem mela také)

azeret11
autor
28. únor 2021

@danvitka to mi moc mrzí...no tohle bylo slabé zakrvácení bez sliznice apod, minulý týden mi to přišlo trochu i s příměsí takových vlásečnic, možná část hlenové zátky🤷‍♀️ale hned druhý den kontrola a v pořádku, zítra mám opět kontrolu, tak uvidím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru