Jste spokojené s Angelsounds?

jullli
27. bře 2017

Zdravim, jak jste spokojene prosim s angelsounds a jemu podobnymi. Stale nad tim uvazuji a nevim zda poridit nebo ne.. Dekuji za reakce

verunka_korunka
10. dub 2017

@kristynatita kdyby to detem skodilo, nepouzivali by to sami v porodnicich na rizikovem oddeleni... kontrolovaly to porodni asistentky tak 5x denně... trochu drazsi verzí, ale jinak funkce pristroje naprosto stejná. A kdyz nebylo slyšet, slo se na monitory, které jsou silnější nez tyhle malé přístroje.

jullli
autor
10. dub 2017

@kstablova me dojde zitra :D

gabcat
10. dub 2017

Ja jsem zatím dole vpravo chytila pouze svoje 🙂 ale je brzy, Tak se nebudu nijak znepokojovat 😉

jullli
autor
10. dub 2017

@gabcat a uprostred nebo na levo jso nenasla?

gabcat
10. dub 2017

@jullli Tam vůbec nic 🙂 zkoušela jsem už v sobotu, to jsem myslela, že bylo ono, zdálo se mi to na mě moc rychle. Ale pak jsem našla videa na youtube, kde byl krásně slyšet rozdíl obou srdcí. To mimčo má pořádný tlukot 😃 A tak moc jsem to určitě neslyšela

jullli
autor
10. dub 2017

@gabcat pry to chce grif kdyz nevis presbe kde je 🙂 nekomu to jde uz i driv nekomu opravdu az kolem 12tt

gabcat
10. dub 2017

@jullli Já si právě z toho nic nedělám. Na kontrole jsem byla ani ne před týdnem a vše bylo ok. Takže si nebudu lámat hlavu. Navíc nechci zase hledat bůh ví jak často a dlouho, tak počkám na úterý na screening a zkusím pak znovu a uvidíme 🙂

kstablova
10. dub 2017

@gabcat hele já nad tím právě přemýšlela, jestli to nebudou moje ozvy 😀 😀 😀 ta frekvence se mi nezdála 😀 😀 . Já teda dole vlevo 😀. Jo jsem taky v klidu, nehrotím to 😀. Ale zvědavost je zvědavost žejo 😀

gabcat
10. dub 2017

@kstablova No 😀 právě ten plod má jeden za druhým. Ale v tu sobotu mě to fakt zmátlo. Chvíli jsme s manželem mysleli, že ho máme. Ještě to natrenujeme 🙂

kstablova
10. dub 2017

@gabcat tak odvolávám co jsem odvolal..... tak já budu hledat dál časem 😀

jullli
autor
10. dub 2017

@kstablova nenasla jsi jo? Holky nestvete me zitra ho chci najit :D

japerinka7
10. dub 2017

Doporučuji tenhle, ukazuje frekvenci tepu, poznáte jestli opravdu posloucháte mimčo a ne jen sebe😉 Angelsounds jsem měla taky, ale akorát mě vystresoval ještě víc právě proto, že jsem si nebyla jistá, co slyším🙄

jullli
autor
10. dub 2017

@japerinka7 tak rozhodne uz novy kupovat nebudu. Hold si par tydnu pockame kdy bude jasne ze je to mimi 🙂

gabcat
10. dub 2017

Já už taky ne, budu muset jen být víc trpělivá. Ono stačí mrknout na hodiny s vteřinovkou a chvilku počítat. Pokud má mít teď mrně kolem 140 tepů za minutu, tak stačí chvilka a bylo jasné, že jsem to já😀
A když neslyším, tak bych pravděpodobně neslyšela ani na tomhle.

kstablova
10. dub 2017

@jullli no myslela jsem že ano, ale pak jak se mi to rozleželo v hlavě tak pochybuji, že to bylo ono. Zkusím ještě ten google. Měla jsem právě dojem, že ta frekvence je dost nízká, tak to asi byla nějaká moje tepna 😀 nebo něco 😀

jullli
autor
10. dub 2017

@gabcat
@kstablova jejda ted mi doslo ze budu mit problem rozeznat mrne :D mam tachykardii ( normalne zvyseny tep cca kolem 120a vic) :D to mi vubec ne doslo

gabcat
10. dub 2017

@jullli Tak to si asi opravdu budeš muset počkat 🙂

jullli
autor
10. dub 2017

@gabcat uvidim zitra vyzkousim.

kstablova
10. dub 2017

@jullli pak napiš 🙂

jullli
autor
10. dub 2017

@kstablova jasan 🙂

rickym
10. dub 2017

Holky, já začala s Angelsound až někdy ve 14tt a to jsem musela hledat hodně nízko. Ale ten zvuk poznáte, je to fakt rychlý tep, jako dusani koni, vlak na kolejích..nevím, jak správně popsat🙂 Hlavně buďte v klidu, taky jsem vždycky nenašla napoprvé;)

bledulka84
11. dub 2017

Holky, hledejte na linii ochlupeni nebo jen malinko vys. A rozdil urco poznate. Muzete treba napred poslechnout vasi tepnu v trislech abyste zvuk mohly porovnat a pak hledat teprve mimi.

ulicnice82
11. dub 2017

Uzasna vec, po ZT me to velmi psychicky pomohlo.

jullli
autor
11. dub 2017

A otazka holky jaky pouzivate gel? Mate primo ten utz?

denca89
11. dub 2017

@jullli já ten utz sháněla, ale ve všech lékárnách byl na objednání, tak jsem koupila normální a taky to jde slyšet úplně v pohodě - a je o mnoho levnější 🙂

puutalo
11. dub 2017

@jullli Dávala jsem si pod něho klasický masážní gel proti striím (z DM)

luska__
11. dub 2017

@jullli používám lubrikační, ten největší a nejlevnější ty a já. na břicho mi to stačí,funguje dobře

smselektro
11. dub 2017

@jullli Já používám klasický olejíček pro děti s azulenem, stojí cca 15 Kč a funguje skvěle 😉

kstablova
13. dub 2017

@jullli tak coo? Já včera v noci našla. Ale je to ještě tak ze to posunu o milimetr vedle a už nic neslyším. 😅

jullli
autor
13. dub 2017

Nevim mam ho v praze nestihl prijit a my jsme na morave. ;) tal musim pockat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru