Jste spokojené s Angelsounds?

jullli
27. bře 2017

Zdravim, jak jste spokojene prosim s angelsounds a jemu podobnymi. Stale nad tim uvazuji a nevim zda poridit nebo ne.. Dekuji za reakce

kristynatita
28. bře 2017

@jullli ja chtela porizovat, pac jsem stresař, a bala jsrm se (zbytecne), ze o mimi prijdu. Jsem ráda, ze jsem neporidila 🙂

clare379
28. bře 2017

Taky jsem nad tím hodně přemýšlela po minulém zamlklem potratu. Ale vím, ze bych se hlídala az moc, takže nakonec né 🙂

keksikova1
28. bře 2017

@jullli me i moji segre zachránil nervy,jsem ráda, že jsem ho mela..

denca89
28. bře 2017

Tak já pořídila a jsem za něj moc ráda. Za prvé je krásné srdíčko slyšet tlouct a občas se ujistit, že je mimčo v pohybu. Vzhledem k placentě na přední straně jsem cítila pohyby později, takže sem se sem tam ráda ujistila, že tam malá fakt je 😀 .

rickym
28. bře 2017

Já si ho koupila hlavně na období mezi 12tt, kdy mi přestaly nevolnosti a 18tt, kdy jsem začala cítit pohyby. A za mě dobrá investice, uklidnil mě. A ani jsem to s používáním myslim nepřeháněla, max 1-2x týdně🙂

andysebesta
28. bře 2017

Manžel mi ho pořídil při posledním miminku.Před nim jsme potratili a já mela nervy v kyblu.Skvělá investice.Kdykoli jsem potřebovala ujištění,slyšela jsem ten krásný a silný tlukot.Poslouchala jsem prdolku az do konce,i když se mi v břiše mlel jak o závod.Navodilo to ve me vnitřní klid😊

no_title
28. bře 2017

mě zachránil nervy, do té doby jsem se stresovala do každé další kontroly. Takhle vždycky když začnu vyšilovat (třeba když udělám špatný pohyb a zabolí mě břicho), tak ho prostě zkontroluju a jsem v pohodě.

jullli
autor
28. bře 2017

Dekuji moc holky a jeste dotaz porizovali jste novy a nebo bazarkovy?

alcar
28. bře 2017

Ja si ho poridila u prvni dcery, kterou jsme pocali po dvou letech snazeni, takze cele tehotenstvi v nervech. Navic jsem mela placentu na predni stene a dcerka nebyla zrovna fotbalista, takze me to uklidnovalo. Ted cekam dvojcata kluky, s placentou na zadni stene a u nich uz poslouchm jen pro zabavu. Ti jsou akcni zase az moc, takze o nich vim prakticky porad. 😀 Takze za me...nez se stresovat, tak za tech par stovek poridit klidne bazarkovy a uzivat si poslouchani. 🙂

no_title
28. bře 2017

@jullli z bazaru 🙂

denca89
28. bře 2017

@jullli z bazos.cz jsem ráno koukla, ozvala sem se jedné paní, která ho prodávala za 600kč a večer už jsme poslouchali 🙂

jullli
autor
28. bře 2017

Dekuji tak asi taky poridime 🙂
Nezbavujete se treba nektera? :D

babovka_babovicka
28. bře 2017

Za 500kc nový, komplet balení, doprava zdarma. Ebay 😉
http://m.ebay.com/itm/FDA-Approved-Angelsounds-...

jullli
autor
28. bře 2017

@babovka_babovicka super dekuji ale nez by za mesic dorazil to je na dlouho

babovka_babovicka
28. bře 2017

@jullli chápu.. mně taky dorazil, až když jsem cítila pohyby 😂. Ale nevadí, používám ho do teď.. vždy se jen pár sekund ujistím, že tam to stádo cválá a vše ok 😄

jullli
autor
28. bře 2017

@babovka_babovicka funkcnost rikas v pohode jo? No asi ho teda objednam to vydrzim :D :D

babovka_babovicka
28. bře 2017

@jullli jo.. však to je prostě klasickej Angel sound 😉. Všichni ho tahají z ebay.. teda podle mě neexistuje oficiální česká distribuce 😉. Pokud bys chtěla,za dva týdny ho budu prodávat za 450 kc i s poštou,tak mi můžeš napsat sz.. je jak nový,i s krabičkou. A nebo počkej,až dojde z ebay🙂)

jullli
autor
28. bře 2017

@babovka_babovicka dekuji moc uz ho mam objednany 🙂

luska__
28. bře 2017

nedám na něj dopustit, v pátek jsem ho půjčila nejlepší kamarádce, a ted se zase tesim,ze si poslechnu..

jullli
autor
28. bře 2017

Diky holky mam jiz objednano ted jen cekat, pak ho poslu dal do sveta mamince ;)

kristynatita
29. bře 2017

Ja bych tyto odposlechy casto nepouzivala. I na ozvach v porodnici mi rikali, ze to detem nedela moc dobře.

jullli
autor
29. bře 2017

@kristynatita ja si zase myslim ze pokud to zenska nepouziva denne je to dobre. Bohuzel jsou horsi veci co ublizuji

alcar
29. bře 2017

Par minut tydne mimcu urcite neublizi. Myslim si, ze snad ani zadna maminka neposloucha hodinu denne.
Jen tak mimochodem, tim, ze cekam jednovajecna dvojcata, tak musim chodit na ultrazvuky kazdy tyden. Kazdy utz trva zhruba 20-30minut. Kdybych mela resit, jestli to prckum nejak ublizi, tak uz jsem asi v blazinci.

astyna
29. bře 2017

kamarádka má taky z ebay a poslech hodně dobrý 🙂 u prvního těhotenství mě to ani nenapadlo, v práci frmol, doma frmol, nyní jsem už na rodičáku, takže si toho těhotenství víc užívám a kamarádka právě donesla ten čínský a poslouchaly jsme.

smselektro
29. bře 2017

Jak jsem byla odpůrcem těchto vymožeností, tak jsem neodolala a objednala si tady z inzerce. Měsíc čekat na další kontrolu není nic pro mé nervy.

jullli
autor
29. bře 2017

@astyna Tak rekla bych ze cinske jspu vsechny :D
Jinak ho mam prave taky objednany uz ho dokonce poslali tak ted vydrzet cca 2tydny

jaroslavasv
31. bře 2017

Ja porizovala v prvnim tehu az ve tretim trimestru, mela jsem komplikace a strach o mimi, tak me to uklidnovalo. Ted ve druhem tehu, uz jsem ve tretim trimestru a za cele tehu jsem pouzila snad dvakrat. Nekde jsem cetla, ze ze zacatku se nema moc pouzivat, ze to plod vyrusuje. Asi by byl i problem neco vubec slyset.

mh1986
1. dub 2017

Ja ho poridila po 2 zamlklych a 1 spontanim potratu a byla jsem rada ze ho mam. Vubec me to zbytecne nenervovalo, byla jsem klidnejsi 😊

jitulina81
4. dub 2017

Ahoj holky. Kdy jste prvně slyšely srdíčko? U prvního jsem si ho pořídila později, tak nevím kdy jsem srdíčky slyšela, ale teď jsem 12+5 a srdíčko najít nemůžu. Jsem při těle, při prvním těhotenství jsem měla placentu vpředu...

kstablova
10. dub 2017

Ahoj tak dnes mi dosel a pravděpodobně jsem i našla srdíčko. Ale jistá si úplně nejsem. Jsem teprve 9+3 tak snad je to ono 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru