Předporodní kurzy v Brně. Kde jste byly spokojené?

marci
2. bře 2008

Ahoj holky brňandy, ráda bych od vás získala zkušenosti s předporodními kurzy v Brně. Kde jste byli spokojené, kde naopak ne - co doporučujete apod. Zatím zvažuji kurz u Jarmily Kovaříkové (na Veveří) nebo ve Větrníku... Budu ráda za vaše zkušenosti a rady 😒

fiiif
15. srp 2016

Ahoj, přítel začal mluvit o tom, že by chtěl být u porodu. Proto zvažuji návštěvu nějakého předporodního kurzu pro maminky a tatínky. Rodit chci na Obilňáku. Neví někdo kde je ten kurz nejlepší a také cenově přístupný?
Moc všem děkuji za pomoc

marquettka
22. srp 2016

Zkusím to tu znovu "rozjet"..nenašel by se prosím někdo s aktuálními zkušenostmi s brněnskými kurzy? Ze začátku sem 100% na kurz chtěla, pak si nebyla jistá a teď se rozhodla, že opravdu chci :D ale už mi celkem dochází čas, tak kdyby někdo věděl kam jít, nebo podle čeho vybrat (myslím tím spíš ty delší a mimo porodnici), nebo aspoň kam se chodit nevyplatí :D byla bych moc vděčná! 🙂)

malakris
24. srp 2016

Já aktuálně navštěvuji kurz Porod 1-5 v agentuře Větrník http://www.agenturavetrnik.cz/sluzby/pro-tehotne/ a kurz je skvělý. Nejdřív jsem žádný kurz absolvovat nechtěla, říkala jsem si, že je to drahé a na internetu je informací dost. Nyní jsem nakonec moc ráda, že jsem do kurzu šla, takže vřele doporučuju 🙂

jipe
24. srp 2016

taky doporučuji Větrník, chodila jsem na ten dlouhodobý kurz se cvičením (k Mirce, ale Blanka je taky fajn) a super

marquettka
24. srp 2016

@malakris
@jipe
Děkuju za reakce..Od větrníku mi dávala vizitku doktorka, ale dlouhodobej už nestíhám - alespoň podle toho jejich omezení, ve kterým tt tam můžu nejpozději :/ na tom 1- 5 mě asi nejvíc odrazuje, že pokud by se mnou chtěl jít přítel, tak se za to platí..a né málo :/
No a jelikož mám nemocenskou, tak je pro mě cvičení tabu :(

jipe
24. srp 2016

@marquettka doporučuju alespon přednášku o kojení (s Blankou), tak byla pro mě fakt přínosná, případně si holky chválili porod teoreticky a prakticky (s chlapama), u toho 1 - 5 bych chlapa vzala jen na 4. lekci

erikanakpan
16. črc 2017

@licina holky, mne hovorili kamaratky co yz maju vacsie deti, ze tieto kurzy absolvovali sami lebo chlapy odmietli. Ja to budem asi tiez sama tahat. Nemyslim ze nas tatka doprovodi 🙂))

fiiif
17. črc 2017

@erikanakpan ahoj..my chteli jit oba.. Ehm..termin porodu jsem mela 19.1.2017 tatka natesenej..ja bohuzel 3 tydny ATB zanet dutin takze jsme se na kurz objednali na 28.12.2016, prohlidku porodniho salu jsme stihli 17.12. A 21.12.2016 byl Misa na svete.. Tatinek bych u toho a Misu si mohl popsat..vlastne ho choval dyl nez ja..protoze ho hned dali do inkubatoru..tim chci rict, ze jsme kurz nestihli a uprimne to co slycham mozna dobre

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru